Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Sanayi Buzdolabı , Reyon , Şarkuteri , Kasap , Vitrin , Soğuk Hava Deposu , Meşrubat Dolapları,DeepFreez ,

Buzdolabı Teknik Servis İhtiyaçlarınız İçin 0538 469 07 30 Numaralı Telefonu Arayabilirsiniz

Buzdoalbı Tamir Ve Bakım Servisi. Aynı Gün Servis hizmeti. 1 Yıl Garantili Onarım. Ustasından Buzdolabı onarım Hizmeti.
Arçelik , Vestel , Bosch , Siemens , Profilo, Regal , Altus , Beko
Buzdolabı Tamir Servisi

Evlerin Vazgeçiilmezlerinden birisi olan buz dolabı Günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. 1 günlük çalışmaması durumunda maddi zarar ve vakit kaybına neden olmaktadır.

Bunun Gibi Değerli bir beyaz eşyanın tamiri söz konusu olduğunda da seçici oluyoruz.

Buzdolabı Servisi`nde aradığımız Özellikler

1 – Hızlı Bir Şekilde Teknik Yardım Vermesi.

2 -Yedek Parçasının Tedariği

3 – Aynı Gün içerisinde sorunun Çözülmesi

Sanayi Buzdolabı , Ticari Buzdolabı , Şarküteri Buzdolabı , Vitrin Buzdolabı , Reyon Buzdolabı , Kasap Buzdolabı , Soğuk Hava Deposu , Çiğköfteci Dolapları , İçecek Dolapları (Kola , Meşrubat) , DeepFreez

Bizler Öz Anadolu Teknik olarak Yukarıda Sıralanan Tüm özellikleri Yerine Getirmekteyiz.

Geç Saatlerde Aramadığınız Sürece Buzdolabı Tamiri işlemlerinde Mümkün olduğu Kadar Hızlı Ve Etkili Çözüm Üretmeye Çalışmaktayız.Adeta Kendi Evlerimizde ki BuzDolabı Arızalanmış gibi olaya bakmakta Ve Çözüm Odaklı Çalışmaktayız.Bu Yüzden Buz Dolabı Konusunda İstanbul Ve Kocaeli Genelinde Etkili Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Sütlük Tamiri

Sütlük tamiri market ve sıvı ürün satan işletmelerin kullandığı ürünleri belli bir derecenin altında tutmayı sağlayan soğutma kabinleridir. Hızlı Ve garantili sütlük tamiri için bizimle iletişime geçebilir ve garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kebap Meze ve Kasap Dolabı Tamiri

Bir çok farklı dizayna sahip olmakla beraber kasaplar, lokantalar, şarküteriler aynı çalışma prensibi ile işleyen soğutma kabinleri kullanmaktadırlar. Arızalandıklarında hızlı ve doğru bir şekilde tamir edilmeli sakladığı ürünleri doğru derecelerde korumaya devam etmelidir. Her türlü soğutma kabini arızalarınız için bizlerle iletişime geçebilir ve Soğutucu servisi sayesinde garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 Siz Değerli Buzdolabı Kullanıcıları Arızalarınız olduğunda 7/24  Çağrı Merkezi Olan  0538 469 07 30 İle İletişime Geçebilirsiniz Ve Tereddütsüz Servis Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.

Gebze buzdolabı servisi , Darıca buzdolabı servisi , Gebze arçelik buzdolabı servisi , Gebze vestel buzdolabı servisi , Gebze beko buzdolabı servisi , Gebze regal buzdolabı servisi , Gebze vitrin buzdolabı servisi , Gebze sanayi tipi buzdokabı servisi , Gebze kasap buzdolabı servisi , Gebze şarkuteri buzdolabı servisi , Gebze sütlük buzdolabı servisi , Darıca arçelik buzdolabı servisi , Darıca vestel buzdolabı servisi , Darıca beko buzdolabı servisi , Darıca altus buzdolabı servisi , Gebze soğuk oda deposu servisi

26 Ekim 2020
2.640 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN