Kartal Demirdöküm Kombi Servisi

Kartal Demirdöküm Klima Servisi

Firmayı araştırmadan kombi servisi çağırmayın

  Kombi servisi hizmetini ister bizden alın ister başka bir firmadan alın ama öncelikle firmayı araştırın. Ülkemizde doğalgazın yaygınlaşmasıyla beraber kombi satışları patladı. Dolayısıyla en küçük kasabalarda bile kombi servis hizmeti veren firmalar türemeye başladı. Tabiki artan ihtiyacın karşılanması için yeni teknik servislerin kurulması kaçınılmazdır ve doğrudur. Ancak birden artan talep yüzünden sırf para kazanmak için yarım yamalak bilgi ile kombi tamiratı yapmaya aday firma çok fazla sayıda olmuştur. İş bilmez bu firmalarda malesef müşterilerini mağdur etmekte ve arızaların üstesinden gelememektedir. Bu nedenle biz diyoruz ki, bizim firmamızı bile seçerken öncelikle firma hakkında araştırma yapınız. Şirketin kaç yılında kurulduğunu, hangi bölgelerde hizmet verdiğini, kaç kişi çalıştırdıklarını, personellerin tecrübelerini, bugüne kadar kaç iş yapıldığını vs konuları iyice araştırınız. Sonra pişman olmayınız. İnternette yapacağınız küçük bir araştırma ile Kartal Demirdöküm kombi servisi adı altında bizden farklı firmalar bulacaksınız. Ancak bu firmaları bulmak dışında firma hakkında ilgili sitelerden gerekli olumlu ve olumsuz yorumları takip etmenizi tavsiye ederiz.  
Kartal Demirdöküm Servisi

Kartal Demirdöküm Servisi

Hedefimiz her şartta kombinizi onarmak

  Demirdöküm, ısıtma ve soğutma sistemlerinde Türkiye’nin öncüsü olmuş lider bir firmadır. Kartal Demirdöküm kombi servisi bizler kendi alanımızda bölgenin en iyisiyiz. Kaliteli ve garantili kombi servisini uygun fiyatlar eşliğinde sizlerle buluşturan bir firmayız. Hedefimiz bölgede onarılmayan kombi bırakmamak. Arızalı kombileriniz ile kışı geçirmeye çalışmayın. Sorunları ertelemeyin. Bugünün işini yarına bırakmayın. Peteklerinize ve tesisatınıza baktırmadan önce kombinizin stabil çalıştığından emin olunuz.  

Servis ücreti ve parça değişimi

  Kartal Demirdöküm servisi fimamızın en değer verdiğimiz konu uygun fiyat politikamızdır. Servis ücretlerimiz yani işçilik fiyatlarımız piyasadaki en düşük fiyatlardır. Parça değişimlerinde ise kullandığımız malzeme en kaliteli kombiye ait orjinal parçalardır. Yaptığımız binlece servis neticesinde orjinal parçaları uygun fiyatlara temin edebilmekteyiz. Müşterilerimize ise parça değişimi için fiyat farkı yansıtmamakta, liste fiyatı üzerindeki ücretleri talep etmekteyiz. İşçilik ve parça fiyatlarını bütün olarak ele aldığımız zaman ortaya uygun fiyat politikamız gözle görülür biçimde çıkmaktadır. Sizleri, kaliteli işçiliğin yanısıra kombileriniz için onarım ve servis fiyatları konusunda da yüzünüzü güldürmekteyiz.

Kombi Arızaları Nelerdir Ve Çözüm Önerileri

Kombiler ve kalorifer tesisatları ile ilgili karşılaşabileceğimiz başlıca arızalar ve çözüm önerilerini aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Daha önce bu tür tecrübeleriniz yoksa müdahale etmeden bize arayın. Her türlü ihtiyacınız için bizden yardım isteyebilirsiniz. Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor ? * Kombi termostat derecesi düşük olabilir. * Kalorifer dönüş hattındaki filtre tıkalı olabilir. Temizleyip kontrol ediniz. * Petek giriş ve çıkışlarındaki vanalar kapalı olabilir. * Vanalarınızın açık olduğundan emin olunuz. Peteklerinizi ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. * Kombiniz de teknik bir sorunu olabilir. Servisimiz,den servis çağırmak için şimdi arayın. Kombi Patlamalı Yanıyor * Cihaz yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanarsa. İçeride gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetli bir yanma olacağından gaz ve çakmak ayarlarının kontrolü gerekmektedir. * Cihaza yıllık periyodik bakım yapılması gerekmektedir. Servisimiz,den servis çağırmak için şimdi arayın. Radyatörlerin Üstü Sıcak Altı Soğuk * Kambi girişinde bulunan filtreler tıkalı olabilir. * Peteklerin içinde tıkanıklık meydana gelmiş olabilir. * Cihazın sıcak su ve kalorifer ayrıştırıcı parçalarında (üç yollu vana) aksama olabilir. * Kalorifer tesisatınız planlanırken yanlış planlanmış ve yapılmış olabilir. * Kombiye yakın peteklerin vanalarını kısarak uzak peteklere su daha hızlı ulaşır * Bu işlemlerden sonra çözüm bulamadıysanız tesisatınızda sorun olabilir. Servisimiz,den servis çağırmak için şimdi arayın. * Kalorifer tesisatına gerekenden fazla su eklemiş olabilirsiniz. * Normal devre basıncı 1.5 bardır * Kombinizin tesisat bağlantılarında sorun olabilir. * Kombinin imbisat (genleşme tankı) deposunda problem olabilir * Hava tahliye arızalanmış olabilir * Kombinizin su doldurma vanası arızalı olabilir * Radyatörün hava alma yerinden su basıncını düşürünüz * Tüm kontrollerinize rağmen sorununuz devam ediyorsa, Servisimiz,den servis çağırmak için şimdi arayın. Kombi Ses Yapıyor * Cihazın fan motorunda problem olabilir. * Cihazın devir daim motorunda problem olabilir. * Cihazın haznesindeki suda hava olabilir. * Cihazın sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalarda (üç yollu vana) hata olabilir. * Kombinize Servisimiz,den servis çağırmak için şimdi arayın. Kombi Sıcak Su Gelmiyor * Su açıldığında cihaz yanıyor fakat ısıtmıyorsa suyu gereğinden fazla açmış olabilir (kış aylarında) * Isınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir. * Üç yollu vana arızalndığında bu sorun yaşanır. * Sıcak su hattına baksa bir yerden su karışması olabilir. * Cihazın sıcak su ile ilgili aksamlarında problem olabilir. * Kombinize Servisimiz,den servis çağırmak için şimdi arayın. Kombinizin Petek Temizliğini Yaptırın %50 Tasarruf Yapın !

Kartal Demirdöküm Servis Merkezi

Kuruluş olarak servis hizmeti sektörünün tüm alanlarında en iyiye ulaşmak. İlerleyen teknolojiye ayak uydurmakla beraber problemlerinize uzun vadeli çözümler bulmak. Kombi sektöründe uzman ekibimiz sayesinde, yaşadığınız problemlerin tekrar yaşanmamasını sağlamak için sahip olunan ürünler hakkında bilinçli müşteri profili meydana getirmek. İlkelerimizden ödün vermeden,daha iyiye ulaşarak siz değerli Kartal Demirdöküm müşterilerimizin kaliteli,profesyonel ve süratli hizmetten faydalanmasını sağlamak. İlk amacımız teknikerlerimizin, tüm alanlarda devamlı gelişmesini sağlayarak sizleri memnun bırakacak servis hizmetini sunmaktır. Kartal Demirdöküm Kombi Servisi, tüm Demirdöküm kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Arızalanan Kombi cihazlarınız için destek almak istiyorsanız bizi şimdi arayın. Tüm Demirdöküm cihazlar için Kartal ilçesinde aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Kartal ilçesinde ikamet eden Demirdöküm kullanıcıları için kombi servis hizmetleri veriyoruz. Firmamız uzman personeli ile Kartal ilçesinde yıllardır aktif olarak hizmet veriyor. Kartal Demirdöküm Servisi profesyonel kadrosuyla güvenilir, kaliteli ve 2 yıl garantili tamir bakım hizmeti sunmaktadır. Kartal Demirdöküm Servisimize dilediğiniz zaman 7/24 ulaşabilirsiniz. Arızalı tüm cihazlarınıza uzman personelimizle kaliteli tamir bakım hizmetleri sunuyoruz. Kartal Demirdöküm Servisi sektörün en modern firmalarından biridir ve sahip olduğu servis araçları sayesinde arızalara ilk müdahaleyi yerinde yapar. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile siz değerli Kartal bölge sakinlerine kaliteli, garantili ve yerinde tamir hizmetleri sunuyoruz. Bu imkanlardan faydalanmak için şimdi arayın.

BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ… 0(216) 441 45 00

 

Schedule an Appointment

Schedule an Appointment

Once we receive your information, one of our HVAC experts will reply to your inquiry quickly. Thank you for visiting our website and for taking the time to contact Air Pro Experts.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!