Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombi Servisi - Öz Anadolu Teknik  -Aynı Gün Servis Hizmeti. 1 Yıl Garantili Tamir Ve Bakım . Baymak , Vaillant , Demirdöküm , ECA , Arçelik , Beko , Bosch , Viessman , Buderus , Protherm , Lambert , Falke Markaların Tamirini Yapmaktayız.
Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi servisi, evinizin ısıtmasının istediğiniz gibi olması, sıcak suda dilediğiniz zaman kusursuz şekilde faydalanmanız için yapılmaktadır. Kombilerinize doğru ve sağlam şekilde yapılacak olan servis hizmeti ile hem kombinizin kullanım ömrü artacak hem de kombi kullanımından aldığınız verim yükselecektir. Gerçekleştireceğimiz servis hizmeti için geçmişten gelen tecrübemizi gelişen teknoloji ile harmanlayarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Kombi Servisi Nasıl Alınır?

Kombi servisi hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçmektir. Müsait olunan gün ve saat içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gelerek;

  • Kombilerin elektrik ve su ile ilgili tüm bakımlarını yapıyoruz.
  • Çalışmasını engelleyecek tüm sorunları çözüyoruz.
  • Daha iyi ve verimli çalışması için parça ilavesi ve değişimi yapıyoruz.
  • Kombilerin gerekli olan temizliğini yapıyoruz.
  • Bar ayarlamasını düzenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Servis olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin hepsinde hem kullanılan parça hem de yapılan işçilik olarak garantimizi sunmaktayız. Kombi servisi konusunda yapmış olduğumuz işlemlerden kaynaklı sorun ortaya çıkması durumunda tüm sorumluluğu üzerimize alıyor, sizlerin maddi ve manevi olarak maliyet yükü ile karşılaşmanızı engelliyoruz.

Zamanında bakımı ve onarımı yapılan kombilerin çalışması sonucunda hem doğalgaz hem de elektrik faturalarında gözle görünür bir şekilde azalma olacaktır. Kombi servisi hizmetimiz ile birlikte tasarruflar elde edecek, tüm maliyetlerin önüne geçeceksiniz.

Kombi Servisi Hizmeti

Kombi servisi hizmeti konusunda oluşturulan listelerin her zaman en başında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklemiş olduğu sorumluluk ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimiz tarafından hakkımızda verilmiş olan referanslarımıza ulaşarak inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz karşılaştırmaya tabii tutabilirsiniz. Her zaman daha iyisini en ekonomik şartlar çerçevesinde sunmaya çalışan firmamız, piyasa koşullarında en uygun servis hizmetini sizler ile buluşturmaktadır. İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak sorunlarınıza mümkün olan en kısa süre içinde çözüm bulabilirsiniz.

Kombi servisi kombilerin doğru ve etkili çalışmasını sağlamak için vardır. Doğru zamanda ve doğru şekilde verilmeyen kombi servis hizmeti sonucunda kombilerin gerek iç kısımları gerek ise suları ısıtması geç sürede olmakta, bu da hem doğalgaz hem de elektrik faturalarının artmasına neden olmaktadır. Ayrıca servis hizmeti esnasında yapılacak olan hatalar neticesinde kombide farklı ve tamiri mümkün olmayan sorunlar ortaya çıkarak kombi yenileme maliyeti ortaya çıkmaktadır.

Servis hizmetinin en başından sonuna kadar dikkatli ve titiz bir şekilde çalışma gerçekleştirerek, gerek kullanılan malzeme gerek ise yapılacak müdahaleleri özenli bir şekilde uygulamaktayız. Tüm kombi markalarının bakımının yaparken, kombinin orijinal malzemelerini alanında uzman personel ile seçmekte ve işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Parça değişim işlemlerini markalara göre kısa süre içerisinde gerçekleştirmekte, yapılacak işleme garantimizi vermekteyiz. Kombi servisi hizmetini profesyonel olarak sizlere sağlamaktayız.

Kombi Servisi Ne Zaman Yapılır?

Hem yaz hem de kış ayları içerisinde aktif olarak kullanılan kombilerin genel olarak bakım ve onarım servis hizmetleri mevsim geçişlerinde yapılmaktadır. Ancak kombinin her gün daha iyi ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için servis hizmetinden istenen zamanda faydalanmak mümkündür. Kombide sorun görülmesi esnasında, ısınma sorunlarının ortaya çıkması durumlarında, gerek doğalgaz gerek ise elektrik faturalarında değişim olduğu zamanlarda Kombi servisi hizmeti alınmaktadır.

Kombilerin bakımının yapılması esnasında petekler ile ilgili olan sorunlarda tespit edilerek çözüme kavuşturulmaktadır. Gerek peteklerdeki hava sorunu gerek ise temizlik sorunu kısa süre içerisinde çözüme kavuşarak kombilerin daha etkin çalışması sağlanmaktadır. Böylece daha az fatura ile daha fazla sıcaklık elde edilmektedir.

Servis Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Kombi servisi hizmetinin başlama bitme süresi arasında bir sınır bulunmamaktadır. Yapılacak olan işlemler, karşılaşılan sorunlar ve onarım işlemleri sonucunda kombi faal olarak kullanım durumuna getirilmektedir. Bu konuda firmamız uzman personeli ile sorunları kısa süre içerisinde belirleyip çözüme kavuşturmakta, kombiyi en kısa süre içerisinde devreye alarak teslim etmektedir.

Servi konusunda maddi olarak tasarruf sağlamanızın yanı sıra firmamız ile zaman bakımından da tasarruf sağlayacak, kombinizi kısa süre içerisinde ilk günkü sağlamlık ve verimliliği ile kullanacaksınız. Kombi servisi hizmetimiz ile kombilerinizin kullanım ömür artacak ve uzun süre kombi ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Sıcak sularınız artık kesintisiz olarak gelecek, petekleriniz sorunsuz şekilde ısınacak ve istediğiniz sıcak ortama kolay bir şekilde kavuşacaksınız.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ