Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Darıca Demirdöküm Kombi Servisi

Darıca Demirdöküm Kombi Servisi

Öz Anadolu Teknik – Özel Kombi Servis Hizmetleri – 0538 469 07 30

Demirdöküm Servisi, Demirdöküm Servis, Demirdöküm Kombi Servisi, Demirdöküm Kombi Servis Hizmeti Sunmaktayız.

Demirdöküm Servisi hizmeti almayan, bakımı yapılmayan kombiler zaman geçtikçe çok daha fazla enerji kaybına sebep olmakta bütçenize ve ülke ekonomisine önemli ölçüde zarar vermektedir. Demirdöküm Kombi Servisi hizmetlerinin her yıl düzenli olarak alınması milli menfaatlerimiz açısından da önemlidir.

Demirdöküm Servisi hizmetlerini bakımlarını daha doğal bir çevre , enerji tasarrufu ,ısınma ve sıcak su konforu için her yıl aksatmadan zamanında yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.Hepimizin kullanıcılar olarak çağımızın modern ısıtma soğutma sistemi olan kombi ve klimalardan beklentimiz enerji tasarrufu yaparak bütçemize olumlu yönde katkı sağlaması, yaşam kalitemizi arttırması ve bununla birlikte çevre sorumluluğu bilincinde doğal kaynakları koruyan ısıtma sistemlerini kullanmaktır. İşte tam bu noktada demirdöküm kombi ve klimalar ile enerjiye ödediğiniz maliyetleri minimum seviyelere maliyetlere düşürmekle birlikte çevreyi korur ve yaşam kalitenizi, konforunuzu önemli ölçüde arttırırsınız.

Kocaeli / Darıca Demirdöküm Servisi, Darıca Demirdöküm Kombi Servisi, Demirdöküm Servis ve Demirdöküm Kombi Servis hizmeti veren firmamızın müşteri odaklı uzman personellerinden demirdöküm kombi arızalarınızda ve kombi şeçiminizde kişisel tavsiye alabilir , danışabilir , maliyetler hakkında sizi bilgilendirmesini isteyebilirsiniz.

Firmamız 2004 yılından bu yana Kocaelinin hemen hemen tüm ilçelerine Darıca demirdöküm servis , demirdöküm kombi servis hizmeti veren köklü bir firmadır. Firmamız bünyesinde demirdöküm kombi ve klimalarına müdahale eden profesyonel servis elemanları çalışmaktadır. Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz konusunda en az 5 yıl deneyime sahiptir ve belirli periyodlarda değişen teknolojilere ayak uydurmak için eğitimlerden geçmektedirler. Demirdöküm Kombi Servisi personelimiz hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için sürekli olarak call center ile irtibat halindedir. Demirdöküm Servisi kaydınız bizlere ulaşır ulaşmaz sonra size en yakın mobil servis aracımız en kısa sürede size ulaşmaktadır.Demirdöküm Kombi Servisi hizmetimiz acil durumlarda en geç 1 saattir.

Demirdöküm Kombi Servisi hizmetlerini alırken burası çok önemli mutlaka yıllanmış yıllarca bu işi yapan firmaları tercih ediniz. Maalesef bir internet sitesi kurarak ve de reklam vererek sadece o yıl için milletin parasını heba etmek düşüncesinde olan art niyetle kurulmuş firma görünümlü bu dolandırıcı kişilere dikkat ediniz. Amacımız gerçekten bu işi layıkıyla hakkıyla yapan güvenilir firmalar ile art niyetli gel geç kurulmuş firmalar arasındaki farkı sizlere en net şekilde göstermektir.

Darıca Demirdöküm kombi Servisi

Demirdöküm Servisi tercihinizde ” Bilinçli Tüketici ” olmak adına yıllanmış firmaları tercih ediniz.

Ortalama Demirdöküm Kombi Servis süremiz 2 yada 3 Saattir. Demirdöküm Servisi personeli tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar 1 Yıl garantilir. Firmamız demirdöküm kombi ve klimalar için özel servis hizmeti sunmaktadır. Özel Servis hizmetinin en büyük avantajlarından bir tanesi uygun fiyat ile yedek parça teminidir. Diğeri ise acil durumlarda 7/24 hızlı ve güvenli demirdöküm servisi hizmeti alabilmektir. Çalışan ailelerimiz için Akşam Saat : 19:00 ‘dan sonra da hizmet vermekteyiz. Bebek ve hastası olan aileler içinde gecenin her saatinde demirdöküm kombi servisi hizmetimiz mevcuttur.

Darıca geneli demirdöküm servisi hizmeti sunduğumuz ilçe harita bilgisi demirdöküm kombi bakımı nasıl yapılır konu başlıklı eğitici video ve videolar için Tıklayınız

  • Günün her saati demirdöküm servis imkanı
  • Darıca`nın tüm bölgelerine demirdöküm servisi
  • İster nakit, ister kredi kartıyla ödeme kolaylığı

Demirdöküm Kombiniz aşağıdaki arızalardan birini veriyorsa demirdöküm kombi servisi hizmeti almadan önce gaz vanalarının açık olduğundan emin olunuz . Cihazı kesinlikle kendiniz açmaya çalışmayınız . Yapacağınız en ufak bir hata hem kendinizin ve hemde sevdiklerinizin canını tehlikeye atar.Demirdöküm Kombi Arıza Kodları ve anlamları aşağıdaki listede detaylı olarak açıklanmıştır.

F 1 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Aşırı ısınma ( Dönüş fitresi tıkalı, Pompa Arızası, Tesisatta hava var )

F 2 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Sıcak su Sensör Arızası

F 3 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Tesisat Sensörü Arızası

F 4 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
İyonizasyon hatası ( Doğalgaz olmayabilir )

F 5 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Fan Arızalı

F 6 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Tesisat sensör arızası

F 9 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Fan Devi Arızası

F10 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Basınç Arızası

F11 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Devirdaim hatası

F12 Demirdöküm Kombi Arıza Kodu :
Voltaj veya E.kart arızası

20 Ekim 2021
Darıca Demirdöküm Kombi Servisi için yorumlar kapalı
839 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ