KLİMA SERVİSİ

Sımsıcak yaz aylarında vazgeçilmez olan klimalarımıza ne kadar önem gösteriyoruz? Gerek ev gerekse iş yerlerinde kullandığımız ve sıcak yaz aylarında bizleri serinleten klimaların, senelik bakımlarının ve gaz kontrollerinin yapılmaması sonucunda klimaların ömrü yarı yarıya düşerken, sağlık ve performans açısından da ciddi tehlikeler ortaya çıkmaktadır.

Bakım görmeyen klimanın filtrelerinin zamanla biriken toz ve mikropları bulunduğunuz ortama yayıldığına dikkat çekmek isteriz. Senelik yapılan rutin bakımlarda hem klimanızın gaz kontrolü yapılmakta hem de filtrelerin temizliği biyolojik klima temizleme ilaçlarıyla yapılmaktadır.

Klima gazınız da eksiklik var ise mutlaka gaz şarjı yaptırmalısınız, aksi takdirde yüksek maliyet ile düşük verim almak kaçınılmaz bir hal alır. 15 yıllık bilgi birikimiyle Öz Anadolu Teknik  – klima servisi hizmetlerinde daima yanınızdadır.

İstanbul ve çevresinde artık ihtiyaç duyulan her noktada firmamız başarı ile hizmet veriyor. Her markanın Klimaları için hizmet vermek, gerek deneyimli personeller ile sürekli olarak kendimizi yenilemek bizim iş akışımızın en başında geliyor.. Öz Anadolu Teknik – Klima Servis Ekiplerimiz ihtiyacınız olduğu an itibarı İle isterseniz tek bir tık ile ya da tek bir alo ile hemen adresiniz belirlenir ve hizmetlerimize devam ederiz.

Hizmet Verdiğimiz Klima Markaları,

Vestel Klima Servisi,Arçelik Klima Servisi,Bosch Klima Servisi,Ferroli Klima Servisi,Baymak Klima Servisi,Vaillant Klima Servisi,Demirdöküm Klima Servisi,Mitsubishi Klima Servisi,Airfel Klima Servisi,Sharp Klima Servisi,Regal Klima Servisi

— 1 Comment —

  • Raci Tok 18 Adet Arçelik Klima Bakımı Ve 5 Adet Kaset Klima bakımları için fiyat teklifi alabilirmiyim. Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!