Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Gebze Kombi Servisi

Gebze Kombi Servisi – 0538 469 07 30

Gelişen teknoloji ile birlikte evlerde artık su ısıtma, oda ısıtmada kombiler kullanılmaktadır.

Her elektronik üründe olduğu gibi kombilerde de montajlama veya tamir işlemleri olur. Bu işlemler yapılırken uzman kişilerden yardım almak gerekir. 

Gebze kombi servisi uzun yıllardır Kocaeli Gebze / Darıca / Çayırova Ve Dilovası bölgesindeki Kombi Montajı, Tamiri, Bakımı, Petek Temizliği gibi kombiniz ile ilgili olan tüm işlemleri yapmaktadır.

Güvenli kaliteli hizmeti ile kombi servisi talebinize en hızlı şekilde cevap vermektedir. 7/24 hizmete açık olan firmamız, kombinizin arızalanması durumunda belirttiğiniz adrese gelerek, kombi sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulur.

Firmamız kombiniz ile ilgili tüm işlemleri en az maliyet ile kaliteli bir şekilde yapar.,

 

Gebze Kombi Servisi

Kombi Bakım – Tamir – Petek Temizliği (Kombi Bakımı Hediyeli)

Öz Anadolu Teknik Kombi Teknik Servisi Olarak Vaillant-Baymak-Demirdöküm-ECA-Lambert-Dolcevita-Baxi-Protherm-Bosch- markalarına ait kombilerin yılda en az 2 kez yetkili uzmanlar yada teknisyenler tarafından bakımlarının yapılmasını Önermektedir.

Ürün garanti süresi boyunca periyodik olarak yetkili servisler tarafından bakımları yapılmaktadır.Garantisi biten kombiler için ise Gebze Kombi Servisi olan şirketimiz devreye girmektedir.

Kombi bakımları konusunda çok kaliteli ve uzman ekiplere sahip olan şirketimiz güler yüzlü personeli her zaman rakiplerinden 1 adım daha önde bulunmaktadır.

Uzun yıllardır kombilere Tamir Ve Bakım hizmeti sunan şirketimiz bir çok kullanıcılarımızın çözüm ortağı olmuştur.

Kombi denilince akla ilk gelen öncü ekiplerden biri olmanın gururunu her geçen gün daha iyi anlamaktayız. Kombi Teknik Servisi olarak kombi bakımı sektöründe en üst sıralarda bulunan şirketimiz kullanıcıların memnuniyeti konusunda oldukça kaliteli hizmetler vermektedir.

Yapmış olduğu kombi bakımlarında yada değişimi yapılan kombi parçalarında 1 yıl tüketici garantisi sunmaktadır.

Müşterilerimize değişimi yapılan parçalar teknisyenlerimiz tarafından periyodik olarak takip edilmektedir. Ferroli -vaillant – Baymak – Demirdöküm – Baymak – ECA – Bosch – Arçelik – Beko – Protherm Kısacası Kullanılırken Arıza Yapan Tüm  marka kombiler genelde çok sık arıza veren kombi sınıfında değildirler fakat bu kombilerin arıza verdiği durumlarda mutlaka teknisyenler ve kombi bakımında uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.

Öz Anadolu Teknik Gebze Kombi Servisi kombi konusunda uzman teknisyenlerimiz her yıl tekrardan yeterlilik sınavına tabi tutularak yeni olan ne varsa hem uygulamalı hemde pratikte öğrenmektedirler.

Gebze Kombi Servisi Kombi Tamiri – Kombi Bakımı – Kombi Montajı konusunda bu kadar titiz davranan şirketimiz kullanıcılarımıza daha etkin servis imkanları sunabilmek adına mobil gezici Gebze Kombi servisi ekibini kurmuştur.

Bu ekiplerimizin önceliği çağrı merkezimiz tarafından cevaplanan çağrıların aciliyet derecesi ve kritik olan konularda belirtilen adreslere hemen sevk edilmesidir.

Piyasada Bulunan Tüm kombilerin ekranlarında beliren hata kodları çağrı merkezi personelleri tarafından sınıflandırılarak teknisyenlerimize iletilmektedir.

Gebze Kombi Servisi teknisyenleri olarak hizmet veren personellerimiz kullanıcımızı arayarak bilgilendirme yapmaktadır ve acil bir durum olmamasına karşın evde bulunan insanları bilgilendirirler.

Gebze Kombi Bakımı

gebze kombi servisi
Gebze Kombi Ustası

Kombiler, evlerde en çok kullanılan teknolojik parçalardan biri olmaktadır

.Bu parçalar evlerin ısınması, evlerde kullanılan suların ısınması ve mutfak alanı için ayrılmaz parçalardır. Kombi, evlerin içerisinde hemen hemen her alanı kontrol etmekte olan bir parçadır.

Bu parçalar, evlerin her dönem sıklıkla kullanılmakta olan eşyaları arasında yerini almaktadır.

Bu sebeple sıklıkla kullanılan her eşya gibi kombiler de zaman içerisinde bozulabilmekte, arıza çıkarabilmektedir.

Bozulan ve arıza çıkaran kombiler, ev halkı için büyük problemleri de beraberinde getirmektedir.

Bu sebep ile kombiler belirli dönem aralıkları ile bakıma ihtiyaç duymaktadır.Kombi bakımlarını yıllık 2 defa yazın ve kışın olmak üzere bakımları yapılması zorunludur.

Bakımları eksiksiz olarak yapılan kombiler bakımsız kombilere oranla %20 oranında tasarruf sağlamaktadır. Kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmak sizlere uzun vadede güçlü kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Gebze Hızlı Kombi Servisi

Kombiler, evlerin içerisinde ısıma ile alakalı çok sayıda farklı görevler üstlenmektedir. Kombiler, evlerin ısınması için de can alıcı noktalardan biri olmaktadır. Bulunduğu her alan için önemli parçalardan biri olan kombiler zaman içerisinde bozulabilmekte ve arıza çıkarabilmektedir. Arıza çıkaran ve işlevini yitiren kombiler evlerin ısınmasını, evlerde kullanılacak olan suların ısınmasını ve ocak gibi alanlarda yemek pişirilmesini dahi engelleyebilmektedir. Bu sebep ile arıza çıkaran kombilerin günlük rutin işleri daha fazla aksatmasına engel olmak için hızlı bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir. Kombi servisi seçiminde kombi sahipleri tarafından önemsenen bir özellik ise kombi servislerinin hızlıca sorunları giderebilmesi olmaktadır. Firmamız Gebze hızlı kombi servisi hizmeti ile kombi problemlerinizi hızlıca çözmektedir.

Gebze Bosch Kombi Servis

Gebze Baymak Kombi Servis

Gebze Demirdöküm Kombi Servis

Gebze Ariston Kombi Servis

Gebze Protherm Kombi Servis

Gebze Vaillant Kombi Servis

Gebze ECA Kombi Servis

Gebze Airfel Kombi Servis

Gebze Auer Kombi Servis

Gebze Baxi Kombi Servis

Gebze lambert Kombi Servis

Gebze Viessman Kombi Servis

Kombi Servisi Nedir?

Kombi servisi nedir? Sorusu, kombi servislerinden faydalanmak isteyen kombi sahipleri tarafından sıklıkla sorulmakta olan sorular arasında yer almaktadır. Kombi servisi, evlerin ısınması ve kombilerin tam anlamıyla işlevli çalışması açısından kombi kullanıcıları adına büyük önem taşımaktadır. Firmamız,  kombi servisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Kombilerin çalışmaması, arıza yapması ya da işlevini yitirmesi sebebi ile kombi servislerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kombi servisleri, bozulan kombilerin yenilerini alınmasının yerine arızalı kombilerin bakım ve tamir işlerini yaparak ev hanesini tekrar eskisi gibi çalışan kombilerine kavuşturmaktadır. Firmamız, GEBZE kombi servis ile arıza yapan kombilerinizin yerine yenisini almaktan kurtarmakta ve sizleri eskisi gibi çalışan kombileriniz ile bir araya getirmektedir

Gebze Kombi Bakımı
Gebze Kombi Bakımı

Vaillant – Baymak – Demirdöküm – ECA – Protherm – Baxi – Dolcevita – Ferroli – Lambert-İmmergas marka kombiler çağımızın pahalı ısınma yada soğutma sistemlerinin başında gelmektedir.Şirketimiz çalışanları sizler bu arızalardan uzak tutmak için 7 gün 24 saat etkin bir görev yürütmektedirler.Bu görevi insan sağlığı ve yaşanacak korkunç kazaları önlemek için  yaptıklarının farkındadırlar.Vaillant – Baymak – Demirdöküm – ECA – Protherm – Baxi – Dolcevita – Ferroli – Lambert-İmmergas kombi konusunda yapılması gereken her ne varsa uzman ekiplerimiz yada sertifikalı teknisyenlerimiz yapmaktadır. Gebze Servisi , #gebzeKombi Servis , Gebze Servis , #GebzeKombiServis , #GebzeKombiBakımı ,Gebze Kombi Teknik Servis gibi konularda etkin çözümler sunmaktayız.

 

25 Ekim 2020
Gebze Kombi Servisi için yorumlar kapalı
11.361 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ