Kartal Bosch Servisi

Kartal Bosch Beyaz Eşya Klima Kombi Özel Teknik Servisi – 0216 441 45 05

 Kartal Bosch Servisi Senelerdir Kartal ve pendik, Tuzla , Maltepe gibi bölgelere Bosch servisi hizmeti götüren ekonomik ve kaliteli bir servis firmasıdır.

Servislerimiz arasında Bosch Markalı kombi, klima, beyaz eşya, elektrikli el aletleri, fırın, buzdolabı, kurutma makinesi, çamaşır makinsei, bulaşık makinesi vb. bir çok ürünün arıza tamiri bakım ve onarım işlerini titizlikle yaparak müşterilerimize sorunsuz teslim etmekteyiz.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kartal bosch servisi her zaman müşterilerinin güvenini kazanmış kaliteli servis işçiliğini uygun fiyata gerçekleştirerek beğeni toplamıştır. Kartal gibi büyük bir ilçede bu denli müşteri, kazanmak kolay iş değildir.

Servisimiz vermiş olduğu teknik servis hizmetinin kalitesinin yanında, Arıza gibi durumların aniden ortaya çıkmasın nedeni ile aniden gelişen bir harcama olmasından dolayı müşterilerimizin aylık planlarını bozmayacak olan kredi kartı ile ödeme imkanı da getirmiştir.

Kartal Bosch Klima Servisi

Kartaldaki servisimiz Bosch markalı tüm klimalarınızın gaz dolumu, Nakliye , Montaj, Sökülüp Takılması, periyodik bakımı ve tamir bakım işlerini titizlikle yapmaktadır.

Beyaz Eşya Servisi- Ustalarından ServisHizmeti

Kartal Bosch Kombi Servisi

Bosch Markalı tüm kombi cihazlarınızın ister bacalı olsun ister bacasız kombi olsun tamir, bakım, arıza tesbiti ve senelik rutin bakımlarını uzman ekibimiz yapmaktadır.

Kartal Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Marka Beyaz eşyalarınıza verdiğiniz değeri biliyoruz ve bizde aynı değeri arızalanan cihazlarınıza gösteriyoruz, kaliteli ve uygun fiyatlı beyaz eşya servisi için bizi arayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!