Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Darıca Kombi Servisi

Darıca Kombi Servisi

Teknik Destek İçin Mobil Servis : 0538 469 07 30 Arayabilirsiniz.

Kombilerinizin bakım, onarım, montaj, tadilat, servis gibi hizmetlerini üstlendiğimiz Darıca Kombi Servisi’mizde bulunan uzman ekiplerimiz yaşadığınız arızalarda 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Kombiler, bakımları düzenli bir şekilde yapıldıkları zaman tam performans göstererek evinizi sorunsuz bir şekilde ısıtır ve elektrik, gaz harcamalarınızı minimum seviyede tutmaya çalışır. Ancak kombilerde oluşan arızalar veya teknik problemler bu durum için büyük bir engel teşkil etmektedir.

Özellikle yılın belli aylarında teknik servis ve bakım isteyen kombiler, bu onarım ve temizlik işleri yaptırılmadığı taktirde sorun çıkaracak, dolayısıyla performansı da aynı oranda düşecektir. Bu da elektrik ve gaz harcama faturalarınıza yansıyacak, küçük bir maliyetten kaçayım derken daha büyük meblalar ödemek zorunda kalma ihtimali ile karşı karşıya geleceksiniz.

Bu tip durumların yaşanmaması için kombilerinizin düzenli olarak bakım, teknik servis, onarım, montaj, temizlik gibi düzenli olarak yapılması gereken kontrollerinin gerçekleşmesi önemlidir. Darıca Kombi Servisi olarak kombilerinizle ilgili yaşadığınız bütün problemlerde yanınızdayız.

#DarıcaVaillant Kombi Servisi
#DarıcaBaymakkombiservisi
#DarıcaECAKombiServisi
#DarıcaBuderusKombiServisi
#DarıcaProthermKombiServisi
#DarıcaAristonKombiServisi
#DarıcaDemirdökümKombiServisi
#DarıcaArçelikKombiServisi
#DarıcaBekoKombiServisi

Darıca Kombi Hizmetleri

Öz Anadolu Teknik Uzman kadro ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte kombilerinizde oluşan arızalarınızda sizlere sadece bir telefon kadar yakınız.

Kombinizin iyi ısıtmadığını düşünüyorsanız veya faturalarınız yaptığınızı düşündüğünüz harcamalardan çok daha fazla gelmeye başladıysa yüksek ihtimalle bakıma ihtiyaç duyuyor demektir. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşıp, konu ile ilgili olarak teknik destek almanızı tavsiye ederiz.

Darıca Kombi Servisi olarak kombilerinizdeki bütün aksanları teker teker inceliyor, en küçük ayrıntısına kadar temizliğini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyat teklifleri ile minimum maliyetle maksimum hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Soğuk kış aylarında kombinizden tam performans almak istiyorsanız, kombilerinizin bakım ve servislerini düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Bu durumda bizlerle iletişime geçerek, en yakın tarihe randevu alabilir ve gereken hizmete en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, randevu verdiğiniz tarihte adreste olacak, kombinin bütün aksanlarını kontrol ederek, gerekirse parça değişimine kadar bütün detaylarıyla ilgileneceklerdir.

Darıca Kombi Tamiri

Kombiler, kendi içlerinde karmaşık bir yapıya sahip olan ürünler olup bu yapıda bulunan bütün parçalar birer bütünü oluşturmaktadır. Bu durumda kombi içerisinde arıza veren herhangi bir bölüm olduğu zaman bu direkt olarak evin ısısına yansır, dolayısıyla petekleriniz eskisi gibi iyi ısıtmamaya başlar.

Bu durum da kombi ve kombiye bağlı olan bütün ürünlerin teker teker bakıma ihtiyaç duyduğunu gösterir.

Darıca Kombi Servisi - Darıca Kombi Ustası - Darıca Kombi Tamircisi
Darıca Kombi Servisi – Darıca Kombi Ustası – Darıca Kombi Tamircisi

Servis Darıca olarak evlerinize kadar gelip, kombilerinizin bütün ihtiyaçlarını, arızalarını, sorunlarını haftanın 7 günü 24 saat çözüyoruz.

Hiç tahmin edilmeyecek bir kış gününde kombinizin arıza vermesi durumuyla karşı karşıya kalmamak için kombilerin periyodik bakımlarını aksatmamanızı tavsiye eder bu konuda Darıca Kombi Servisi olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kombi tamiri olarak piyasada birçok farklı şirket bulunsa da bu konuda dikkat etmenizi gerektiren husus müşteri memnuniyeti olacaktır.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile Kocaeli`nin bütün ilçelerinde gerçekleştirdiğimiz kaliteli işlerimizle yaptığımız hizmetin sonuna kadar arkasında olmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin kombi teknik servisine minimum maliyetlerle maksimum hizmete ulaşma noktasında köprü görevini üstlendiğimiz sektörde hizmet vermeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

Darıca Kombi Servisi - Vaillant Baymak Demirdöküm Bosch Buderus Arçelik Beko Protherm ECA Ariston Gibi Markarın Kombileri İçin Teknik Destek Sağlıyoruz. 0538 469 07 30 www.ozanadoluteknik.com
Darıca Kombi Servisi

Darıca Kombi Sıcak Su

Kombilerinizde birden farklı hatayla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan en önemlilerine değinecek olursak kombilerin sıcak su vermemesi, kombi su basıncı ayarlarında hata, rahatsız edici derecede ses yapması, kombi ateşleme arızası gibi sorunları söyleyebilliriz. Kombilerin sıcak su vermemesinin altında birden farklı neden olabilmektedir.

Kombilerin petek ısıtma haricinde ev içerisinde kullanılan suları ısıtma özelliği de olduğundan dolayı kombiler, en çok sıcak su amacıyla kullanılan bir ısıtma aracıdır. Bu sebepten ötürü kombinizde yaşadığınız sıcak su arızasında hemen kombinizin üzerinde bulunan sıcak su ayarını kontrol etmeniz gerekir.

Sıcak su ayarları normal derecede yapılmış ise kombinize ulaşan elektrik hattında bir problem olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yine aynı şekilde hata devam ediyor ise Darıca Servisi’ne ait uzman ekibimizle iletişime geçebilir, sorunu eğer tarif edebiliyorsanız tarif edebilir ve teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi Darıca

Kombilerinize bağlı bulunan peteklerinizde çeşitli işlemler uygulatarak evdeki ısı derecesini artırabilirsiniz. Kombi Servisi ekimiz ile iletişime geçerek kombilerinize reglaj ayarı yaptırabilir ve bu sayede tesisat üzerindeki sıcak suyun, konum olarak daha uzakta bulunan diğer peteklere de ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu durumda sıcak su peteklerinizde daha uzun süre kalacağından ötürü sizlere hem normalden daha fazla sıcaklık sağlar, hem de yakıt konusunda büyük bir ekonomik katkı sağlar.

Evlerinizde daima sıcak su bulunması ve ev ısısının korunması anlamında çok önemli rol oynayan kombiler, yılın belli dönemlerinde bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu noktada kombiler genellikle kış aylarında çok yoğun bir şekilde kullanıldıkları için yaz mevsimlerinde bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.

Öz Anadolu Teknik Kombi Servisi Vaillant-Baymak-Demirdöküm-ECA-Lambert-Dolcevita-Baxi-Protherm-Bosch markalarına ait kombilerin yılda en az 2 kez yetkili uzmanlar yada teknisyenler tarafından bakımlarının yapılması ön görülmektedir.

Ürün garanti süresi boyunca periyodik olarak yetkili servisler tarafından bakımları yapılmaktadır. Garantisi biten kombiler için ise Kombi Servisi olan Özel Servis Olan şirketimiz devreye girmektedir.

Kombi bakımları konusunda çok kaliteli ve uzman ekiplere sahip olan şirketimiz güler yüzlü personeli her zaman rakiplerinden 1 adım daha önde bulunmaktadır.

Darıca Kombi Servisi - Darıca Kombi Ustası , Darıca Baymak Kombi Servisi,Darıca Demirdöküm Kombi Servisi,Darıca Bosch Kombi Servisi,Darıca protherm kombi Servisi,Darıca Airfel Kombi Servisi,Darıca ECA Kombi Servisi,Darıca Kombi Tamircisi Darıca 7/24 Kombici
Darıca Kombi Servisi

Uzun yıllardır kombilere Tamir Ve Bakım hizmeti sunan şirketimiz bir çok kullanıcılarımızın çözüm ortağı olmuştur. Kombi denilince akla ilk gelen öncü ekiplerden biri olmanın gururunu her geçen gün daha iyi anlamaktayız.

Kombi Teknik Servisi olarak kombi bakımı sektöründe en üst sıralarda bulunan şirketimiz kullanıcıların memnuniyeti konusunda oldukça kaliteli hizmetler vermektedir.Yapmış olduğu kombi bakımlarında yada değişimi yapılan kombi parçalarında 1 yıl tüketici garantisi sunmaktadır.

Müşterilerimize değişimi yapılan parçalar teknisyenlerimiz tarafından periyodik olarak takip edilmektedir. Ferroli -vaillant – Baymak – Demirdöküm – Baymak – ECA – Bosch – Arçelik – Beko – Protherm Kısacası Kullanılırken Arıza Yapan Tüm  marka kombiler genelde çok sık arıza veren kombi sınıfında değildirler fakat bu kombilerin arıza verdiği durumlarda mutlaka teknisyenler ve kombi bakımında uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.

Öz Anadolu Teknik Darıca Kombi Servisi konusunda uzman teknisyenlerimiz her yıl tekrardan yeterlilik sınavına tabi tutularak yeni olan ne varsa hem uygulamalı hemde pratikte öğrenmektedirler.

Darıca Kombi Servis Kombi Tamiri – Kombi Bakımı – Kombi Montajı konusunda bu kadar titiz davranan şirketimiz kullanıcılarımıza daha etkin servis imkanları sunabilmek adına mobil gezici Darıca Kombi servis ekibini kurmuştur.

Bu ekiplerimizin önceliği çağrı merkezimiz tarafından cevaplanan çağrıların aciliyet derecesi ve kritik olan konularda belirtilen adreslere hemen sevk edilmesidir.

Piyasada Bulunan Tüm kombilerin ekranlarında beliren hata kodları çağrı merkezi personelleri tarafından sınıflandırılarak teknisyenlerimize iletilmektedir.

Darıca Kombi Servis teknisyenleri olarak hizmet veren personellerimiz kullanıcımızı arayarak bilgilendirme yapmaktadır ve acil bir durum olmamasına karşın evde bulunan insanları bilgilendirirler.

Darıca Kombi Bakımı

Kombi bakımlarını yıllık 2 defa yazın ve kışın olmak üzere bakımları yapılması zorunludur.Bakımları eksiksiz olarak yapılan kombiler bakımsız kombilere oranla %20 oranında tasarruf sağlamaktadır. Kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmak sizlere uzun vadede güçlü kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Tüm Marka Model Kombilere Hizmet Verilmektedir.
Darıca Kombi Servisi Aynı Gün Servis.1 Yıl Garantili Tamir

Vaillant – Baymak – Demirdöküm – ECA – Protherm – Baxi – Dolcevita – Ferroli – Lambert-İmmergas marka kombiler çağımızın pahalı ısınma yada soğutma sistemlerinin başında gelmektedir.Şirketimiz çalışanları sizler bu arızalardan uzak tutmak için 7 gün 24 saat etkin bir görev yürütmektedirler.

Kombi Bakımında Neler Yapılır ?


1) Bacalı Cihazlarda Baca Spralinin Dışarıdan Kontrollerinde Genellikle Yapılan Yanlış Baca Spraline Sökülmeden Dışarıdan yapılan Kontroller Bacanın Hasarlı olup Olmadığı Belli Olmamaktadır, Baca Spralinin Sökülerek Kontrol Edilmesi Gerekmektedir,Genelde Fırat Teknik Kombi Servisi Olarak Kontollerde Baca Spralinin İçeriden Bakıldığında Spralde Küçük Delikler Olduğu Bu Sebeple Baca Spralinden Dışarı Atık Gaz Attığı Tespit Edilmiştir,Sorun Yaşamamak Adına Cihazınıza Yapılacak Kontrollerin İşinde Uzman Eğitimli Prefesyonel Ekip Barındıran Firat Teknik Kombi Servisinden Yardım Talebinde Bulunabilirsiniz.


2) Hermatik Kombilerde Baca Bağlantılarının Kelepçe İle Doğru Bağlantı Yapılıp Yapılmadığı Dışarı Atılan Atık Gazın Doğru Noktadan Tahliye Edilip Edilmediği,Baca Eğimi Doğru Ölçülerde Montaj Yapılıp Yapılmadığı Kontrolleri Yapılmalıdır.


3) Yoğuşmalı Kombilerde Baca Bağlantılarının Sağlam Olup Olmadığı Baca Eğimi ve Yoguşma suyu Tahliyesi Kontrolü.


4) Elektirik Bağlantısında Sigorta Olup Olmadığı ve Voltaj Kotrolleri.


5) Kombi alt rekor bağlantıları Su ve Doğalgaz Kaçak Kontrolü.


6) Kalorifer sistem suyu boşaltılarak filtre temizliği yapılır.


7) Fan veya baca davlumbazının temizlenmesi.


8) Baca ve hava kanallarının kontrolü.


9) Yanma brülörü sökülerek temizliği.


10) Genel parçaların dış temizliği.


11) Kapasite ayarlarının kontrolü.


12) Alt hidrolik grubun kontrolü.


13) Sirkülasyon pompa kontrolü.


14) Ana eşanjörün kontrol edilmesi ve dış temizliği.


15) Genleşme tank basıncının kontrol edilmesi.


16) Genel parçaların oksidasyon temizliği.


17) Yoğunlaşma suyu drenaj hattının kontrol edilmesi.


18) Tesisat su giriş basıncının kontrolü.


19) Ürünün genel çalışma fonksiyonları kontrol edilir.


20) Radyatör havaları alınır.


21) Cihaz genel kontrolleri yapılır mevcut arızalar müşteri bilgisine sunulur.

Bu görevi insan sağlığı ve yaşanacak korkunç kazaları önlemek için  yaptıklarının farkındadırlar.Vaillant – Baymak – Demirdöküm – ECA – Protherm – Baxi – Dolcevita – Ferroli – Lambert-İmmergas kombi konusunda yapılması gereken her ne varsa uzman ekiplerimiz yada sertifikalı teknisyenlerimiz yapmaktadır.

26 Ekim 2020
7.207 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

  BİR YORUM YAZIN

  Müşteri Memnuniyet Politikamız

  Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

  """Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

  Aynı Gün Servis İmkanı

  1 Yıl Garantili Onarım

  Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

  -Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

  -Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

  -Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

  -Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

  -Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

  DETAYLARI GÖR
  SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
  REFERANSLARIMIZ