+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi0538 469 07 30

Beyaz eşya servisi evinizde ve iş yerinizde sizlerin hayatını kolaylaştırma ve konforlu hale getirmek için var olan ürünlerin kurulumu, devreye sokulması, bakımı ve onarımı gibi işlemleri kusursuz şekilde yerine getirmektedir. Beyaz eşyalarınızın daha çok ömürlü olarak kullanılması, kullanım sırasında farklı sorunların ortaya çıkmasının engellenmesi ve istenen verim düzeyine tam olarak ulaşmasını sağlamak için gereken dikkat ve titizliği göstererek hizmet vermekteyiz. Beyza eşyalarınız doğru servi ile birlikte değer kazanacak ihtiyaçlarınız eksiksiz şekilde karşılayacaktır.

Beyaz Eşya Servisi Kapsamında Verilecek Hizmetler

Beyaz eşya servisi olarak sahip olduğunuz tüm beyaz eşyalar ile ilgili sorunların kökünden kısa süre içerisinden çözmekteyiz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde eşyalarınız kullanımınıza hazır bir halde ilk anki sağlamlık ve verimlilik ile sizlere teslim etmekteyiz. Bu kapsamda beyaz eşyalar ile ilgili olarak karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı olarak;

  • Buzdolaplarından çıkan yüksek ses, istenen seviyede olmayan soğutma, bazı bölgelerinde meydana gelen buzlanma ve elektriksel olan kart sorunlarını buzdolabı konusunda kendini kanıtlamış uzman teknik ekibimiz ile kısa süre içerisinde yardımcı olmaktayız.
  • Bulaşık makinelerinin yıkama esnasında program geçişlerinde takılmaların meydana gelmesi, su alımlarında veya su tahliyelerinde çeşitli sorunların oraya çıkması, yıkama esnasında suyu dışarı atması gibi sorunlar bulaşık makinesi uzmanları tarafından ortadan kaldırılmaktadır.
  • Beyaz eşya servisi kapsamında çamaşır makinesinin kapağının açılıp kapanması ile ilgili olarak sorunlar, kazanın dönmesinde çeşitli sesler gelmesi ve teknik sorunlar ile ilgili olarak uzman ekibimiz anında müdahale gerçekleştirmektedir.
  • Klima ünitelerinizde oluşabilecek her türlü sorun, ısınma ve soğutma geçişlerinde aksaklık olması, gaz seviyesinin yeterli düzeyde olmaması sorunlarını kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.
  • Kombilerin ayrıştırıcı özelliği bulunan filtrelerinin temizliği, elektrik akımın kontrolünün sağlanması, bar seviyesinin düzene konulması ve elektrik panelleri ile ilgili olan tüm sorunları kombi konusunda profesyonel çalışanlarımız ile ortadan kaldırmaktayız.

Beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya olarak nitelendirilmekte olan her çeşit marka derin dondurucu, televizyon vb. ürünlerinizi gereken uzmanlık ve deneyim bilgisi ile sorunlarından kurtarmaktayız.

Eşyaların Teslim Edilmesi

Beyaz eşyalarınızın gerek ilk kurulumu gerek ise tamir ve bakım sonrasında teslim edilmesi için teknik ekibimiz tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Çözülen sorunlar karşısında devreye alınan eşyalar kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Servisimizi gerek eşyalarda meydana gelen sorun gerek ise çözüm için uygulanan yöntem (tamir edilme, parça değişimi vb.) hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca servisimizin güvence altında hizmet sunduğunu göstergesi olan faturalarında bu detaylar belirtilmektedir.

Beyaz eşya servisi eşyaların teslimini yapmadan önce bakım ve onarım için gerekli olan tüm malzeme ve yapılan her tür işlem için işçilik garantisini sunmaktadır. Teslim edilen eşyalarda aynı sorun veya eski soruna bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlar karşısında tüm sorumluluk servisimiz tarafından karşılanmakta olup, sizlerin mağduriyet yaşamasını önlemekteyiz.

Çalışma Prensibimiz

Beyaz eşya servisi olarak yılların getirmiş olduğu bilgi birikimini son teknoloji makine ve cihazlar ile donatarak kaliteli ve güvenli olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak adına, gelen talep ve öneriler altında kendimizi ve hizmetimizi geliştirerek çalışmaya devam etmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışını belirlemiş olan servisimiz hizmet vermiş olduğu müşteriler tarafından verilen referanslar altında hizmet vermeye devam etmektedir.

İlk hedefimiz müşteri memnuniyeti, bu kapsamda yapacağımız her işlemden önce ve sonra müşteri görüşlerini almakta ve çalışma stratejisini buna göre belirlemekteyiz.

Düşük Maliyet, Uzun Süre Kullanım

Beyaz eşya servisi olarak servis alanında en uygun fiyatı en kaliteli şekilde sunmaktayız. Servis hizmetimiz sonrasında eşyalarınız eski sağlamlık ve verimliliğine kavuşacak, uzun süre hiçbir sorun yaratmadan kullanılacaktır. Böylece uzun dönemde kullanıma bağlı olarak ilave maliyetlerin ortaya çıkması önlenmektedir.

Beyaz eşya servisi

Beyaz eşyalar hak ettiği değeri gördüğü sürece beklentileri tam olarak karşılamaktadır. Evinizde ve iş yerinizde beyaz eşyalarınızı kullanmanız için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Beyaz eşya servisi konusunda çeşitli iletişim kanallarımızdan sorunlarınızı bize ilettikten sonra kısa süre içerisinde çözüm alarak eşyalarınızın kullanım keyfini çıkaracaksınız. Sizlere her zaman daha iyisini sunmak için değerli görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, taleplerinizi iletişim adreslerimizden bize hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

DARICA KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ DARICA PETEK TEMZİLİĞİ DARICA PETEK TEMİZLEME Darıca Arçelik Buzdolabı Servisi Darıca Baymak Kombi Petek Temizleme Darıca Vestel Buzdolabı Servisi Darıca Vestel Elektrikli Süpürge Servisi Darıca Vestelm Çamaşır Makinası Servisi Darıca Vestel Servis Darıca Vestel Servisi Darıca Vestel Telefon Servisi Darıca Vestel TV Servisi DİLOVAI PETEK TEMİZLEME DİLOVASI KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ DİLOVASI PETEK TEMİZLEME EXPO fuar Gebze Baymak Kombi Servisi Gebze Vaillant Kombi Servisi Gebze Vestel Buzdolabı Servisi hizmet izmir kampanya kargo Kartal Derindondurucu Servisi KOMBİ PETEK TEMİZLİĞi KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ Maltepe Ariston Servisi Maltepe Arçelik Servisi Maltepe Beyaz Eşya Tamircisi Maltepe Beyaz Eşya Ustası Maltepe Bulaşık Makinası Servisi Maltepe Buzdolabı Servisi Maltepe Profilo Servisi Maltepe Regal Servisi Maltepe Siemens Servisi Maltepe Vestel Servisi Maltepe Çamaşır Makinası Servisi müşteri paneli proje teknik destek TRANE ÇAYIROVA KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ ÇAYIROVA PETEK TEMZİLİĞİ ÇAYIROVA PETEK TEMİZLEME

error: Content is protected !!