Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya – Kombi Ve Klima Özel Tamir Ve Bakım Servisi

Arçelik Servisi0538 469 07 30

Arçelik servisi olarak evinizde ve iş yerinizde kullanmakta olduğunuz tüm Arçelik markalı eşyalarınızın kurulumu, bakımı ve onarımına dair tüm iş ve işlemleri gerekli özen ve dikkat içerisinde yerine getirmekteyiz. Ülke genelinde büyük bir marka kalitesine sahip olan Arçelik ürünlerinden istenen verimin alınması, uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan ilk anki sağlamlığı ile kullanılması ve ilave bir maliyet yükü oluşturmaması için çalışmaktayız. İlk kurulduğumuz günden itibaren kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız çerçevesinde ürünlerinizi garantimiz kapsamına dâhil etmekteyiz.

Servisimiz Ve Hizmetlerimiz

Arçelik servisi olarak kalite ve konforun tadına varacağını bütün Arçelik ürünleriniz ile ilgili olarak özel hizmet sağlamaktayız. Gerek ısınma gerek ise beyaz eşya konusunda alanında uzman personelimiz ile birlikte belirtmiş olduğunuz taleplerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirmekteyiz. Ürünleriniz ile ilgili olarak;

  1. Buzdolabınızda meydana gelebilecek herhangi bir elektrik kaçağı, buzlanma yapma sorunu, soğutucu fan çalışma problemlerini veya çalışma kartları ile ilgili sorunları buzdolapları konusunda profesyonel teknik destek ekibimiz ile çözmekteyiz.
  2. Çamaşır makinelerinizin deterjan ile ilgili olan her türlü sorunu, temiz yıkama ve suların alınması ve boşaltılması vb. sorunları çamaşır makinesi hakkında yeterli donanıma sahip personelimiz ile çözüme kavuşturuyoruz.
  3. Arçelik servisi olarak kombilerinizdeki filtrelerin düzenli şekilde temizliği, kombi çalışma aksamının düzeni, bar seviyesi kontrolü ve elektrik ile ilgili oluşabilecek sorunlara karşı önlem alıyoruz.
  4. Klimalarınızın istediğiniz seviyede yazın soğuk, kışın ise sıcak hava üflemesinin sağlanması, yeterli gaz seviyesinde bulunması ve elektrik sorunlarını çözerek devreye alıyoruz.
  5. Bulaşık makinelerinizin program ayarlamalarının yapılması, bulaşıkların temiz ve zarar görmeden makineden çıkarılması, çalışma sistemini düzenleyen her türlü işlemi alanında uzman teknik destek ekibimiz ile karşılamaktayız.

Arçelik servisi olarak hizmetlerimizin yapılması esnasında sizlere gerek sorun ile ilgili gerek ise çözüm yöntemi ile ilgili olarak gerekli bilgileri sağlamaktayız. Yaptırdığınızı her tür işlemin ne olduğu ve ne için yapıldığını bileceksiniz.

Uygun Fiyat Müşteri Memnuniyeti

Arçelik servisi hizmetleri kapsamında ilk hedefimiz müşterilerimizin yüzde yüz olarak memnun etmektir. Bu kapsamda gerek kullandığımız malzemeler gerek ise hizmet verdiğimiz personellerimizde kalite ve uzmanlığı ön olana almaktayız. Böylece yapılacak her tür işlemin garantimiz altında güvenilirliğini sunmaktayız. Montaj, bakım ve onarım sonrasında oluşabilecek tüm sorumluluğu üzerimize alarak ilave maliyetlerin oluşmasını en başında engellemekteyiz.

Arçelik servisi işlemlerinin genel kapsamı dâhilinde yapılacak her işlem için piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Servisimiz sizlere sağlamlığın ve güvenin kapılarını düşük tutarlar ile açmaktadır. Aklınıza takılan tüm soruları kısa süre içerisinde net ve eksiksiz olarak cevaplayan servisimiz, huzur içinde bir teknik servisi hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Servis Hizmeti Konusunda İlk Tercih

Arçelik servisi hizmetinden faydalanmak için detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir. Çalışanların uzmanlığı, kullanılan malzemelerin teknik özellikleri ve dayanıklılığı kontrol edilmelidir. Bu kapsamda servisimizin vermiş olduğu tüm hizmeti eksiksiz olarak dilediğiniz karşılaştırmaya tabii tutabilirsiniz. Sonuna kadar kalite çalışma prensibimiz sonucunda her zaman servi araştırma sonuçlarında tercih listesinin ilk sırasında yer almaktayız. Liderliğin vermiş olduğu onur ve yüklemiş olduğu sorumluluk çerçevesinde yılların getirmiş olduğu deneyimi teknolojik gelişmeler ile bir araya getirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Arçelik servisi konusunda ilk firma olmamızı, bizden hizmet almış müşterilerimizin belirtmiş olduğu referansları inceleyerek ulaşabilirsiniz. Kullanacağımız malzemelerin teknik özelliklerini sitemiz üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Çalışma Şeklimiz

Kullandığınız Arçelik marka ürünlerde sorunların kısa süre içerisinde giderilmesi ve ürünlerin keyfini doyasıya sürmeniz için her gün yardım ve destek ekibimiz ile çalışmaktayız. Çeşitli iletişim kanalları üzerinde bize ulaştığınız andan itibaren hazırlığımızı yaparak, servisimizin belirlemiş olduğu kriterler altında donatılmış araçlar ve personel üniformaları ile teknik destek ekibimiz ile adresinize gelmekteyiz.

Arçelik servisi kapsamında yaptığımız her işlemin Arçelik markasının damgasını taşıyan fişler itibari ile gerçekleştirmekte ve kayıt altına almaktayız. Kurulum, bakım ve onarım vb. bütün işlemleriniz uzman ellerde tamamlanarak gerekli olan son kontrollerin ardında bilgilendirme ile birlikte devreye alınmış şekilde sizlere teslim edilmektedir. Kullanıma hazır olan ürünleriniz gönül rahatlığı içinde sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirisiniz.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ