Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Darıca Arçelik Servisi

Darıca Arçelik Servisi

Darıca Arçelik Servisi

Merhabalar değerli tüketicimiz web sayfamıza hoşgeldiniz.

Web sayfamız üzerinden Özel Arçelik Servisi hakkında çeşitli bilgiler edinebilir bu bilgiler doğrultusunda arızalanan cihazınız için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Biz Özel Arçelik Servisi personelleri olarak gerek internet platformunda gerekse çağrı merkezi platformlarında siz değerli müşterilerimizin teknik sorularına cevap verebilmek ve en kısa sürede teknik destek sağlamak için varız.

Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizlere Darıca içerisinde mesai saatleri dahilinde ulaşabileceğiniz 0538 469 07 30 numaralı hattımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bugün Darıca Arçelik Servisi olarak web sayfamızda müşterilerimizin servis hizmeti alırken sorduğu sık sorulara değinecek ve siz Arçelik tüketicilerinin sorularına cevap vereceğiz.

Bu segmentten Arçelik Servisine sık sorulan sorulara göz atabilir servisimiz hakkında en detaylı bilgiyi bu platformdan sağlayarak teknik destek süreci kapsamında daha kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Darıca Arçelik Servisi olarak ilçemizde hangi bölgelere servis hizmeti sağlıyoruz ? Kocaeli Gebze de dahil olmak üzere tüm ilçelere servis hizmeti sunuyor aynı gün içerisinde sizleri kaliteli servis hizmetimiz ile buluşturuyoruz.

Daha çok Arçelik markasında hangi ürün gruplarına servis hizmeti sağlıyoruz ? Arçelik buzdolabı,bulaşık makinesi,çamaşır makinesi ve klima grubuna özel servis hizmeti sunuyoruz.

Darıca Arçelik Servisi

Darıca Arçelik Servisi

Sanayi Devrimi ile birlikte hayatımızda başlayan değişim hız kesmeden devam etmekte.

Bunun yanında evimizde kullandığımız bazı yardımcı,Elektrikli Ev Aletleri olan buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,klima,ve küçük ev aletleri,yaşamımızda oldukca yer tutmakdadır.

Acaba merak ettik mi kullandığımız bu elektrikli ev aletlerini yeterince bilerek mi kullanıyoruz ? Unutmayalım ki sürekli yardımcı olsalar da,kullanmaya bağlı bu cihazların bir ömrü var.

Elektrikle güç bulan bu cihazlarımız Elektriğin olmadığı bir ortamda hiç bir fonksiyonları kalmıyor.Elektrik yaşam alanımızın vazgeçilmezi ama bilelim ki elektrikle güç bulan bu cihazlarımızın arızalanmasında da elektrik büyük bir rol almakta.

Cihazlarımızın bağlantılarında elektrik bağlantılarını kontrol ettirelim çünkü voltaj dalgalanmaları yanlış elektrik bağlanmaları gibi nedenlerden ötürü cihazlarımızda geri dönülemez kalıcı hasarlar oluşabiilir ve bu hasarlar tüketiciye maliyet olarak zorlayabilir.

Evlerimizde bize her daim yardımcı olan bu cihazlarımıza sahip olurken ödediğimiz maddi bedel cihazlarımızın değerini arttırıyor.

Biz tüketiciler olarak kurulumu Yapılan elektrikli ev aletlerimizin kullanma klavuzlarını okuyalım.Tabiri caizse kulaktan dolma söylentilerle cihazlarımızı kullanmayalım yüksek bedeller ödeyerek aldığımız elektrikli ev aletlerimizi arızasına neden olan sebeplerin en önemlisini yanlış kullanmaların neden olduğunu biliyor musunuz ?

Modern dünyanın yaşam alanını dolduran bu elektrikli ev aletlerimizin hayatımızın küçük bir kısmını doldururken aslında vazgeçilmez olduğunu arıza yaptıklarında fark ediyoruz.

Biz insanlar olarak yaşam alanımızın büyük kısmında yer alan cihazlarımızı arızaları esnasında işinde “Uzman Teknisyenler” tarafında müdahalesine izin verelim.Aksi halde geri dönüşü zor olan başka sorunlarla karşılaşabiliriz.

Darıca Arçelik Servisi Kapasi Nedir?

Darıca Arçelik Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana Kemalpaşa bölgesinde Arçelik tüketicilere çeşitli alanlarda teknik destek sunmaktayız.

Bu uzun süreçden biraz bahsedecek olursak ilk kurulduğumuz yıllarda Darıca bölgesinde Arçelik ürünlerde arıza tespiti ve onarım işlemlerini yürütmekte ve sınırlı olan servis kapasitemiz müşterilerimizin teknik destek taleplerine cevap vermekteydik.

Bu süreç içerisinde arttırdığımız servis kapasitemiz ve özverili çalışmalarımız sonucunda servis araçlarımızın sayısını genişletmiş ve bunla paralel olarak müşteri memnuniyeti yüzdelerimizi istatistik verilere dayanarak hep yukarılarda tutmuş ve böylece portföy ağımızı genişleterek bugünlere kadar gelerek Darıca bölgesinde servis kapasitemizi arttırmaya da devam ederek teknik destek hizmetlerimizi sürdürmüşüsüzdür.

Bugün ise Kocaeli`nin tüm bölgelerinde Arçelik marka çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,klima,buzdolabı gibi ürünlerde hizmet sunmaktayız.Görüldüğü üzere istatistik verilerin ışığında artan servis kapasitemiz bugün müşterilerimizin bizlere olan rağbeti neticesinde artmıştır.

Artan rağbetlere cevap veren firmamız bu talepleri alanında uzman kadroları ile cevaplamıştır.

Bugün firmamız alanında uzman kadrolarını bünyesinde yetiştirmekte olup yetiştirdiği personelleri ile sektörde varoluşunu sürdürmektedir.

Bugün onardığı tüm cihazlarda değişen parçalara 1 yıl garanti hizmeti sunan firmamız müşterilerine ve personellerine sağladığı çeşitli avantajlar ile sektörde geçmiş günlerden bu yana kalabilmiş ve bugünlere kadar gelebilen nadir teknik destek firmalarından birisi olabilmiştir.

Bugün Kocaeli bölgesinde Darıca ve birçok yere servis ağı kurabilen servisimiz bunu geçmişte edindiği tecrübelere ve edindiği deneyimlere borçludur.

Bizler bu deneyimler doğrultusunda servis portföyümüzü şekillendirmiş ve bugünlere kadar sebatla gelerek siz değerli Darıca halkını Arçelik Servis Hizmetimiz ile buluşturabilmişizdir.

Eğer sizde Darıca bölgesinde Arçelik Servis Hizmeti almak istiyorsanız bizlere Özel Darıca Arçelik Servisi Telefon Numarası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Darıca arçelik serisi Telefon Numarası : 0538 469 07 30 bizler Özel Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin telefonlarını her daim bekliyor olacağız.

Darıca Arçelik Çamaşır Makinası Servisi

Darıca Arçelik Bulaşık Makinası Servisi

Darıca Arçelik Buzdolabı Servisi

Darıca Arçelik Klima Servisi

Darıca Arçelik Servisi

08 Mayıs 2021
650 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ