Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Yaşam kalitesini artırmak isteyenler, yeni bir ev kuracağı zamanlarda bile kullanacakları beyaz eşyalarını belirleyerek bütçelerine uygun beyaz eşya alımına yöneliyor. TV’den buzdolabına, çamaşır makinesinden fırına kadar birçok ürünü seçerken uzun ömürlü kullanım için daha yüksek özelliklere sahip modeller satın alınmaya çalışılıyor. Ama zaman içerisinde ilk kullanım performansını kaybeden, yaşanabilecek fiziki sorunlarla arızalanarak tamir ihtiyacı duyan beyaz eşyalar da oluyor. Garanti süresi kapsamında üretici firmalar cihazların arızasını giderebiliyor. Ancak garanti süresi bitiminde tüketici için, işinde profesyonel olduğu kadar güvenilir olup daha uygun maliyet sunabilecek teknik servis seçeneklerine yönelim başlıyor. İstanbul Anadolu yakasında 25 yıllık tecrübesiyle beyaz eşya teknik servis çalışmaları yürütmekte olan firmamız Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya Servisi bu konuda her türlü desteği çok hızlı biçimde verebilmektedir.

Yılların getirdiği tecrübe, güler yüzlü servis hizmeti, sertifika sahibi tamir elemanları ile çalışma yürüten Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya Servisi, çağrı merkezine müşterilerden gelen bir telefon ile çalışmayı başlatır. Müşteri memnuniyeti ile sona erecek teknik servis hizmetlerimiz arasında arızalanan beyaz eşya için tamir edilmesi olsa da özellikle periyodik yıllık bakım, montaj gibi konularda da destek verilmektedir.

Taşındığınız anlarda çamaşır ya da bulaşık makinesi montajını uzmanı ile gerçekleştirmeniz, sonradan yaşanacak olumsuzlukların da önüne geçmek anlamına geleceğini unutmamalısınız. Ayrıca talep edeceğiniz periyodik bakımlar ile hem olumsuz durumlara beyaz eşyanız için hazır olacak, hem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerinizi daha performanslı ve sorunsuz kullanmanın önünü açacaksınız.

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya Servisi bayi ağında hizmet verilen

İstanbul ilçeleri olarak Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Kocaeli İlçeleri Olarak Gebze , Darıca, Çayırova , Körfez , izmit , Başiskele , Gölcük , Kartepe bulunmaktadır. Hızlı bir teknik servisin daha uygun fiyatlar ve kaliteli biçimde gerçekleşmesini istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak ekiplerin size ulaşmasını isteyebilirsiniz. Ataşehir bulaşık servisi, Gebze Kombi Servisi ,Darıca Tamircisi ,Pendik çamaşır makinesi, Çayırova Beyaz Eşya Servisi ,Sancaktepe buzdolabı servisi gibi arayışları yılların servis tecrübesini sunarak sona erdiriyoruz.

Bosch, Arçelik, Vestel, Beko Demirdöküm Samsung beyaz eşya modelleri Buderus Vaillant Wiessman Eca, Maktek, Baymak, kombi modelleri Daikin. Mitsubishi, klima modelleri Toshiba, Reg, Regal. Rubenis, Protherm Ferrol, Simens, Ariston, Hotpoint  İndesit marka ve modelleri haricinde aklınıza gelebilecek her marka beyaz eşya teknik servisi olarak yeterlilik belgesine sahibiz. Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, farklı beyaz eşya markalarının servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz beyaz eşya için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. İşçilik ya da değişen parça için garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerin beyaz eşya teknik servisi hizmeti alırken kaygılarını, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çok iyi bilen Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya Servisi, tüm çalışmasını güven ekseninde gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışarak gerçekleştirir. Alacağınız hizmet ile, sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüme ulaşana beyaz eşyalarınıza ulaşacağınızı bilmelisiniz. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli servis hizmeti için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya Servisi çalışması sonrasında beyaz eşyalarınızı yeni gibi kullanma olanağı elde edeceksiniz

Beyaz Eşyalarda +Beyaz eşyada yeni enerji etiketi dönemi başlıyor

Enerji sınıflandırmasında önemli düzenlemeler içeren yeni enerji etiketleri uygulamaya geçti. Tüketici elektroniği alanında beyaz eşyalarda bu ay itibariyle yürürlüğe yeni enerji yönetmeliği uygulanmaya başlandı.

Yeni “Enerji Etiketlemesi Çerçeve Yönetmeliği” kapsamında ilk güncellenen enerji etiketleri; Mart 2021 itibariyle piyasada görünmeye başlandı. Yeniden sınıflandırılan etiketler; ilk aşamada şu ürün gruplarına uygulanacak:

Bulaşık makineleri, çamaşır makineleri ve kurutmalı çamaşır makineleri, şarap saklama dolapları da dâhil olmak üzere buzdolapları, dondurucular ve derin dondurucular.

‘+’LAR GİTTİ, ARTIK G’DEN A’YA ÖLÇEKLENDİRİLECEK

Tüketiciler, 2021 Mart ayından itibaren, söz konusu yeni etiketleri hem fiziksel olarak mağazalarda hem de çevrimiçi olarak internette görebileceklerdir. Yeni enerji etiketleri, aşamalı olarak uygulanacak. Yeni yönetmeliğe göre teknoloji ilerledikçe ürünlere eklenen ‘+’ sınıfları yok olacak, artık etiketlerde yalnızca A (en verimli) ile G (en az verimli) sınıfları kalacak.

Mevcut enerji etiketlerinin ölçeklendirmesi D ve A+++ arasında olup, tüketiciye satılabilir en düşük enerji sınıfı A+ iken, yeni enerji etiketindeki ölçeklendirme ise artık G ve A (En Yüksek) arasında ölçeklendirilecek. Bu kapsamda beyaz eşya üreticileri yeni enerji yönetmeliğine uygun olan etiketleme sistemine geçmeye başladı. Bu doğrultuda hazırlıklarını tamamlayan beyaz eşya markaları, tüm ürünlerinde yeni yönetmeliğe uygun olarak gerekli tüm değişiklikleri yapacak.

Yeni ölçme ve hesaplama yöntemleri, ev aletlerinin performans değerlerinin nasıl belirleneceğini gösteriyor. Örneğin, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve kurutmalı çamaşır makinelerinde artık yıllık enerji tüketimi bilgileri değil, 100 döngüde tükettiği enerji tüketimi bilgileri yer alacak. Bu nedenle yeni etikette belirtilen değerler eski etikette yer alan performans değerlerine göre farklılık gösterecek ve doğrudan bir kıyas yapılamayacak.

Enerji tüketim bilgisine ek olarak, cihazların su tüketimi ve ses seviyesi hakkında göstergeler bulunacak. Yeni grafiklerle birlikte ürünler için yeni ses seviyesi sınıflandırması da etiketlerde yer alacak. Sınıflandırma A (en sessiz) ile D arasında olacak.

Yeni enerji etiketinde ayrıca QR kod yer alacak. Tüketiciler artık ürünlerle ilgili çok daha fazla bilginin yer aldığı ürün bilgi formuna akıllı cihazları ile QR kodunu okutarak ulaşabilecek. Yeni etiket bu ay itibariyle çamaşır makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları ve derin dondurucularda kullanılacak. Diğer ürünler bu değişiklikten sonraki yıllarda etkilenecek.

23 Şubat 2022
1.386 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN