Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Sımsıcak yaz aylarında vazgeçilmez olan klimalarımıza ne kadar önem gösteriyoruz? Gerek ev gerekse iş yerlerinde kullandığımız ve sıcak yaz aylarında bizleri serinleten klimaların, senelik bakımlarının ve gaz kontrollerinin yapılmaması sonucunda klimaların ömrü yarı yarıya düşerken, sağlık ve performans açısından da ciddi tehlikeler ortaya çıkmaktadır.

Bakım görmeyen klimanın filtrelerinin zamanla biriken toz ve mikropları bulunduğunuz ortama yayıldığına dikkat çekmek isteriz. Senelik yapılan rutin bakımlarda hem klimanızın gaz kontrolü yapılmakta hem de filtrelerin temizliği biyolojik klima temizleme ilaçlarıyla yapılmaktadır.

Klima gazınız da eksiklik var ise mutlaka gaz şarjı yaptırmalısınız, aksi takdirde yüksek maliyet ile düşük verim almak kaçınılmaz bir hal alır. 15 yıllık bilgi birikimiyle Öz Anadolu Teknik  – klima servisi hizmetlerinde daima yanınızdadır.

İstanbul ve çevresinde artık ihtiyaç duyulan her noktada firmamız başarı ile hizmet veriyor. Her markanın Klimaları için hizmet vermek, gerek deneyimli personeller ile sürekli olarak kendimizi yenilemek bizim iş akışımızın en başında geliyor.. Öz Anadolu Teknik – Klima Servis Ekiplerimiz ihtiyacınız olduğu an itibarı İle isterseniz tek bir tık ile ya da tek bir alo ile hemen adresiniz belirlenir ve hizmetlerimize devam ederiz.

Hizmet Verdiğimiz Klima Markaları,

Vestel Klima Servisi,Arçelik Klima Servisi,Bosch Klima Servisi,Ferroli Klima Servisi,Baymak Klima Servisi,Vaillant Klima Servisi,Demirdöküm Klima Servisi,Mitsubishi Klima Servisi,Airfel Klima Servisi,Sharp Klima Servisi,Regal Klima Servisi

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ