Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Vestel Beyaz Eşya – Klima Tamir – Bakım Ve Montaj Özel Servisi

Vestel Servisi0538 469 07 30

Vestel servisi dünya teknoloji sıralamasında ilk sıralarda yer alan marka olan Vestel ürünlerinizi uzun süre boyunca sağlam ve en yüksek verimde kullanmanız için hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu deneyimi teknolojiniz son hali ve uzman teknik personel ile birleştirerek servis hizmetlerinde yüzde yüz çözüm üretmekteyiz. Müşteri memnuniyeti esaslı olan çalışma stratejimiz kapsamında yapılan her tür işlem ve kullanılan tüm parçalara firmamızın garantisini sunmaktayız. Ürünlerin kurulumu, bakımı ile tamiri dikkat ve titizlik içerisinde yerine getirilmekte olup memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Vestel Ürünlerine Servis Hizmeti

Vestel servisi olarak belirlediğiniz gün ve saatte ürünlerinizde oluşabilecek tüm sorunları çözmek için gelmekteyiz. Vestel markalı ürünlerinizi etkin bir şekilde kullanabilmeniz için;

  • Buzdolabı: soğutma işlevini istenen düzeyde yerine getirmeyen, herhangi bir şekilde elektrik kaçağına yol açan, dondurucu bölümünde buzlanmalar görülen buzdolapları için alanında uzman buz dolap ekibimiz ile çözüm sağlamaktayız.
  • Çamaşır makinesi: Makinelerin istenen verimlikte çalışması, lekeler ile daha etkin şekilde savaşması ve yıkama ile ilgili sorunların ortadan kaldırılması için çamaşır makinesi konusunda uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz.
  • Bulaşık makinesi: Vestel servisi olarak bulaşıkların daha parlak olması ve yıkama esnasında çizilmelerin oluşmaması, elektrik kullanımında tasarruf sağlanması ve sorunların engellenmesi için bulaşık makinesinde uzman çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.
  • Klima: Klimaların montajı, bakımı ve onarımı hizmeti aksatılmadan verilmekte olup, klimaların ortaya çıkarabileceği sorunlar ile uzman ekip ile kısa süre içerisinde çözüm sağlanmaktadır.

Beyaz eşyaların etkin ve sağlam şekilde kullanılmasını sağlayan Vestel servisimiz içerisinde ayrıca kombilerinizin bakımı ve onarımı ile birlikte Vestel marka televizyonların kurulumu, tamiri vb. işlemleri özenli ve dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Vestel Servisi Avantajları

Vestel servisi tercih etmeniz sonucunda hem kısa hem de uzun dönemde maddi etkilerini yaşayacaksınız. Profesyonel olarak vereceğimiz servis hizmeti sonucunda;

  • Tüm ürünlerinizi uzun süre boyunca hiçbir sorun ile karşılaşmadan ilk günkü sağlamlığı ile kullanacaksınız.
  • Ürünleriniz ile ilgili olarak ilave maliyet yükü ile karşılaşmayacaksınız.
  • Doğru şekilde kullanım sağlayarak faturalarda büyük oranda tasarruf sağlayacaksınız.
  • Kullanım sonucunda istediğiniz verime tam olarak ulaşacaksınız.

Teknoloji konusunda kendini kanıtlamış marka olan Vestel ürünlerinin montaj, bakım ve onarımlarının kendini kanıtlamış teknik ekip ile yapılması sonucunda ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanacaksınız.

Vestel Servis Hizmeti Almak

Vestel servisi hizmetlerimizden yararlanmak çok kolaydır. İster online olarak ister ise telefon yolu ile ulaşarak servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Açacağınız kayıt ile kısa süre içerisinde sorunlarınız çözüme kavuşacak, mümkün olan en kısa süre içerisinde ürünleriniz kullanıma hazır halde sizlere teslim edilecektir. Tüm sorularınızı eksiksiz ve net olarak cevaplayarak güvenli bir şekilde hizmet almanıza yardımcı olmaktayız.

Gerek telefon gerek ise web üzerinden arıza ile ilgili ya da parça değişimi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürünleriniz için kullanacağımız bütün malzemelere göz atabilir gerekli olan kalite karşılaştırmasını yaptıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelip, ürünlerin montajını, bakımını ve gerek gördüğünüz onarımı veya parça değişimini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin işlem sonrası kontrollerini yapıyoruz.

Vestel Servisi Tercihi

Vestel servisi alanında sürekli olarak tercih listelerinin ilk sırasında yer almanın vermiş olduğu onur ve yüklemiş olduğu sorumluluk ile hizmet vermekteyiz. Montaj, bakım ve onarım aşamalarında kullandığımız her malzeme ve yapılacak her tür işleme garantimizi sunarak hizmet vermekteyiz. Oluşabilecek sorunlar karşısında tüm sorumluluğu üzerimize almaktayız.

Gerek maddi gerek ise maddi olarak her zaman müşteri çıkarlarını düşünen firmamız, yapacağı işlemler kapsamında piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Vestel markalı ürünlerinize hak ettiği değeri vermek, beklentileriniz tam olarak karşılamak ve Vestel kalitesinden sonuna kadar yararlanmanız için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sorunlarınıza kesin ve net çözümler sunarak, problemleri en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturarak, gerek parça değişimi gerek ise ürün tamiri konularında kusursuzluğu vererek ürünlerinizi keyif ve verimli şekilde kullanımınızı sağlıyoruz.

Vestel servisi ile ilgili olarak tüm merak ettiklerinizi bizlere ulaşarak öğrenebilir, daha önce servis hizmeti alan müşterilerimizin hakkımızda vermiş olduğu referansları inceleyebilirsiniz. Derin dondurucu, fırın, kurutma makinesi gibi bütün beyaz eşyalarınızın kullanım ömürlerini uzatabilir, faturalardan elde ettiğiniz tasarrufları kendinize ayırabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ