+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi


Ev ve işyerlerinizde konforlu ısınma ve sıcak su üretimi amacıyla tasarlanmış olan kombilerinizin uzun yıllar sorunsuz, emniyetli ve konforlu bir şekilde hizmet verebilmesi İçin tüm üretici firmalarında tavsiye ettiği gibi en az yılda bir kez muhakkak Bakım Yaptırılması Gerektiğini Biliyor muydunuz?
Kombiler Kullanım Amaçlarına Ve üretim Şekillerine Göre üç Kategori Olarak üretilirler.
Bacalı Kombiler
Hermetik Kombiler
Yoğuşmalı Kombiler
Zamana bağlı olarak kombilerde bazen aksaklıklar meydana gelmektedir. Bunlar Gerek parçanın sürekli kullanılması ile oluşan deformasyonlar gerekse dış etmenlerden kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan arızalar. Firmamız İstanbul VE Kocaeli Geneli Kombi Servis Hizmeti Sunmaktadır. Kombi lerde yaşanan sorunlar için 7/24 Çağrı Merkezi İle Kesintisiz Servis hizmeti Sunmaktayız.
Mobil Servis Elemanları Bölgelere dağılmış durumda mahalle bazlı Veya Semt bazılı hareket etmektedirler. Bu yüzden sürekli kombi servisi hizmeti sunmaktayız. istenilen gün ve saatlerde müşteriye bağlı olarak servis yönlendirmesi yapabilmekteyiz.
Firmamız Tarafından Yapılan Tamir işlemlerinin 1 Yıl Garantisi Olmaktadır. Kombi Servisi elemanlarının yaptığı işçilikten dolayı veya malzemelerden kaynaklanan aksaklıklardan dolayı tüm değişim işlemeleri garanti altındadır.
Firmamıza isterseniz Çağrı Merkezi üzerinden İsterseniz Online Servis Formunu doldurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

error: Content is protected !!
×

Powered by WhatsApp Chat

×