Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya – Kombi Ve Klima Özel Tamir Ve Bakım Servisi

Bosch Servisi0538 469 07 30

Bosch servisi hayatına konfor ve kolaylıklar katan bosch markalı ürünlerin sizlere daha faydalı olmasını, kullanımı sırasında sorun oluşturmaması ve problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak için hizmet sunmaktadır. Kalite ve güvenin adresi olan bosch markalı ürünler için yılların getirmiş olduğu deneyimi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile bir araya getirerek, ürünlerinize en az sizler kadar özen göstererek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ürünleriniz ilk günkü sağlamlığı ve verimi ile uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde sizlere kullanmanız için sunulacaktır.

Servisimizin Çalışma İlkeleri

Bosch servisi gerek ürünlerindeki malzeme kaliteli gerek ise servis sağlama konusundaki kalite konusunda bu kapsamdaki en iyiler sıralamasında zirvelerde yer almaktadır. Gerek ürünlerin ilk montajının kusursuz şekilde yapılması, gerek belli aralıklar ile bakım kontrollerinin sağlanması, gerek ise oluşabilecek sorunların mümkün olan en kısa süre içinde çözüme kavuşturulması için teknik destek vermekteyiz. Ürünlerin her biri için ayrı uzmanlık alanında profesyonel çalışanlarımız il yapacağımız servis hizmetini garantimiz altında sunmaktayız. Ayrıca ürünlerin bakım ve onarımı için yüksek kalite düzeyine sahip malzemeler kullanarak, ürünün orijinal kalitesinin korunmasını sağlamaktayız.

Bosch servisi kapsamında ürünlerinizi istediğiniz verim altında kullanabilmeniz ve bu hizmeti güven içerisinde almanız için;

  • Personellerimiz yetkili servis olduklarına dair ibarelerin bulunduğu araçlar ve kıyafetler ile gelmektedir.
  • Alanında uzman personellerimizin kendilerini tanıtıcı olan kimlik kartları yakalarında bulunmaktadır.
  • Yapılacak işlemler sonucunda markanın ibaresinin yer aldığı yetkili bir fiş verilmektedir.

Hizmetlerden güvenilir şekilde yararlanmak için bizlere her an ulaşabileceğiniz adreslerimizde irtibata geçebilirsiniz.

Servis Hizmeti Kapsamı

Bosch servisi hizmeti kapsamında bosch markalı ürünlerinizin her biri için teknik destek sağlayabilirsiniz. Bu konuda;

  • Buzdolabı: Ürünün ilk kurulumunda başlayarak oluşabilecek, buzlanma, yeteri kadar soğutmama, kapılarının açık kalması, elektrik kaçaklarına yok açması gibi sorunlar kısa süre içerisinde çözüme kavuşmaktadır.
  • Çamaşır makinesi: Makinenin programlarının ayarlanması, elektrik sarfiyatını azaltması, su kaçaklarının oluşması, temizlikte etkinliğinin azalması sorunları çözülmektedir.
  • Bulaşık makinesi: Ürünün programlarının doğru şekilde çalışmaması, temizlik esnasında bulaşıklara zarar oluşması, yıkama ve temizlemede yetersiz kalması gibi sorunlar giderilmektedir.
  • Kombi: Kombinin tüm bakım ve onarımının yapılması, ayrıştırıcı filtrelerinin temizliği, elektrik sorunlarını çözmektedir.
  • Klima: Klimaların çalışmalarını sağlayan gazlarında oluşabilecek sorunlar, yaz aylarında soğuk, kış aylarında sıcak ayarlanmasının yapılması, elektrik aksamı üzerinde oluşabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

Bosch servisi olarak ayrıca bu marka kapsamında yer alan derin dondurucu, kurutma makinesi ve televizyon gibi ürünlerin ilk kurulumundan başlayarak, kullanım süresi içerisinde karşılaşılabilecek olan sorunlar kısa süre içerisinde tamir etmekteyiz.

Servis Hizmet Alma

Bosch servisi olarak sizlere her zaman en yakın olarak hizmet vermekteyiz. Telefon veya web adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak kısa süre içerisinde hizmet kaydı oluşturabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz gün ve saat içerisinde teknik destek ekiplerimizden hizmeti alabilirsiniz. Yapılacak olan hizmetin ayrıntılı şekilde anlatılmasını, sorunun kaynaklanmasındaki nedenleri ve çözüm önerileri teknik ekibimizden öğrenerek, yapılacak olan işleme karar verebilirsiniz.

İlk kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti ilkesini kendimize hedef haline getirerek yapmış olduğumuz servis hizmeti içinde, gerek doğru işçilik gerek ise kaliteli parça seçimine her zaman özen göstermekteyiz. Bu bağlamda yapacağımız her türlü işlem servisimiz garantisi altında sizlere sunulmaktadır. Bosch servisi hizmeti almak için yapacağınız tercih çalışmasının ilk sırasında yer alacağımızdan emin bir şekilde en iyisini sizlere sunmak adına sorumluluk alarak çalışmaktayız. Dilediğiniz zaman bizleri ziyaret ederek kullandığımız malzeme ve personel ile ilgili olan tüm karşılaştırmaları yapabilirisiniz. Daha önce servis hizmetimizden faydalanmış olan müşterilerimiz tarafından hakkımızda verilen referansları inceleyerek karar verebilirsiniz.

Uygun fiyatlı servis hizmeti

Bosch servisi olarak piyasa koşullarına göre en uygun fiyatlandırma seçeneklerini sizler ile buluşturmaktayız. Artık ürünleriniz sizler için maliyetli olmaktan çıkacaktır. Doğru servis hizmeti ile uygun fiyattan maliyetleri düşüreceğiniz gibi, ürünlerin uzun ömürlü olması ve kullanımdan kaynaklı olarak sorunların ortaya çıkmasını engelleyeceğinizden ilave maliyetlerin önüne geçeceksiniz.

Bosch servisi olarak ürünleriniz ilk günkü sağlamlığı ve verimliliği ile sizlere teslim edeceğiz. Sizlere bosch markalı ürünleri kullanmanın keyfi kalacaktır. Ürünleriniz doğru bakım ve onarım yapıldığı sürece sizlerin isteklerine eksiksiz olarak cevap verecektir. Bu nedende doğru servis beklentileri karşılar.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ