+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya Servisi – Öz Anadolu Teknik – Servis Hizmetleri
İnsanlar bugün daha rahat ve daha konforlu bir hayat yaşayabiliyorlarsa bu teknolojideki gelişmeler sayesinde olmaktadır. Eskiden insan emeği ve zaman harcanarak yapılan pek çok iş şimdi elektrikli aletlerle kısa zamanda yapılabilmekte ve insan emeği de gerekmemektedir. Özellikle beyaz eşya dediğimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi aletler bir evin zorunlu bütün işlerini yapabilmektedirler. Günümüzde kadınların da çalışma hayatına yoğun olarak katılmasıyla evde yapılması gereken işler aksamakta ya da kadının iş sonrası el emeği ile yapması durumunda da kadın çok yorulmaktadır. İşte bu yorucu hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar olmaktadır.
Günümüzde hemen her evde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, fırın kombi ve klima türü aletler bulunmaktadır. Ancak bu aletler elektrikle çalışan ve çok hassas aletlerdir. Bazı yanlış kullanımlardan dolayı ya da elektrik bağlantılarındaki arızalardan dolayı bu eşyalar olumsuz etkilenmekte ve arıza meydana gelmektedir. Arıza meydana geldiğinde hiç beklemeden işinin uzmanı bir beyaz eşya servisi ile iletişim kurmalı ve arızanın giderilmesini sağlamalısınız. Zamanında arıza giderilmezse sorun daha da büyür ve beyaz eşyanız fazlaca zarar görebilir. Firmamız Bosch – Siemens, Beko – Arçelik – Altus, Vestel – Regal, Ariston, Indesit, Profilo, White Westinghouse marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorunda size en kaliteli hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınızın onarımlarını en güvenli şekilde yapmaktayız ve eğer parça değiştirmemiz gerekirse, değiştirilen parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz.

error: Content is protected !!
×

Powered by WhatsApp Chat

×