Kartal Protherm Servisi

Kartal Protherm Servisi

Özel Teknik Servis Hizmetleri

Kartal Protherm Servisi Kombi – Klima Teknik Servis Hizmetleri  alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla , Kartal`ın tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Kartal Protherm Kombi Servisi – 0216 441 45 00 Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan Kartal Kombi Servisi yıllardır Kartal merkezli çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

Kartal Protherm Kombi Servisi

Kartal Protherm Kombi Servisi

Servis ,Müşteri memmuniyeti ,Uygun fiyat ve yetkin ustalarımızla alanında rakipsiz olan , Kartal Kombi Servis İstanbul Çağrı Merkezini (0216 441 45 00 ) arayın tüm servis hizmetlerinizi %10 indirimli yapalım.

Kartal Protherm Kombi Servisi olarak tamir veya bakım yaptırdığınız takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Malzeme ve işcilik ücreti alınmaktadır.

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 gün 24 saati teknik servishizmet sunmaktayız.
Kartal Protherm Kombi Servisi olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin
(0216 441 45 00 ) nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

Kartal Protherm Kombi Servis talepleriniz için (0216 441 45 00 ) numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Öz Anadolu Teknik Servis ,  Kombi servisi ve  Klima servisi lerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Kartal Protherm Kombi Servisleri Kartal geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis  hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.
Kartal Kombi Servisi (0216 441 45 00) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz. Ayrıca kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Kartal Protherm Kombi Servisi Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Kartal Protherm Kombi Servisi Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. Kartal Baymak Servisinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.Baymak yüksek Geniş Servis Ağımız,Gezici Servisimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, İstanbul ve Tüm İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir. Baymak Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi.İsteyen müşterilerimize ,kombi ve beyaz eşyalarının ,periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz.aramak sizden çözüm üretmek bizden.

Kartal Protherm Kombi Servisi,Kombi Servisi Kartal,Kartal Kombi ustası,Kartal Kombi Tamircisi,

— 1 Comment —

  • Hayra Aktan Sitemizdeki kombilerin bakımlarını özenli yaptıkları için ekibinize teşekkür ederim beni pişman etmediniz. sitedeki diğer daire sakinlerine karşı mahçup etmediniz ve bazılarından övgü aldım hakkınızda. Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!