Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi bakımı hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılamak için yılın belli zamanlarında kesinlikle yapılması gereken işlemdir. Genel olarak yılda iki kere yapılan kombi bakımı sayesinde kombiler daha etkin ve verimli şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca kombilerin periyodik aralıklar ile bakımlarının yapılması ile olası büyük arızalar engellenmiş, patlama durumları engellenmiş olmaktadır. Böylece kombilerin kullanım ömürleri uzamakta, uzun süre herhangi bir sorun çıkarmadan kullanılmaktadır.

Kombilere Bakım Yapılması

Kombi bakımı 6 ayda bir kez olmak sıklığı ile kesinlikle aksatılmadan yapılmalıdır. Bunun haricinde kombinin daha düzgün çalışmasını sağlamak, diğer mevsime sorunsuz geçmesini sağlamak için her mevsim geçişinde bakımı yapılabilir. Düzenli bir şekilde yapılan bakım sayesinde sıcak su istendiği zaman kullanılmakta, evin ısıtması daha hızlı olmakta ve doğalgaz ile elektrik faturalarında büyük oranda tasarruf sağlanmaktadır.

Kombi bakımı yöntemleri kullanılan kombinin markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Her kombinin aynı parçalar ile yapılmadığı göz önüne alınarak yapılacak olan düzenli ve periyodik bakımlarında;

  • Sıcak su gelme zamanı ve derecesi, kalorifer kontrolü yapılmaktadır.
  • Kombide ya da herhangi bir bağlantı noktasında sızıntının var olup olmaması kontrol edilmektedir.
  • Kombiden peteklere kadar her alanda toz kontrolü yapılmakta olup, gerek görülmesi halinde temizliği yapılmaktadır.
  • Kombide yer alan yanma odasına ait brülörün bakımı ve temizliği yapılmaktadır.
  • Kombiye gelen elektrik bağlantıları kontrol edilir, kombi içindeki elektrik tesisatının bakımı yapılmaktadır.
  • Kombinin düzenli şekilde çalışması, sıcak su ihtiyacını karşılaması ve hızlı ısıtma imkânı sunması için kombinin bar basınç seviyesi ölçüler ve dengeye getirilir.
  • Kombi bakımı içerisinde genleşme tankı detaylı şekilde kontrol edilmektedir.
  • Kombiden kalorifere uzanan dönüş hattı incelenmekte ve bakımı yapılmakta, ayrıca kombiye pislik gitmesini engelleyen filtreler temizlenmektedir.

Profesyonel teknik ekibimiz ile kombilere yapacağımız bakım sonrasında sorunsuz şekilde kullanacağınızın ve faturalarınızda önemli ölçüde tasarruf sağlayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Kombi Modelleri Bakımı

Kombilerin bakımı yapıldığı zamanlarda sadece marka değil modelleri de göz önüne alınmaktadır. Aynı markanın bacalı ya da yoğuşmalı modeli olabileceğinden dolayı bunların bakımları farklı şekilde yapılmaktadır. Marka fark etmeksizin bacalı olan kombilerde bakım yapılırken bacanın limit sensörü ve çekiş gücü detaylı şekilde kontrol edilmektedir. Bacada tıkanıklık olması durumunda titiz bir şekilde temizlenerek tıkanıklık açılmaktadır.

Marka ayrımı yapılmaksızın yoğuşmalı olan kombilerin bakımı esnasında su haznesi kontrol edilmektedir. Haznenin detaylı şekilde temizliği yapılır. Kaloriferin gidiş yönünde yer alan çamur ayrıştırıcı filtreler kontrol edilmekte, herhangi bir tıkanıklığı engellemek için temizliği yapılmaktadır. Firmamız Kombi bakımı konusunda tüm markaların kombilerini alanında uzman teknik ekip ile gerçekleştirerek, mümkün olan en kısa süre içerisinde kombileri daha dinamik bir şekilde devreye alarak teslim etmektedir. Kombi bakımı esnasında her markanın vereceği hata kodu farklı olduğundan gerekli bilgi birikimine sahip teknik ekibimiz sorunu en kısa süre içerisind3e çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi Bakımı Maliyetleri

Kombi bakımı yaptırmak yeni bir kombi almaktan her zaman daha tasarrufludur. Düzenli şekilde bakımları yapılan kombilerin kullanım ömürleri artacağından dolayı yenileme maliyeti ortadan kalkar. Bakımların düzenli bir şekilde yapılması ile oluşabilecek sorunlar başında engellendiğinden tamir masrafları ortaya çıkmayacak ve maliyet fayda dengesi büyük oranda sağlanacaktır.

Firmamız kombilerinizden en yüksek verimi almanız ve bu verim için katlandığınız maliyetin en az olması için piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Kullanılan her malzemenin ve yapılacak olan her tür işçiliğin garantisini sizlere sunan firmamız düşük fiyatlar ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Kombi Bakımlarında Deneyim Ve Güven

Geçmişten gelen tecrübeyi gelişen teknoloji ile bir araya getirerek hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi altında çalışmalarına devam etmektedir. Daha önce yapmış olduğumuz bakımlar sonrasında müşteriler tarafından verilen referanslara göz atabilir, gerek göreceğiniz tüm konularda karşılaştırma yapabilirsiniz.  Kombi bakımı yaptırmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey güven ve kalitenin adresi olarak bizimle irtibata geçmek olacaktır. Belirtilen gün ve saatte kombilerinizi bakıma alıyor, sorunsuz şekilde en kısa süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

Kombilerin bakımı konusunda her zaman tercih listesinin ilk sırasında yer alan firmamız yüklenmiş olduğu sorumluluk çerçevesinden her zaman daha iyisini sunmak için hizmet vermektedir.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ