Airfel Klima Servisi

Klima Servisi - Klima Onarım- Klima Montaj - Klima Arıza Onarım Hizmeti

Klima Servisi – Klima Onarım- Klima Montaj – Klima Arıza Onarım Hizmeti

Öz Anadolu Teknik – Airfel Klima Teknik Servis Hizmetleri

Airfel Klimanızla ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek  durumdaysa bakırköy airfel servisimiz, klimanızı merkez servisimize getirir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Airfel Klima Bakımı

Airfel Klimaların bakım, işlemine başlamadan önce klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür.Airfel klima,’nın kasası söküldükten sonra özel kimyasal  ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından Airfel klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür.Airfel klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası yerine takılır, temiz bir bezle güzelce etrafı silinir ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Airfel Klima Montajı

Airfel Klima’nızın montaj işlemine başlamadan önce klimanın kurulacağı odaya btu’sunun yeterli olup olmadığı keşfi yapılır. Keşif yapıladıktan sonra airfel klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı diye adlandırdığımız parçayı tüketicinin isteği üzerine duvarın uygun yerine montaj yaparız.

Airfel Klima Demontaj

Airfel klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klima soğutmaya alınarak çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile serpantin içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında iki boruyu birleştiren rekorları gerekli ekipmanlarla demontajı gercekleştirilir.

Öz Anadolu Teknik – Airfel Klima Teknik Servisi Hizmeti  müşteri hizmetleri hattını ( 0538 469 07 30 )kullanarak bize ulaşabilirsiniz.bakırköy airfel servisi, olarak bakırköy ve tüm semtlerine airfel klima servisi,airfel klima bakımı, airfel klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve servis garantisi altında yapmaktayız

AİRFEL Klima Servisi,

Öz Anadolu Teknik – Airfel Klima Teknik Servis Hizmeti konusunda uzman ve  egitimli kadrosu ile airfel klimanıza özel servis  hizmeti vermektedir. Istanbul merkezli, airfel bakırköy servisi, gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve bakırköy airfel  servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0538 469 07 30 nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en  yakın airfel  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman  teknisyenlerimiz Airfel markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde tamir ediyor. Eğer Airfel markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir. Airfel Klimanız tamir edildikten sonra tüm  testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!