Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Darıca Lambert Kombi Servisi

Darıca Lambert Kombi Servisi

Darıca Lambert Kombi Servisi // Yakın bir geçmişte ısınmak için soba, sıcak su kullanmak için ise şofben ya da termosifon kullanılırdı. Kombiler ortaya çıktıktan sonra artık tüm bu ihtiyaçları tek bir yerden karşılayabiliyoruz.

Kombi dendiğinde ülkemizde akla gelen ilk markalarından olan, ısıtma ve soğutma sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Türkiye’nin ve dünyanın teknolojik ürünlerini buluşturan bir marka olan Baymak Firmasının ürünleri arasında yer alan Lambert Kombi müşterilerine hizmet vermektedir.

Fiyat performans oranı olarak çok tercih edilen bir ürün olarak göze çarpan Baxi kombi gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektörde aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

Lambert Kombi Servisi
#Lambertkombiservisi
#lambertkombitamircisi
#lambertkombiustası
#lambertkombibakımı
Lambert Kombi Servisi

Kamu ve özel sektörde müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında kaliteli ve beklentilerin üzerinde bir hizmet vermekte olan Lambert kombi müşterileri için ısınma, soğutma ve sıcak su konularında daha konforlu ve daha huzurlu bir yaşam alanı sağlamaktır.

Eğer siz de evinizde, iş yerinizde Lambert marka kombiye sahipseniz, ihtiyaç duyduğunuz her anda çeşitli alanlarda sahip olduğunuz Lambert kombi servisi için günün her saatinde bizlerden yardım ve hizmet alabilirsiniz.

Darıca Lambert kombi servisi hizmetine ihtiyacınız olan her anda firmamız sizlere profesyonel destek sağlar ve Lambert kombi servisine olan ihtiyacınızı karşılar.

Kombi Servisi
Kombi Tamircisi
Kombi Ustası
Lambert Kombi Servisi
Lambert Kombi Tamircisi
Lambert Kombi Ustası
Kombi Servisi

Ülkemizde çokça tercih edilen markalardan biri olan Lambert kombi, sizlere hem ısıtma hem soğutma hem de sıcak su konusunda lazım olan desteği sağlamaktadır.

Ancak mesele Lambert kombi servisine geldiği anda ise Öz Anadolu Kombi Servisi olarak sizlere en uygun kombi servisi hizmeti vermek için her daim hazırız.

Darıca Lambert Kombi Servisi – Öz Anadolu Teknik – Hızlı Ve Ekonomik Servis. Aynı Gün Hizmeti. Kombi Kart Tamiri, Sıcak Su Arızası, Su Akıntısı gibi Arızalar İçin İletişime geçiniz. Teknik Servis : 0538 469 07 30 Arayabilirsiniz.

03 Şubat 2022
760 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ