Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Bölge Beyaz Eşya Teknik Servis Noktası

Çamaşır Makinesi – Bulaşık Makinesi – Buzdolabı Tamir Ve Bakım Servisi

Beyaz eşya servisi evinizde ve iş yerinizde sizlerin hayatını kolaylaştırma ve konforlu hale getirmek için var olan ürünlerin kurulumu, devreye sokulması, bakımı ve onarımı gibi işlemleri kusursuz şekilde yerine getirmektedir. Beyaz eşyalarınızın daha çok ömürlü olarak kullanılması, kullanım sırasında farklı sorunların ortaya çıkmasının engellenmesi ve istenen verim düzeyine tam olarak ulaşmasını sağlamak için gereken dikkat ve titizliği göstererek hizmet vermekteyiz. Beyza eşyalarınız doğru servi ile birlikte değer kazanacak ihtiyaçlarınız eksiksiz şekilde karşılayacaktır.

Beyaz Eşya Servisi Kapsamında Verilecek Hizmetler

Beyaz eşya servisi olarak sahip olduğunuz tüm beyaz eşyalar ile ilgili sorunların kökünden kısa süre içerisinden çözmekteyiz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde eşyalarınız kullanımınıza hazır bir halde ilk anki sağlamlık ve verimlilik ile sizlere teslim etmekteyiz. Bu kapsamda beyaz eşyalar ile ilgili olarak karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı olarak;

  • Buzdolaplarından çıkan yüksek ses, istenen seviyede olmayan soğutma, bazı bölgelerinde meydana gelen buzlanma ve elektriksel olan kart sorunlarını buzdolabı konusunda kendini kanıtlamış uzman teknik ekibimiz ile kısa süre içerisinde yardımcı olmaktayız.
  • Bulaşık makinelerinin yıkama esnasında program geçişlerinde takılmaların meydana gelmesi, su alımlarında veya su tahliyelerinde çeşitli sorunların oraya çıkması, yıkama esnasında suyu dışarı atması gibi sorunlar bulaşık makinesi uzmanları tarafından ortadan kaldırılmaktadır.
  • Beyaz eşya servisi kapsamında çamaşır makinesinin kapağının açılıp kapanması ile ilgili olarak sorunlar, kazanın dönmesinde çeşitli sesler gelmesi ve teknik sorunlar ile ilgili olarak uzman ekibimiz anında müdahale gerçekleştirmektedir.
  • Klima ünitelerinizde oluşabilecek her türlü sorun, ısınma ve soğutma geçişlerinde aksaklık olması, gaz seviyesinin yeterli düzeyde olmaması sorunlarını kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.
  • Kombilerin ayrıştırıcı özelliği bulunan filtrelerinin temizliği, elektrik akımın kontrolünün sağlanması, bar seviyesinin düzene konulması ve elektrik panelleri ile ilgili olan tüm sorunları kombi konusunda profesyonel çalışanlarımız ile ortadan kaldırmaktayız.

Beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya olarak nitelendirilmekte olan her çeşit marka derin dondurucu, televizyon vb. ürünlerinizi gereken uzmanlık ve deneyim bilgisi ile sorunlarından kurtarmaktayız.

Eşyaların Teslim Edilmesi

Beyaz eşyalarınızın gerek ilk kurulumu gerek ise tamir ve bakım sonrasında teslim edilmesi için teknik ekibimiz tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Çözülen sorunlar karşısında devreye alınan eşyalar kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Servisimizi gerek eşyalarda meydana gelen sorun gerek ise çözüm için uygulanan yöntem (tamir edilme, parça değişimi vb.) hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca servisimizin güvence altında hizmet sunduğunu göstergesi olan faturalarında bu detaylar belirtilmektedir.

Beyaz eşya servisi eşyaların teslimini yapmadan önce bakım ve onarım için gerekli olan tüm malzeme ve yapılan her tür işlem için işçilik garantisini sunmaktadır. Teslim edilen eşyalarda aynı sorun veya eski soruna bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlar karşısında tüm sorumluluk servisimiz tarafından karşılanmakta olup, sizlerin mağduriyet yaşamasını önlemekteyiz.

Çalışma Prensibimiz

Beyaz eşya servisi olarak yılların getirmiş olduğu bilgi birikimini son teknoloji makine ve cihazlar ile donatarak kaliteli ve güvenli olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak adına, gelen talep ve öneriler altında kendimizi ve hizmetimizi geliştirerek çalışmaya devam etmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışını belirlemiş olan servisimiz hizmet vermiş olduğu müşteriler tarafından verilen referanslar altında hizmet vermeye devam etmektedir.

İlk hedefimiz müşteri memnuniyeti, bu kapsamda yapacağımız her işlemden önce ve sonra müşteri görüşlerini almakta ve çalışma stratejisini buna göre belirlemekteyiz.

Düşük Maliyet, Uzun Süre Kullanım

Beyaz eşya servisi olarak servis alanında en uygun fiyatı en kaliteli şekilde sunmaktayız. Servis hizmetimiz sonrasında eşyalarınız eski sağlamlık ve verimliliğine kavuşacak, uzun süre hiçbir sorun yaratmadan kullanılacaktır. Böylece uzun dönemde kullanıma bağlı olarak ilave maliyetlerin ortaya çıkması önlenmektedir.

Beyaz eşya servisi

Beyaz eşyalar hak ettiği değeri gördüğü sürece beklentileri tam olarak karşılamaktadır. Evinizde ve iş yerinizde beyaz eşyalarınızı kullanmanız için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Beyaz eşya servisi konusunda çeşitli iletişim kanallarımızdan sorunlarınızı bize ilettikten sonra kısa süre içerisinde çözüm alarak eşyalarınızın kullanım keyfini çıkaracaksınız. Sizlere her zaman daha iyisini sunmak için değerli görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, taleplerinizi iletişim adreslerimizden bize hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Vestel Servisi , Arçelik Servisi , Bosch Servisi, Regal Servisi, Altus Servisi , Profilo Servisi, Seg Servisi , Beko Servisi

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ