Pendik Klima Servisi – 0216 441 45 00

Pendik Klima Teknik Servisi – 0216 441 45 00

Yaz Aylarının Vazgeçilmez cihazlarından birisi olan klimalar Artık Kışında Kullanılabilir Kış Aylarında da klimalarınızı ısıtma özelliği İçinde Kullanabilirsiniz.İyi İzole edilmiş bir ev kış ayları içinde kombilerin yerini tutabiliyor.Kombiler kadar tam performans sağlamasa da bulunduğu ortamı sıcak yapabiliyor. Klima Tercihi Yapılırken Nasıl Bir ortam için klima istenmekte Özelliklerinin ne olması gerekmekte A+ Sınıfı mı  gibi Sorularınız İçin Pendik  Klima Teknik Ustalarımızdan da bu konuda teknik yardım alabilirsiniz. Ön Keşif İsteyebilir, Hangi klimanın Hangi Özellikleri Bulunduğunuz ortam için İdealdir gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Klimalar Özellik ve Kullanış açısından Hem Yaz Hemde Kış aylarından Kullanıldığından ötürü, Yazın Soğutma Özelliği,Kışın Isıtma Özelliği`nin yanısıra ,Nem Alma,Sadece vantilatör Olarak kulanma(Dış Ünite Çalışmadan Sadece İç ünite Çalışacark Üfleme Sağlamakta) Şeklinde de kullanılabilir.bu Özelliklerinden dolayı evde kalabalık eden vantilatör,kalorifer gibi cihazların yerlerinide almaktadır. Böylelikle ayrıca bir ısıtıcı ya da soğutucuya ihtiyaç kalmıyor.  Pendik klima servisi, Sadece evde oluşan ihiyaçlarınıza değil ev dışında Alışveriş Merkezileri,Fabrikalar gibi Büyük Klima Sistemlerinin kullanıldığı yerlerde de Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.

Klima Onarımı

hayatın Rutin Düzeninde Faal vaziyette olan klimalar ısıtmada veya soğutmada kullanılırken zamana bağlı arızalar,Elektriklerden Kaynaklanabilecek arızalar veya Bakımsızlıktan kaynaklanabilecek arızalardan dolayı Klima Teknik Servisine İhtiyaç Duyabilirsiniz. Pendik Klima Servisi Sizlere Bu Konuda Hizmet Vermektedir. Klima uzmanlarımız her ilçede her marka klimaya uygun teknik servis merkezlerinde hizmete hazırdır. Böylelikle hem hızlı bir teknik servis hizmeti sağlanmış oluyor hem de müşterinin ihtiyaçları hızlı bir şekilde giderilmiş oluyor.

Eskiden Farkında olunmayan ve yeni yeni bilinen Klimanın Bakımı,Önemi ve kimler tarafından yapıldığı büyük önem arz etmektedir.

İşin ehli kişiler tarafından  sözde bakımlar faydadan çok zarar sağlayabilmektedir. Klima Bakımı Yapılırken Aynı zamanda Klimalarınızın Çalışması Analiz Edilmektedir. Pendik Klima Servisi Personellerimiz klima üreticilerinin eski personellerinden oluşmaktadır. Bilgililerdir,Tecrübelidirler.

Pendik Klima Servisi Öz ANADOLU TEKNİKSERVİS MERKEZİ PLUS Kuruluşudur.

Servis İrtibat Tel : 0216 441 45 00

Servis Mail: info@servismerkeziplus.com

Web : www.ozanadoluteknik.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!