Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Çayırova Doğalgaz Kombi Servisi

Kombilerin işimizi ne kadar basitlaştırdığından ziyade ne kadar tasarruflu ve ne kadar kullanımı kolay olduğunu bilmemiz gerekir. Kullandığımız kombilerin garantisi bittikten sonra bakım ve arıza prosedürlerinin takibinin yapılması gereklidir. Bakım prosedürlerini yaptırırken işin uzmanı ile çalışmanız gereklidir. Kombilerimizin kıymetini bilen ve bu kıymetini koruyan Çayırova Kombi Servisi dir.

Çayırova Kombi Servisi

Çayırova Kombi Servisi nden Doğru Bakım Hizmeti!
Sarıyer Kombi Servisi; kombilerin bakımlarını en ince detayına kadar yapmaktadır. Kombi cihazlar neden bakıma ihtiyaç duyar ve bu bakımları neden en iyi firmamız yapar diye sorarsanız da sizi şöyle bilgilendirebiliriz: Kombi daha verimli çalışmak, uzun ömürlü olmak ve tüketicisinin beklentilerini karşılamak için bakıma ihtiyaç duyar. Can ve mal güvenilirği açısından da yaptırmak gerekir.

Çayırova Kombi Servisi; alanında profesyonel olan ekiple çalışmaktadır. Kombiye yapılan bakımlarda; su basıncı denetimi, gaz ayarları, genleşme tankının havasının kontrol edilmesi eksik ise hava basılması, kombi parça temizliği gibi prosedürler gerçekleştirmektedir. Bu prosedürleri kusursuz gerçekleştiren firmamıza güvenip bakım konusu ile ilgiliki yardımları alabilirsiniz.
Gebze Kombi Servisi ekibi kombilerinizin bakımlarını evinize gelerek yapmakta olup makul fiyat garantisi altında gerçekleştirmektedir.

Çayırova Kombi Servisi ile emin ellerde olmanın keyfini Surun. Çünkü sizlere özel arıza, bakım ve onarım hizmetlerimiz günün her saatinde devam etmektedir. İşinde uzman olan ekibimizden her husustaki yardımları alabileceğiniz gibi kendinizi güven ve konforda da bulabileceksiniz.

Kombiniz Arızalandı Ne Yapacaksınız?
Kombiler gaz, su ve elektrik olmadan çalışmaz. Öncelikle kombiye elektrik geldiği zaman, gaz geldiği zaman ve susuz olmadığından emin olmalısınız. Gaz vanaları boru ile paralel durumda ise açık demektir. Elektrik olduğunu esasen lambayı yakarak veya elektrikli bir cihazı deneyerek de anlayabilirsiniz. Konutta su arızası varsa kombi içindeki su kadar çalışmaya devam eder, su bittiğinde arızaya geçer.
Kombi basıncı düşük ise su basma prosedürü uygulayabilirsiniz. İşlem kombi altındaki doldurma musluğu ile olur.
Kombi basıncı yüksek ise fazla suyu dışarı tahliye edebilirsiniz. Bunun için peteğin üst yan kısmındaki müşür kısmını açabilir ve oradan su alabilirsiniz.
Kombi ekranında hata kodu görüyorsanız veya arıza lambası yanıyorsa resetleme prosedürü yapabilir cihazı arızadan çıkarmaya çalışabilirsiniz.
Sunduğumuz bu programlar kombi arızasını çözümlemeye yetmiyorsa şayet uzman müdahalesi gerektirecek bir arıza durumu söz konusu demektir. Kombinize yaptığınız müdahaleyi durdurarak uzman servis yardımı almanız gerekiyor.

26 Ekim 2020
654 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ