Sanayi Buzdolabı , Reyon , Şarkuteri , Kasap , Vitrin , Soğuk Hava Deposu , Meşrubat Dolapları,DeepFreez ,

Buzdolabı Teknik Servis İhtiyaçlarınız İçin 0538 469 07 30 Numaralı Telefonu Arayabilirsiniz

Buzdolabı Servisi

Evlerin Vazgeçiilmezlerinden birisi olan buz dolabı Günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. 1 günlük çalışmaması durumunda maddi zarar ve vakit kaybına neden olmaktadır.

Bunun Gibi Değerli bir beyaz eşyanın tamiri söz konusu olduğunda da seçici oluyoruz.

Buzdolabı Servisi`nde aradığımız Özellikler

1 – Hızlı Bir Şekilde Teknik Yardım Vermesi.

2 -Yedek Parçasının Tedariği

3 – Aynı Gün içerisinde sorunun Çözülmesi

Sanayi Buzdolabı , Ticari Buzdolabı , Şarküteri Buzdolabı , Vitrin Buzdolabı , Reyon Buzdolabı , Kasap Buzdolabı , Soğuk Hava Deposu , Çiğköfteci Dolapları , İçecek Dolapları (Kola , Meşrubat) , DeepFreez

Bizler Öz Anadolu Teknik olarak Yukarıda Sıralanan Tüm özellikleri Yerine Getirmekteyiz.

Geç Saatlerde Aramadığınız Sürece Buzdolabı Tamiri işlemlerinde Mümkün olduğu Kadar Hızlı Ve Etkili Çözüm Üretmeye Çalışmaktayız.Adeta Kendi Evlerimizde ki BuzDolabı Arızalanmış gibi olaya bakmakta Ve Çözüm Odaklı Çalışmaktayız.Bu Yüzden Buz Dolabı Konusunda İstanbul Ve Kocaeli Genelinde Etkili Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Sütlük Tamiri

Sütlük tamiri market ve sıvı ürün satan işletmelerin kullandığı ürünleri belli bir derecenin altında tutmayı sağlayan soğutma kabinleridir. Hızlı Ve garantili sütlük tamiri için bizimle iletişime geçebilir ve garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kebap Meze ve Kasap Dolabı Tamiri

Bir çok farklı dizayna sahip olmakla beraber kasaplar, lokantalar, şarküteriler aynı çalışma prensibi ile işleyen soğutma kabinleri kullanmaktadırlar. Arızalandıklarında hızlı ve doğru bir şekilde tamir edilmeli sakladığı ürünleri doğru derecelerde korumaya devam etmelidir. Her türlü soğutma kabini arızalarınız için bizlerle iletişime geçebilir ve Soğutucu servisi sayesinde garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 Siz Değerli Buzdolabı Kullanıcıları Arızalarınız olduğunda 7/24  Çağrı Merkezi Olan  0538 469 07 30 İle İletişime Geçebilirsiniz Ve Tereddütsüz Servis Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.

Gebze buzdolabı servisi , Darıca buzdolabı servisi , Gebze arçelik buzdolabı servisi , Gebze vestel buzdolabı servisi , Gebze beko buzdolabı servisi , Gebze regal buzdolabı servisi , Gebze vitrin buzdolabı servisi , Gebze sanayi tipi buzdokabı servisi , Gebze kasap buzdolabı servisi , Gebze şarkuteri buzdolabı servisi , Gebze sütlük buzdolabı servisi , Darıca arçelik buzdolabı servisi , Darıca vestel buzdolabı servisi , Darıca beko buzdolabı servisi , Darıca altus buzdolabı servisi , Gebze soğuk oda deposu servisi

Comments are closed.

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!