Hakkımızda

Klima Tamir Bakım Ve Montaj Hizmeti

Öz Anadolu Teknik – Klima Tamir / Bakım Ve Montaj Hizmeti Sunan Firmamız Başta İşletmelerin Sunucu Odaları Olmak Üzere Acil Müdahale Gerektiren Durumlarda Hızlı Ve Net Çözümler Sunmaktayız.

Mevcut Klimalarınızın Montajı veya Talep Edeceğiniz klimaların montajı konularında Firmamızdan Destek Alabilirsiniz.

Bakım Zamanı Gelmiş Veya İhmal Ettiğiniz Klimaların Bakımlarını da İtinalı Şekilde Yapmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin İletişim Kanallarımızı kullanarak Firmamıza Ulaşabilirsiniz.

Kombi Ve Petek Temizleme

Öz Anadolu Teknik – Isıtma Ve Soğutma Alanında Hizmet Sunan Firmamız Özellikle Kış Aylarında Hızlı , Ekonomik Ve Müşteri Velinimettir Anlayışı İle Hizmet Vermekteyiz.

Az Isınma, Hiç Isınmama, Petek Temizleme, Sıcak Su Az Gelmesi, Sıcak Su Hiç Gelmemesi, Kombiden Gelen Su Akıntısı , Elektronik Devre Arızaları Ve Mekanik Aksamlar Gibi Konularda Hizmet Sunmaktayız

Detaylı Bilgi İçin İletişim Kanallarımızı Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

24 Saat Teknik Destek

Değerli Tüketiciler ; Acil Teknik Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz An İtibari İle Firmamıza Ulaşabilir Ve Teknik Destek Talebinde Bulunabilirsiniz.

Firmamız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekte Olup Özellikle Kış Aylarında Kombilerinde Sorun Yaşayanlara Acil Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Arızalarınız Hakkında Teknik Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişim Kanalımızı Kullanabilirsiniz.

0538 469 07 30

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçin : 9:00 18:00

Hafta Sonu: 9:00-18:00 (Değişiklik Olabilir)

25 Years Experience

We have over 25 years experience in the heating, ventilation and air conditioning industry (HVAC). We believe in quality workmanship and customer service.

Firma Geçmişi

2002 Yılında Kurulan Öz Anadolu Teknik  Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Kurulum Tamir Ve Bakım konusunda geniş deneyime sahip bir aile işletmesidir. Şirket  birçok karmaşık projelerin tamamlanması hususun da başarıyla dolu geçmişi ve   çalışanlarımızın profesyonelliği İleriki süreçlere de ışık tutmaktadır.

Misyonumuz

Firmamız zorlu ve karmaşık projere uyum sağlayan ve üst düzey başarıyı hedefleyen teknik servis şirketidir.

Çalışanlarımızı seçerken mümkün olduğunca üretici firmaların teknik elemanlarını veya kendi bünyemizde çekirdekten yetiştirme şeklinde kalifiyeli usta yetiştirerek ekibimize dahil etmekteyiz. Bu sayede hızlı servis bitirme,tecrübe gerektiren projeleri üstlenme gibi zorlu işlere talip olmaktayız.

Bültenlere Abone Olmak İster misiniz?.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!