Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımı Ve Petek Temizliği

Uzun yıllar kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bazı kişiler veya firmalar tarafından petek temizliği petek yıkama yoktur, böyle bir çalışma fayda sağlamaz gibi anlamsız anlatımlar olabilir. Petek çürür, zarar görür, delinir gibi yanlış bilgiler size de söylenmiş olabilir. Bu tür doğru olmayan yanlış bilgilere kesinlikle itibar etmemeliyiz.

Kampanyalı Petek Kombi Temizliği Kısa Süreliğine Profesyonel Petek Temizliği ve Kombi Bakımı %20 İndirimli. Hemen Hizmet Al

Bir çok petek temizleme yapılan müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerde ciddi anlamda enerji tasarrufu sağladığı net olarak belirtilmiştir. Doğalgaz ve kalorifer hayatımızda en çok kullanılan ısınma aracı olarak kendini göstermektedir. Doğalgazla ısınmak için kullanılan doğalgaz petekleri ve kalorifer için kullanılan kalorifer petekleri bulunmaktadır. Ancak bu doğal gaz ve kalorifer peteklerinin belli periyotlarda temizlenmesi gerekir. Doğal gaz ve kalorifer peteklerinin temizlettirmek ve doğalgaz peteği temizliği ile ilgili detayları derledik.

Petek temizliğinin veya kombi petek temizliğinin ana konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Çünkü asıl kirlilik peteklerde değil binalardaki tesisatlarda olur. Çamur, kireç, çeperve bazı yabancı maddeler genellikle plastik borularda olur. Bakır boru sistemleri kesinlikle temizlik gerektirmez. Çünkü bakır boru kirlenmez. Bu zamana kadar temizlediğimiz hiç bir bakır borudan pislik gelmemiştir sadece tedbir amaçlı temizlik yapılmaktadır.
Peteklerde koruma için gerekli koruyucu yağ vardır, bu koruyucu yağ yapılan petek temizliği yani petek yıkama çalışması ile birlikte kesinlikle petekten çıkmaz ve petek sisteminde kalır. Bu bilgilerin dışındaki yalan yanlış bilgiler saygıdeğer müşterilerimizin kafasını karıştırmasın. Burada yılların verdiği tecrübelerimize dayanarak en doğru çalışma işlemini gerçekleştirmekteyiz.Peteklerin temizlik için yerinden sökülmemesi gerekir. Çünkü peteklerin söküldüğü zaman çürümeye başlama gibi bir durmu vardır. Bu gibi durumları önlemek için sökülmemesi gerekmektedir.
Uzman Tesisat ustalarımız, İstanbul ve İstanbul’a bağlı tüm ilçelerde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Kombi Bakımı Ve Petek Temizleme konusunda hiç çekinmeden bizleri arayabilir, ücretsiz tesisat danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kampanyalı Petek Kombi Temizliği Kısa Süreliğine Profesyonel Petek Temizliği ve Kombi Bakımı %20 İndirimli. Hemen Hizmet Al

Petek Temizliği Yapılmalı Mı?

Gelelim petek temizliği yapılmalı mı sorusunun cevabına ; Petek temizleme ustamız aynen şunları aktarıyor ” Peteklerinizi isterseniz temizlemeyebilirsiniz bu tamamen sizin bireysel tercihinizdir. Fakat temizlenmeyen petek sizler için az ısı ve yüksek tutarlı faturalar demektir. Bunu göz ardı edip petek temizliği yapmaz iseniz verimli bir ısınma elde edemezsiniz.Bunun için petek temizliği yapılmalı mı? sorusunun cevabı bizde(petekleri kullananda) saklı biz hergün bir demir kovanın içindeki suyu ısıtalım sonra soğusun tekrar ısıtalım ve bunu demir bir borunun içinden geçirerek sürekli yapalım sizce içerisi ne kadar temiz kalabilir.Evet kalamaz bunun için petek temizliği yapılmalı mı– Evet Kesinlikle Yapılmalı Ama ne zaman yaptırmak istersiniz o sizin tercihiniz bize soracak olursanız petek temizliğini yüksek fatura gelipte ısınamadığınız düşündüğünüzde kesinlikle yaptırmanızdır. Teşekkür Ederim Petek Temizleme Ustası Osman Ersin.

Petek temizliği ne kadar sürede yapılmalı?

Petek temizliği genel olarak şehir bazında değişsede 2 yılda bir yapılmalıdır. Bazı istisnai durumlarda mesela kömürlü yakıt kullanımından doğalgazlı yakıt kullanımına geçiş yaptıysanız acil olarak petek temizliği yaptırmalısınız.

Petek temizliği ne kadar sürede yapılmalı? Sorusu günümüzde bir çok kişi sormaya başladı sizlere yukarıda da belirttiğimiz gibi min. 2 yılda bir petek temizliği yaptırmanız hem ısı hemde ucuz fatura imkanı sunar.

Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer petek temizleme sadece kalorifer temizliğinin yapılmasına verilen addır. Kaloriferin ekibimiz tarafından itinayla temizlenmesi sonucu bu sorunu ortadan kaldırmış oluruz. Kalorifer petek temizliği işlemi için servislerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Genel petek temizleme hizmetlerimiz ile ilgili içeriklere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme, Petek Yıkama ve Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 • 1- Müşterilerimizin mekanlarına ve binalarına gittiğimizde öncelikle petek tesisatı, vanalar, kombi ve petekler gözden geçirilir. Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa analiz yapılıp bilgi verilerek işlem yapılır.
 • 2- Gerekli alt yapı ve tesisat kontrolleri yapıldıktan sonra petek temizleme, petek yıkama makinasının tesisata monte edilmesi için gerekli uygun mekan belirlenir. Genellikle banyoda, mutfakta ve ya balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan yerinden sökülür.
 • 3- Petek temizleme işleminde ortamın temizliği kendi evimiz gibi düşünülerek temiz işlem yapılır ve ortam kirletilmez.
 • 4- Gider için gerekli olan lavabo, tuvalet ya da wc gibi evin bölümleri tercih edilir. 7–14 metre uzunluğunda gider çıkışı için hortumlarımız mevcuttur.
 • 5- Petek temizleme işlemi yaklaşık 2 aşamadan oluşur:

1. Aşama; peteklerin ve tesisatların üst boru ve iç sistemleri temizlenir.

2. Aşama; ise tesisat borularının altta kalan kısımları temizlenir.

 • 6- Genellikle bu temizleme işleminde önemli olan nokta şudur: Kombi petek tesisatında kirlilik, çamur ve çeper olur. Buna göre radyatör peteklerinde çok fazla kir olmaz. Bu sayede çift vakumlu yıkama oldukça önemlidir.
 • 7– Sağlıklı bir petek temizleme ve petek temizliği uygulamasında uygun makine ve teçhizat seçimi oldukça önem taşımaktadır. Basınç değeri 2 bar’dan yüksek olan bir petek temizleme makinasının kombiye zarar verme olasılığı vardır. Bu durumda petek tesisatının zarar görmemesi için tespitlerimiz sonucunda en uygun petek temizleme makinası ve tesisat ekipmanları ile sizlere hizmet veriyoruz.
 • 8- Temizliğin tamamlanması genellikle 1,5–2 saat sürmektedir.
 • 9- Petek temizliğikombi bakımıyerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli temizleme makinesi, malzeme ve ekipmanlarımızla yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet veriyor, İstanbul’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında lider ve öncü firmalardan birisi olarak müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce gerekli araştırmayı yapabilir ve uzman tesisat ustalarımızla görüşebilirsiniz, aklınıza takılan tüm soru ve sorunlara yanıt alabilirsiniz.

Evde petek temizliği veya petek yıkama ne kadar zaman alır?

Evde Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? (Pratik ve Kolay Yöntem)

Evlerimizde hiç kimseye para ödemeden petek temizliğinin nasıl yapıldığını anlattıyoruz. Kalorifer peteklerinin temizliğini pratik ve kolay bir yöntemle doğru bir şekilde nasıl yapacağınızı anlattık. Böylelikle kombinizi daha verimli ve tasarruflu çalışacak ve daha az doğal gaz tüketeceksiniz ve daha uzun ömürlü bir kombiniz olacaktır. Sonuç olarak düşük faturalar ve sağlıklı ısınma elde etmiş oluyoruz..

Bazı Yorumlar;Mehmet Turunç : 1 yıl önce (düzenlendi)
Bunu yapmadan Önce kombiyi 60 70 derecede 10 15 dk yakıp içindeki çamur pisliğin sıcak suyla yumuşaması ve ardından temizlik yapılması daha mantıklı olur tesekkurler.
KarizmatikEmmi: 5 ay önce
Bu işlem katılaşmış peteklerde yeterli olmaz ama faydası olur. Alt kısmı hiç isinmayan petekler için Bu işlemi yapmadan önce kombiyi son dereceye kadar getirip petekleri belli süre ısıttıktan sonra  balçık haline gelen kurumların bir kısmı daha çözülür. Su tahliye ederken kombiyi kapatın. Peteklerin altı gene ısınmıyorsa 2 kere daha tekrar edin. Petekler de kilolarca kurum olabiliyor.

Temizliğin uygulanma süresi en az 1-1,5 saat kadar sürer ve bu zaman peteklerdeki ve tesisattaki kirlilik durumuna göre uzayabilir veya azalabilir. Kocaeli Ve İstanbul Anadolu Yakası petek yıkama firması olarak kullandığımız özel makineler ve tesisatınıza zarar vermeyen cihazlar ile profesyonel hizmet vermekteyiz.

Tam Anlamıyla Evde Petek Yüzeyi Temizleme Nasıl Yapılır ?  Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme adımlarını sizlere uzmanından aktarıyoruz. Öcelikle yapılması gerken işlem evinizdeki veya ofisinizdeki peteklerin herkesin kolayca bulabileceği temizlik malzemelerini temin etmeniz gerekecektir. Nedir bu malzemeler onları hemen bir liste halinde sizlere sunuyoruz;

 1. Bir adet deterjan.
 2. Temizlik için bez.
 3. Kalorifer Peteği Fırçası Sitede Mevcut 
 4. Peteklerin altına pisliklerin ortalığa dağılmaması için serilebilecek örtü.

Evet ilk etapta yapılacak işlem peteklerin genel temizliğidir. Siz bu temizlik işlemini yapmaz iseniz petek temizliği yaptırdığınızda yine tam anlamıyla tasarruf etmiş olmazsınız. Öncelikle yukarıdaki işlemi yaptırıp daha sonra petek temizleme firmasını çağırmanız sizlere daha verimli bir ısınma olarak geri dönecektir.

Kısaca petek temizliğinin başlangıç adımlarını yukarıda anlattık uygulandığında iyi bir sonuç elde edeceğinizden hiç şüphemizyok..

Doğalgaz Petek Temizleme Normal Petek Temizlemeden Farklı Mı?

Doğalgaz petek temizleme ile normal petek temizliği aynı işemlerdir sadece doğalgaz kullanıldığı için adı doğalgaz petek temizleme olarak nitelendirlir. Günümüzde ev ya da farklı yapılarda, ısınma ihtiyaçları için yaygın olarak kullanılmakta olan doğalgazlar, aynı zamanda sıcak su ihtiyaçları içinde tercih edilmektedir. Isınma amacı ile seçilen doğalgazların, odalarda yayılabilmesi içinde kaloriferlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu cihazların daha çok ısı yayması ve güvenliğin sağlanabilmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Uzman kadro ile birlikte gerçekleştirilen doğalgaz petek temizleme hizmetlerinde fiyatlar değişik göstermektedir.

Kombi Petekler ve Kalorifer Petekleri Ne Zaman Temizlenmeli?

Kullanmakta olduğunuz ve kullandığımız peteklerin alt veya üst kısımlarında ısınmayan ve az ısınan bölgeler varsa, musluklardan az veya hiç su gelmiyorsa, siyah veya koyu kahverengi şeklinde normal sudan farklı pis su geliyorsa, kombiniz normale göre sesli çalışıyor ve ya sıcak suyunuz düzensiz olarak geliyorsa, en son petek ısınmıyor veya az ısnıyorsa ya da yerden ısıtma sistemlerinde bölgesel olarak ısınma problemleri yaşanıyorsa petek temizliği gerekli duruma gelmiştir. Bu durumda peteklerinizi temizletmezseniz hem faturaların artmasına hemde evin zor ısınmasına sebep olursunuz.

Neden Kombi Petek Temizliği Yaptırmalıyım? Kalorifer Petek Yıkama ve Kombi Petek Bakımının Avantajları Nedir?

 • Yakıt tasarrufu sağlar ki müşterilerimiz için en önemli husus budur..
 • Petek yıkama peteklerin dengeli ve daha hızlı ısınmasını sağlar.
 • Kombinizin ve tesisatınızın genel olarak ömrünü uzatır.
 • Kombinin gürültüsüz yani sessiz çalışmasını ve ekonomik çalışmasını sağlar.

Petek Temizliğinin Yararları Nelerdir?

Petek temizliği hizmetinden faydalanmanız durumunda aşağıdaki faydalardan yararlanabilirsiniz.
 • Kombinizi düşük derecede çalıştırsanız dahi yüksek ısı elde edersiniz.
 • Evinizde bulunan bütün kaloriferlerden yüksek ısı verimi elde edebilirsiniz.
 • Kombiye en uzak olan peteklerin bile kolaylıkla ısınmasını sağlarsınız.
 • Kombide meydana gelen doğalgaz sarfiyatında azalma meydana gelmesini sağlarsınız.
 • Kombi pompasının daha az çalışmasını ve dolayısıyla kombinin daha uzun bir ömre sahip olmasını sağlarsınız.
 • Petek koruyucu ilaçlar sayesinde peteklerin paslanmasını engellersiniz.

Petek Temizleme Fiyatlarını Detaylı Öğrenmek İçin Makalemizi İnceleyebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz sizlere vereceğimiz aşağıdaki bilgi ile Enerji Tasarrufu Sağlıyoruz..

Kombi tesisat peteklerimi ne zaman temizletmeliyim?

İstanbul Petek Temizleme Servisi olarak iyi ve kaliteli ısıtan peteklere sahip olmanız için periyodik olarak en az 2 yılda 1 kez petek temizliği, petek yıkama ve kombi bakımınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Aksi bir durumda peteklerinizde eşit ve homojen sıcaklık dağılımının gerçekleşmemesi durumunda ısınma problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kombiniz çalışırken kirlilikten dolayı zorlu bir çalışma sürecine gireceğinden ömrü de kısalmış olacaktır.

Kullanmakta olduğumuz petekler zaman geçtikçe kirlenmekte, peteklerin alt ya da üst kısımlarında ısınmayan bölümler ortaya çıkmakta, ortama kötü kokular yaymaya başlayabilir, kombiniz daha sesli ve cızırtılı çalışmaya ve düzensiz sıcak su basıncı sorununa neden olabilmektedir. Sizin de bunun gibi sorunlarınız varsa peteklerinizin ve kombinizin bakımının yapılma zamanı gelmiş demektir. Peteklerinyanı sıra yerden ısıtma sistemiile ısınan binalarda veya dairelerimizde de bölgesel ısınma problemleri yaşanıyorsa yine bakım yapılması gerekebilir.

Kombi Bakımı Ve Petek temizliği

Petek Temizleme işlemlerinde hangi ekipmanları kullanıyorsunuz?

İtalyan malı Gell marka makine ve Alman malı Rothemberger kullanmaktayız. İstanbul petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve ekipmanlar profesyonel olarak kullanılan makine ve cihazlardır.

Mobil Sistem Petek Temizliği

Mobil sistem petek temizliği ile ekiplerimiz size bir arama kadar yakın. İstanbul’un tüm semtlerinde anlaşmalı olduğumuz mobil sistem servis ağımız mevcuttur. Mobil sistem petek temizleme ile bize tüm ilçelerden ulaşabilir ve hızlı mobil ekibimizle sizlere kolayca hizmet verebiliriz..

Kombi Temizleme ve Kombi Tesisat Temizliği

Kombi temizleme ustaların yapması gereken işlemdir. Çünkü kombiniz temizlenirken yapılabilecek yanlış işlem size yüksek maliyetli sonuçlar çıkabilir. Kombi temizleme işlemi sırasında ekibimizde çeşitli aletler olup bu aletler yardımıyla temizlik işlemi yapılmaktadır.

Kombi tesisat temizliği aslında tam anlamıyla kombi temizleme işlemine verilen genel addır çünkü kombiniz bir tesisat sonucunda sizlere ısı vermeye başlayan mekanik cihazlardır.

Kampanyalı Petek Kombi Temizliği Kısa Süreliğine Profesyonel Petek Temizliği ve Kombi Bakımı %20 İndirimli. Hemen Hizmet Al

Radyatör Temizleme

Radyatör kombilerin insanlarla buluştuğu yani ısı veren parçalarına denir. Radyatör temizleme işlemini kendimiz evde yapabiliriz. Yukarıda tam anlamıyla petek temizleme ile ilgili bölümde gerekli adımları anlattık sayfayı yukarı çekerek bulabilirsiniz. Veya linke tıklayarak direk o bölüme geçebilirsiniz..

Evde Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Evde petek temizleme genellikle amatörce yapılan işlemlerdir. Bunun için yapılması gereken ilk iş bu işi profesyonelce yapan firmalarla iletişime geçmek olacaktır.

Evde petek temizleme nasıl yapılır ile ilgili detay sayfamıza göz atabilirsiniz.

Petek Temizleme ve Kombi Petek Temizliği Videoumuzu İzleyebilirsiniz..https://www.youtube.com/embed/mUGBUZdvlsU?controls=0

Petek Temizleme İle İlgili Piyasadaki Videolara Göz Atabilirsiniz;

Sizler İçin Derlediğimiz Çokca İzlenmesi Olan Petek Temizleme ve Kombi Petek Temizleme Videoları;

Petek Temizleme Video 1

Video Başlık:  Çok Etkili, Masrafsız Kombi Petek Temizleme Yöntemi, Nasıl Yapılır ( Vaillant Kombi İle )

Video Açıklama: Geliştirilmiş Teknikler İle Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır, Yöntemi yoğuşmalı kombi kaç derecede kullanılmalı doğalgazı tasarruflu kullanma yöntemleri kombi tasarrufu dogalgaz tasarrufu kadinlarkulubu doğalgazı sabah kapatıp akşam açmak doğalgaz ilk fatura hesaplama doğalgaz faturası çok yüksek geldi 2019 yazın kombiyi kapatmakhttps://www.youtube.com/embed/ia0AGMIedtw

Petek Temizleme Video 2

Video Başlık : Porçöz İle İnanılmaz Kalorifer Petek Temizleme Yöntemi, Nasıl Yapılır

Video Açıklama : BU KALORİFER PETEK TEMİZLEME YÖNTEMİNİ İZLEYİP UYGULAYAN VARSA LÜTFEN YORUM KISMINA ARTI EKSİ, OLUMLU VE OLUMSUZ TARAFLARINI YAZARSA BU YÖNTEMLE PETEKLERİNİ TEMİZLETMEK İSTEYENLER İÇİN BİR ÖN BİLGİ OLUR. YORUMLARINIZ İÇİN TEŞKKÜR… Hortum ile petek temizleme hortum ile petek temizleme yöntemi, nipel ile petek temizleme, nipel ile petek temizleme yöntemi, en ucuz kalorifer petek temizleme yöntemi, en ucuz petek temizliği, çok kolay petek temizleme yöntemi..https://www.youtube.com/embed/xV-AYnfXHkw

Petek Temizleme Video 3

Video Başlık : Tek Hareket İle Bütün Kalorifer Petek Temizleme Yöntemi, Nasıl Yapılır

Video Açıklama : Redüksiyon İle Ömür Boyu Tek Hareketle İstediğin Kadar Kalorifer Petek Temizliği Yapma Yöntemi, Nasıl Yapılır. 2019 fiyatı 4 tl olan redüksiyon ile kalorifer tesisatında yapacağın minik bir değişiklik sayesinde ömür boyu, tek el hareketinle üstelik bedava ve istediğin gün istediğin zaman yapabileceğin kalorifer, radyatör, petek temizlemenin bugüne kadar ki en iyi, en kolay ve en pratik yolu. Videoyu izleyerek sen de kolayca yapabilirsin.https://www.youtube.com/embed/5cVZCmM8KII

Petek Temizleme Yalanı

Petek temizleme yalanı tamamen uydurulmuş bir durumdur. Petek temizleme yapılmayan ev ve ya işyerlerimizde petekler az ısınır ve çok para ödememize rağmen ısınamamış olursunuz. Bu durumda petek temizleme yapılması gerekmektedir  %30 tasaruf  ve  ısı verimi sağladığı kanıtlanmıştır.

Petek Temizleme Fiyatları 2020 – 2021 – Petek Temizleme Fiyatları 2021

Kısaca aşağıda petek temizleme fiyatları 2019 ve 2020 için listemizi ekledik fakat detaylı petek temizleme fiyatları görmek isterseniz sayfamızı ziyaret etmenizi isteriz..

** Firmamız Yetkili Servistir. ** Petek Temizleme İşlemi Sonucu 2 Yıl Firmamız Garanti Vermektedir.

Kampanya KoduPetek AdediPetek Temizleme Fiyat Listesi 2020 – 2021
Kampanya 13-5Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 200 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 25-7Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 250 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 37-10Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 280 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 43-5Petek – Kombi Temizleme ve Yıkama : 300 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 55-7Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 350 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 67-10Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 400 ₺’den Başlayan Fiyatlar

Yukarıda verilen fiyatlar baz model olarak verilmiştir iletişime geçilerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kombi Petek Temizleme Fiyatları

Kombi petek temizleme fiyatları için detay sayfamızdan bilgileri öğrenebilirsiniz sayfamıza ulaşmak için turuncu işaretlenmiş kombi petek temizleme fiyatları yazımıza tıklayınız.

Temizlenmeyen Petekleri Dert Etmeyin!!

Olması gereken zamanda temizliği yapılmayan evinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız petekler kullanamayacağınız ve verim alamayacağınız duruma gelebilir ve yenileri ile değiştirmek gibi bir zorunlulukta olabilirsiniz.

Firmamıza ulaşmanız durumunda adresinize gelen uzman ekibimizden ustalar vasıtasıyla peteklerinizin kontrolü kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Temizlenme zamanlarının gelip gelmediği genel olarak kontrol edilmekte, zamanı gelen petekler ve yapılması gerekenler hakkında tarafınıza detaylı ön bilgilendirme yapılmaktadır. Petek temizleme zamanı gelmesine rağmen temizlenmeyen tesisatınızdaki petekler nedeniyle daha fazla para ödemek ve soğuk odaların içerisinde kalmak zorunda kalabilirsiniz.

Temizlik öncesi ve sonrasında peteklerdeki genel durum

Sol taraftaki görselde temizlik öncesinde kir tabakası sebebiyle yeterince ısınmayan ve temizlik sonrasında ise iç yüzeyi kir tabakasından arındırılmış petekleri görebilirsiniz. Böylece hem tasarruf edecek hem de daha çok ısınacaksınız.

Petek temizleme servis fiyatı ve hizmet bölgesi

May-Tem Temizlik Ltd. Şirketi İstanbul Petek Temizleme Servisi olarak bütçenize uygun en uygun fiyatlarda ücretlendirme yapılmaktadır. Genel olarak petek yıkama ve petek temizliği fiyatlarımız petek adedine göre değişmektedir. Güncel 2020-2021 petek temizliği fiyatları başlangıçları petek adedine göre 100 tl’den başlar. Genel fiyat bilgisini öğrenmek için telefon veya email ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Petek Temizliği Tesadüf Değildir Kalite İçin Kaliteli Firma Tercih Etmelisiniz !!

İstanbul petek temizleme firması olarak sizelere hizmet vermeye çalışıyor ve tüm ekibimizle sizlere destek vermek için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz..

Sorularla Petek Temizleme ve Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliğinde öncelikle tesisat, vana, petek ve kombi gözden geçirilerek tamir gerektiren işlemler varsa tamiri yapılır. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra petek temizleme makinesi tesisata monte edilir. Genellikle banyo, mutfak ya da balkonda yer alan radyotör, havludan ve kollektörler sökülür. Petek temizliğinin ilk aşamasında peteklerin ve tesisatların üst boruları temizlenir. İkinci aşama da ise tesisat borularının alt kısmı temizlenir. Bu aşamlar ile petek temizleme işlemi tamamlanmış olur.

Kalorifer Petek Temizliği Ne Kadar?

Peteklerin en iyi ısıyı verebilmesi için gerekli olan kalorifer petek temizliği çok uzun süren bir işlem değildir. Evde ki petek sayısına bağlı olarak 45 dk ile 1,5 saat arasında süren bir işlemdir. Bunun yanı sıra petekler temizlenirken herhangi bir şekilde çevre kirletilmediği için sonrasında vaktinizi alacak bir şekilde temizlik yapmanıza da gerek kalmaz.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürede Yapılmalı?

Kullandığınız peteklerin alt ya da üst kısımlarında ısınmayan bölgelerin olması peteklerinizde bir arıza olduğunu işaret eder. Bunun yanı sıra musluklardan çok az su gelmesi, suyun hiç gelmemesi, kokulu ve pis su gelmesi, kombinin normalden çok daha yüksek ses ile çalışıyor olması ve düzenli bir şekilde sıcak su alamıyor olmanız peteklerinizin temizlenme vaktinin geldiğini gösterir. Bu durumlar ile karşılaşmamak için senede 1 kere peteklerinizi temizletebilirsiniz.

Petek Temizliği Şart Mı?

Petek temizliği kesinlikle şarttır. Çünkü petek temizliği ev ve iş yerlerinin çok daha iyi bir şekilde ısınmasını sağlar. Yakıt tasarrufu sağlaması da petek temizliğinin avantajlarından bir tanesidir. Bunların yanı sıra petek temizliği kombinin ve tesisatın ömrünü uzatır ve kombinin sorunsuz, gürültüsüz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Petek temizliği firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmetimiz vardır.  Petek temizleme hizmeti konusunda 20 yıllık deneyimimiz ile sizlere hizmet vermeye devame diyoruz.

2022 yılında petek temizliği işlemlerimizi yeni teknolojik makinelerimizle geliştirerek üst düzey performans garantili petek temizleme işlemi yapmaktayız. Profesyonel olarak petek temizliğini yıllar içinde gelişen teknoloji ile birlikte geliştiriyor sizlere daha verimli ısı ortamları oluşturuyoruz.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ