Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Ev ve işyerlerinizde konforlu ısınma ve sıcak su üretimi amacıyla tasarlanmış olan kombilerinizin uzun yıllar sorunsuz, emniyetli ve konforlu bir şekilde hizmet verebilmesi İçin tüm üretici firmalarında tavsiye ettiği gibi en az yılda bir kez muhakkak Bakım Yaptırılması Gerektiğini Biliyor muydunuz?

Kombiler Kullanım Amaçlarına Ve üretim Şekillerine Göre üç Kategori Olarak üretilirler.

Bacalı Kombiler
Hermetik Kombiler
Yoğuşmalı Kombiler

Zamana bağlı olarak kombilerde bazen aksaklıklar meydana gelmektedir. Bunlar Gerek parçanın sürekli kullanılması ile oluşan deformasyonlar gerekse dış etmenlerden kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan arızalar. Firmamız İstanbul VE Kocaeli Geneli Kombi Servis Hizmeti Sunmaktadır. Kombi lerde yaşanan sorunlar için 7/24 Çağrı Merkezi İle Kesintisiz Servis hizmeti Sunmaktayız.

Mobil Servis Elemanları Bölgelere dağılmış durumda mahalle bazlı Veya Semt bazılı hareket etmektedirler. Bu yüzden sürekli kombi servisi hizmeti sunmaktayız. istenilen gün ve saatlerde müşteriye bağlı olarak servis yönlendirmesi yapabilmekteyiz.

Firmamız Tarafından Yapılan Tamir işlemlerinin 1 Yıl Garantisi Olmaktadır. Kombi Servisi elemanlarının yaptığı işçilikten dolayı veya malzemelerden kaynaklanan aksaklıklardan dolayı tüm değişim işlemeleri garanti altındadır.

Firmamıza isterseniz Çağrı Merkezi üzerinden İsterseniz Online Servis Formunu doldurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!