Çayırova Doğalgaz Kombi Servisi

Kombilerin işimizi ne kadar basitlaştırdığından ziyade ne kadar tasarruflu ve ne kadar kullanımı kolay olduğunu bilmemiz gerekir. Kullandığımız kombilerin garantisi bittikten sonra bakım ve arıza prosedürlerinin takibinin yapılması gereklidir. Bakım prosedürlerini yaptırırken işin uzmanı ile çalışmanız gereklidir. Kombilerimizin kıymetini bilen ve bu kıymetini koruyan Çayırova Kombi Servisi dir.

Çayırova Kombi Servisi

Çayırova Kombi Servisi nden Doğru Bakım Hizmeti!
Sarıyer Kombi Servisi; kombilerin bakımlarını en ince detayına kadar yapmaktadır. Kombi cihazlar neden bakıma ihtiyaç duyar ve bu bakımları neden en iyi firmamız yapar diye sorarsanız da sizi şöyle bilgilendirebiliriz: Kombi daha verimli çalışmak, uzun ömürlü olmak ve tüketicisinin beklentilerini karşılamak için bakıma ihtiyaç duyar. Can ve mal güvenilirği açısından da yaptırmak gerekir.

Çayırova Kombi Servisi; alanında profesyonel olan ekiple çalışmaktadır. Kombiye yapılan bakımlarda; su basıncı denetimi, gaz ayarları, genleşme tankının havasının kontrol edilmesi eksik ise hava basılması, kombi parça temizliği gibi prosedürler gerçekleştirmektedir. Bu prosedürleri kusursuz gerçekleştiren firmamıza güvenip bakım konusu ile ilgiliki yardımları alabilirsiniz.
Gebze Kombi Servisi ekibi kombilerinizin bakımlarını evinize gelerek yapmakta olup makul fiyat garantisi altında gerçekleştirmektedir.

Çayırova Kombi Servisi ile emin ellerde olmanın keyfini Surun. Çünkü sizlere özel arıza, bakım ve onarım hizmetlerimiz günün her saatinde devam etmektedir. İşinde uzman olan ekibimizden her husustaki yardımları alabileceğiniz gibi kendinizi güven ve konforda da bulabileceksiniz.

Kombiniz Arızalandı Ne Yapacaksınız?
Kombiler gaz, su ve elektrik olmadan çalışmaz. Öncelikle kombiye elektrik geldiği zaman, gaz geldiği zaman ve susuz olmadığından emin olmalısınız. Gaz vanaları boru ile paralel durumda ise açık demektir. Elektrik olduğunu esasen lambayı yakarak veya elektrikli bir cihazı deneyerek de anlayabilirsiniz. Konutta su arızası varsa kombi içindeki su kadar çalışmaya devam eder, su bittiğinde arızaya geçer.
Kombi basıncı düşük ise su basma prosedürü uygulayabilirsiniz. İşlem kombi altındaki doldurma musluğu ile olur.
Kombi basıncı yüksek ise fazla suyu dışarı tahliye edebilirsiniz. Bunun için peteğin üst yan kısmındaki müşür kısmını açabilir ve oradan su alabilirsiniz.
Kombi ekranında hata kodu görüyorsanız veya arıza lambası yanıyorsa resetleme prosedürü yapabilir cihazı arızadan çıkarmaya çalışabilirsiniz.
Sunduğumuz bu programlar kombi arızasını çözümlemeye yetmiyorsa şayet uzman müdahalesi gerektirecek bir arıza durumu söz konusu demektir. Kombinize yaptığınız müdahaleyi durdurarak uzman servis yardımı almanız gerekiyor.— 1 Comment —

  • Halim Keskin Ofisimizdeki doğalgaz kombimizin sorununu hızlıca çözdükleri için elemanınıza teşekkür ederim. zamanında ve hızlı servis hizmeti tavsiye ederim Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!