Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Eca Confeo Plus, Confeo Premix Kullanma Klavuzu

Eca Confeo Plus ve Confeo Premix model kombilerin kullanım klavuzu. Cihazı yaz konumunda çalışma, kış konumunda çalıştırma, resetleme işlemi, su dolum vanası ve tüm detayla bu makalede.

Yaz Konumunda Çalıştırma

Eca Confeo Plus ve Confeo Premix model kombiden sadece sıcak su almak istiyorsanız 3 numaralı petek simgesi olan düğmeyi güneş konumuna getirin.

Bu ayarlamada yaz konumunu açmış olursunuz. Sonrasında 4 numaralı musluk simgeli düğmeyi saat yönünde çevirerek istediğiniz sıcaklık derecesine yükseltebilirsiniz.

Sola çevirdiğinizde ise bu derece düşer. İstediğiniz su sıcaklık ayarını bu şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sadece Kalorifer Konumunda Kullanma

Eca Confeo Plus kombiyi sadece kalorifer sisteminde kullanmak için 3 numaralı düğmeyi sağ tarafa doğru istenilen sıcaklığa ayarlayın.

4 numaralı musluk simgesi olan düğmeyi musluk üstüne / işareti olan konuma getirmelisiniz. Bu konumda sıcak su iptal edilir. 3 numaralı kalorifer düğmesini de istediğiniz bir sıcaklık ayarına getirebilirsiniz.

Böylece Eca Confeo Plus ve Confeo Premix kombi sadece kalorifer sisteminde çalışma yapar.

Sıcak Su + Kalorifer Konumunda Çalıştırma

Hem petekleri hem de sıcak suyu kullanmak istediğiniz zaman Eca Confeo Plus kombideki 3 numaralı düğmeyi sağ tarafa çevirip kalorifer sıcaklık ayarını belirlemiş olursunuz.

Daha sonrasında 4 numaralı düğmeyi sağa doğru çevirip istenilen sıcaklık ayarına getirin. Her iki düğmeyi sağa çevirmeniz ile sıcaklık derecesi artar, sola çevirmeniz ile düşer.

Ekranda hangi dereceye ayarladığınızı bir süreliğine görüntüleyebilirsiniz.

Eca Comfort Modu

Konforlu kullanım olarak da adlandırabiliriz. Aynı zamanda normal konumdur. Düğmeyi önce comfort konumuna getirin.

3 sn sonra istediğiniz bir sıcak su ayarı değerine getirin. Ekranda Comfort LED i yanıyorsa Comfort seçeneği devreye alınır ve cihaz normal konumdan çıkar.

Su Basıncını Görme

Eca Confeo Plus ve Confeo Premix kombi 5 numaralı düğmenin görevi kalorifer devresinde bulunan su basınç değerini görmenize yardıncı olur.

5 numaralaı düğmeye basıldığı zaman 2 numaralı gösterge ekranında 10 saniye kadar su basınç değeri görülür. Bu sayede su basınç değerini görüp istenilen seviyeye getirebilirsiniz.

Su basıncı eksik olduğu zaman ekranda 40 arıza kodu görülür. Cihazın alt tarafında bulunan musluğu sol tarafa çevirip basınç değeri 1,5 bar olduğu zaman dolum vanasını sağ tarafa çevirip kapatın.

Resetleme Düğmesi

Eca Confeo Plus ve Confeo Premix kombi panelinde bulunan 6 numaralı düğme arızalanma olduğu zaman kırmızı renkte yanar. Bu şekilde size arıza olduğunu bildirir.

Arıza kodlarının ne anlama geldiğini öğrenmek için tıklayın. Bir diğer görevi ise kombi içierisinde alev olduğu zaman mavi renkte yanar.

Kırmızı yandığı zaman resetleme yapmak için düğmeye basmalısınız. Arızanın devam etmesi halinde kombi servisi çağırmalısınız.

22 Mayıs 2024
53 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ