Maltepe Bosch Servisi – 0216 441 45 00

bosch kombiMaltepe ilçesinde beyaz eşya servis hizmeti veren firmamız uzman teknisyenleri ile siz değerli ilçe sakinleri için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Bu alanda ki en eski servis firmalarından biri olan Maltepe Bosch Servisi özel servis olarak hizmet veren bir firmadır. Sahip olduğunuz beyaz eşya cihazlarında ki tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak en kısa zamanda arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Eski yeni tüm Bosch cihazların onarımını yapan Maltepe Bosch Servisi, bölge şubesi ile beyaz eşya, kombi ve klima alanlarında faaliyet göstermektedir. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahip olan firmamız tüm sorunları 1 yıl garantili şekilde çözmektedir.

Maltepe Bosch Çamaşır Makinesi Tamiri

Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız sahip olduğu orjinal yedek parçalar ile eski yeni tüm çamaşır makineleri için tamir hizmeti veriyor. Hem teknisyenlerimiz hem de donanımlı servis araçlarımız sayesinde arızaları yerinde çözüyoruz.

Maltepe Bosch Buzdolabı Tamiri

Yazın yiyeceklerimiz koruyan ve sağlıklı bir şekilde saklayan buzdolapları için aynı gün içinde tamir hizmeti veriyoruz. Teknolojinin ilerlemisyle hayatımızda büyük bir öneme sahip olan beyaz eşyalarımızdan en çok kullandığımız cihazların başında gelen buzdolaplarının uzun süre arızalı kalması yiyeceklerimize zarar verir.

Maltepe Bulaşık Makinesi Tamiri

Bosch bulaşık makinesi modelleri için yerinde tamir hizmeti sunuyoruz. Firmamız Maltepe ilçe geneline aynı gün içinde hizmet veriyor. Servisimizi arızalı bulaşık makineleriniz için dilediğiniz zaman arayarak hizmet alabilirsiniz.

Maltepe Bosch Kurutma Makinesi Tamiri

En kaliteli kurutma makinesi markalarından biri olan Bosch için teknik servis hizmeti veriyoruz. Kurutma makinelerinizle yaşadığınız tüm teknik sorunlar için firmamızı arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile tüm kurutma makinesi modellerini tamir ediyoruz. Bakımı yapılması gereken cihazlar atölyeye alınır ve en geç 2 gün içinde teslim edilir.

Maltepe Bosch Kombi Servisi

Kış Ayların`ın  Vazgeçilmez cihazlarından birisi olan kombiler için  Hizmet Veren Fimamız Bosch Markalı Kombilerin Bakım Onarım Ve Tamirat Hizmetini Vermekteyiz. Arızanızın durumu ne olursa olsun 7/24 Hizmet Veren firmamız  İstemiş Gün Ve Saatte Sizlere hizmet Vermektedir.

 

Maltepe Bosch Servisi

Maltepe Bosch Klima Servisi

Maltepe Bosch Buz Dolabı Servisi

Maltepe Bosch Çamaşır Makinası Servisi

Maltepe Bosch Bulaşık Makinası Servisi

Özel Beyaz Eşya – Kombi Klima Teknik Servis Hizmeti Vermektedir

Servis Merkezi Plus Kuruluşudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!