BEYAZ EŞYA

Beyaz Eşya Servisi – Öz Anadolu Teknik – Servis Hizmetleri

İnsanlar bugün daha rahat ve daha konforlu bir hayat yaşayabiliyorlarsa bu teknolojideki gelişmeler sayesinde olmaktadır. Eskiden insan emeği ve zaman harcanarak yapılan pek çok iş şimdi elektrikli aletlerle kısa zamanda yapılabilmekte ve insan emeği de gerekmemektedir. Özellikle beyaz eşya dediğimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi aletler bir evin zorunlu bütün işlerini yapabilmektedirler. Günümüzde kadınların da çalışma hayatına yoğun olarak katılmasıyla evde yapılması gereken işler aksamakta ya da kadının iş sonrası el emeği ile yapması durumunda da kadın çok yorulmaktadır. İşte bu yorucu hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar olmaktadır.

Günümüzde hemen her evde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, fırın kombi ve klima türü aletler bulunmaktadır. Ancak bu aletler elektrikle çalışan ve çok hassas aletlerdir. Bazı yanlış kullanımlardan dolayı ya da elektrik bağlantılarındaki arızalardan dolayı bu eşyalar olumsuz etkilenmekte ve arıza meydana gelmektedir. Arıza meydana geldiğinde hiç beklemeden işinin uzmanı bir beyaz eşya servisi ile iletişim kurmalı ve arızanın giderilmesini sağlamalısınız. Zamanında arıza giderilmezse sorun daha da büyür ve beyaz eşyanız fazlaca zarar görebilir. Firmamız Bosch – Siemens, Beko – Arçelik – Altus, Vestel – Regal, Ariston, Indesit, Profilo, White Westinghouse marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorunda size en kaliteli hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınızın onarımlarını en güvenli şekilde yapmaktayız ve eğer parça değiştirmemiz gerekirse, değiştirilen parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi- Ustalarından ServisHizmeti

Beyaz Eşya Servisi- Ustalarından ServisHizmeti

Bazen de kullanıcılar küçük hataları görmeyebilir ve bu küçük hatadan kaynaklanan çalışmama sorununu arıza sanabilir. Bu nedenle müşterimiz bizi arıza kaydı için aradığında bir takım uyarılarda bulunmaktayız. Örneğin buzdolabınızın veya çamaşır makinenizin fişi yerine tam oturmamış olabilir kontrol eder misiniz, ya da beyaz eşyanızın sigortası atmış olabilir bir bakar mısınız gibi sorular soruyoruz. Bu sorulara verilen yanıta göre arıza kaydı alıyoruz.

Arıza kaydınızı aldıktan sonra gün içinde ve en kısa sürede tamir için verdiğiniz adrese geliyoruz. Çünkü beyaz eşya servis onarımı çok gecikirse evdeki bütün hayatın alt üst olacağını biliyoruz. Çamaşırların yıkanamaması evde yaşayanlar için büyük sorundur. Özellikle herkesin çalıştığı ve okul çocuklarının olduğu evlerde bu daha da ciddi bir sorun yaratır. Bu hassas durumun bilincinde olduğumuz için müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan arızayı gidermeye çalışmaktayız.

Beyaz eşyalarınızla sadece arızalandıkları zaman ilgilenmemelisiniz. Zaman içinde bu eşyalara bakım da yaptırmalısınız ve böylece daha uzun ömürlü olmalarını sağlarsınız. Firmamız bu konuda da özel servis hizmeti vermektedir. Ayrıca bakım ve onarım fiyatlarımız normal standartlardadır ve siz değerli müşterilerimize kredi kartına taksit gibi seçeneklerle ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

— 2 Comments —

  • Nurullah Merhabalar . Vestel 52" lcd tv de . Tv yi ilk actigimda yarim ekran olarak kararti var. Ve tv acik kaldigi surece 10-20 dk arasinda tam düzene geliyir. Nedeni nedir . Ve arizasi nedir sizce. Ne yapilabilir. ? Çözüm nedir sizce ? Cevapla
  • Burcu Vestel marka smart led tv kumandadqn kapatiyorum 5 dk sonra kendi kendine aciliyo yada kapatiyorum tvyi gece 3 civqrinda biz uyurken kendi kendine aciliyor tv yi alali 8 ay kadar oldu sorun ne olabilir Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!