Kartal Kombi Servisi – 0216 441 45 00

kombi servisiÇok uzun yıllardır özel servis ve teknik servis deneyimi olan, son yıllarda hayatımıza doğalgazın hızlı bir giriş yapması ile bu alana odaklanan Firmamız ; markası ve modeli ne olursa olsun tüm marka kombilerin montaj, yıllık bakım ve onarım hizmetlerini kusursuz ve sorunsuz bir şekilde vermektedir. Kartal özel servisi olmakla işe başlayan ve daha sonra İstanbul’un Anadolu yakasındaki bütün ilçelere özel servisi imkanı götüren firmamız; Bosch , Demirdöküm , vailant ve ECA başta olmak üzere pek çok ünlü marka nin yedek parça ve özel servis görevini yapmaktadır.

Kartal servisleri arasında önemli bir yere sahip olan ve Kombi deyince ilk akla gelen firma olan Firmamız, yedi gün yirmi dört saat acil tamir hizmeti ile en yakınınızdadır. Kartal montaj servisi, bakım servisi ve tamir servisi hizmeti isteyen bütün müşterilerine bir telefon kadar yakın olan ve hızlı kombi tamir hizmeti veren firmamız, güler yüzlü ve işinde uzman teknik elemanları ile sorunsuz bakımı yapmaktadır. Ayrıca bütün önemli markaları yedek parça temini de yapan Firmamız, Kartal yedek parça servisi hizmetlerini piyasa fiyatlarının altında sağlamaktadır.

Şirket bünyesinde çalışan teknik servis elemanlarını seçerken işindeki deneyim ve becerilerinin yanı sıra kişilik ve karakterlerinin yapısına da dikkat eden ve müşterilerinin gönül rahatlığı ile evlerine alabileceği kişilerden seçen şirketimiz, kaliteli ve güler yüzlü hizmet almanın keyfini bütün müşterilerine yaşatmaktadır. Yılda bir kere düzenli olarak teknik elemanlarını hizmet içi eğitime tabi tutarak teknolojide yaşanan yeniliklere adapte olmalarını sağlayan Firmamız bu sayede her marka nin yeni çıkan modellerini de montaj, bakım ve tamirini sorunsuz gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!