Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Kombi Kart Tamiri #KombiKartınıDeğiştirmeyinTamirEttirin1

Kombi Kart Tamiri 

Her marka kombinin elektronik kartını tamir ve satışnı gerçekleştirmekteyiz, firmamız elektronik kart tamiri ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Kombi Kart Tamir Talepleriniz İçin Numaramız : 0538 469 07 30 ve Whatsapp iletişim hattımızı 0538 469 07 30 teknik servis çağrı merkezimiz elektronik kart arıza kayıtlarınız için arayabilirsiniz.

 • kombi kartı tamiri ücreti
 • ferroli kombi anakart fiyatları
 • kombi kart fiyatı
 • eca kombi kart tamiri fiyatları
 • baymak kombi kart tamiri fiyatları
 • vaillant kombi anakart fiyatı
 • doğalgaz kombi kart tamiri
 • kombi kart tamiri

Kombi kartınızın arızalı olup olmadığını tespit edebilmek için kombinizin normalden daha farklı şekilde çalıştığını anlamanız ile başlayan bu problem yetkili servislerinin sizlere kart arızası şeklinde söyledikleri problemler elektronik ve elektrik arızaları ile birlikte cihazınıza daha fazla zarar verebilmektedir.

Tüm Türkiye’ye kargo ile her marka kombi kartı tamiri hizmeti vermekteyiz.

Kombi elektronik kart arızası nasıl anlaşılır

 • kombi hiç elektrik gelmiyor
 • Kombi ekranında ışık yok
 • Kombi hata kodu veriyor
 • Kombi suyu ısıtmıyor
 • Kombi fanı çalışmıyor

Kombi kartında arıza nasıl tespit edilir?

Arızalanan kombi kartı üstünde bulunan devre elemanları (entegreler, dirençler, bobinler, kondansatörler, led, transistörler, röle) arıza tespit cihazları ile ve devre kontrolü yapılarak gerekli arızalanan parçalar orijinal değerlerinde devreye eklenilir, devre testi yapılır ve çalışmasına engel olabilecek tüm arızalar giderilmiş olur.

 • kombi kartı
 • kombi kart tamircisi
 • kombi kart test cihazı
 • kombi kart arızası
 • kombi kart arızası nasıl anlaşılır
 • kombi kart bakımı
 • kombi beyin kartı fiyatları
 • kombi kart tamir cihazı

Kombi elektronik kartı nasıl tamir edilir

Kombilerde bulunan elektronik kartlar diğer cihazlarda bulunan elektronik kartlardan çok farklı değildirler kombi (pompa, gaz valfi, fan motoru, sensörler, türbin, prosestat, ateşleme sistemi) elektronik kart arasındaki doğru bir şekilde ileten mikroişlemcilere komut gönderen bir çalışma sistemi vardır.

Kombi kartın üzerinde bulunan elektronik devre elemanlarının kullanım alanları ve yapılan arızaya göre müdahale edilmektedir gerekli durumlarda elektronik kart tamiri için kullanılan VI/tester veya osiloskop cihazları ile arızanın nereden kaynaklandığı ve kart üzerindeki devre elemanlarının ölçümleriyle arıza tespit edilip onarılmaktadir.

Kombi markaları

Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baykan, Baymak, Beko, Blyss, Bosch, Buderus, Copa, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Dizayn, Dolce, E.C.A., Emko, Ferroli, İmmergas, Newatherm, Protherm, Sanica, Termodinamik, Termoteknik, Thermex, Vaillant, Viessmann, Warmhaus, Wolf

Kombi Elektronik Kart Tamiri İletişim

Her türlü kombi kart tamiri ihtiyacınız olduğunda telefon numaralarımızı 0538 469 07 30 aramanız yeterli, elektronik kart, anakart tamir satış, onarım ve teknik servis hizmeti vermekteyiz

Bosch Kombi Anakart Tamiri

Bosch Kombi Anakartları, Kombinin beyni sayılabilecek bir parçasıdır. Tüm çalışma sisteminin iletişimi bu kombi elektronik kartın üzerinden yapmaktadır.  Pompa, Gaz Valfi, Fan Motoru, Sensörler, Türbin, Prosestat, Ateşleme ve Güvenlik devleri bu kart üzerinden alır. Fakat bu kartlar zamanla ve çeşitli sebeplerden dolayı arıza geçebilir ya da hiç çalışmayabilmektedir. Servis olarak bu durumda kombi kart değişimi değil Bosch Kombi Anakart Tamiri önermekteyiz. Bosch Kombi Kartları Tamir edinilebilen parçalardır.

Bosch Kombi Kart Tamiri profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Kombiler gaz ile çalışan yarı mekanik ve elektronik cihaz olmasından dolayı kombi anakart tamirleri uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapılacak yanlış bir işlem hem kombinize hem de sizlerin hayatına ciddi maddi manevi zararlar verebilmektedir. Servis Olarak Bosch Kombi Kart Tamirlerine 1 Yıl Garanti vermekteyiz

Kombi Kartlarınızı Değiştirmeyin Tamir Ettirin

Kombi Kart Arızası durumunda yapılacak işlerler, kombi elektronik kartın yenisiyle değişimidir. Diğer bir seçenek ise kombiyi komple değiştirmektir bunlar kombi kart tamirine göre çok ciddi maliyet gerektirecek durumdur. Bosch Kombi Anakart Tamiri O ( Sıfır ) ürünlere göre daha ekonomiktir. Kombinin orijinal parçası olmasından dolayı tamiri yapıldıktan sonra bir uyum sorunu yaşanmaz ve ilk gün ki performansında çalışır. Kombi kart tamiri yapılırken diğer parçalarına kontrol edilir. 1 yıl Garantili olarak yapılmaktadır.

Kombi Kart Arıza durumunda genel olarak tüm kombi markalarında ister analog olsun ister dijital kombiye özgü hata kodu veya ışıkları yanıp söner. Bu hata kodlarını Kombi Anakart Arıza Kodları göre bakabilirsiniz. 

Kombi Anakartları genellikle kombinin içerisinden bulunana parçalarının kartı etkilemesiyle arızalana bilir. Çünkü kombi içerisinde ki parçalar elektrik akımı kart üzerinden alır. Kombiye genel elektrik beslemesinden gelen elektriğin alçak veya yüksek gelmesinden dolayı, fabrikasyon dolayı hatalı üretim, bilinçsiz Kombi Bakımı veya tamiri, su, nem, darbe ve yanlış montaj da kombi kart arızasına neden olan etkenlerdir.

Kombi Anakart Tamiri Servisi olarak kombi elektronik kart tamiri deneyim, tecrübe ve dikkat gerektiren bir iştir. Servisimizin özel geliştirdiği elektronik simülasyon cihazlarımızla Servis olarak marka ve modeli fark etmeksizin, tüm kombilerin kartlarını tamir ediyoruz. Kullandığımız parçalar kombinizin orijinal yedek parçasıdır. Yapılan tamir işleminden sonra kombiniz sorunsuz ilk gün ki gibi çalışacaktır. Yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimle tüm kombilerin kart tamirleri en iyi fiyat ve hızlı servis anlayışımızla yapmaktayız. Müşterilerimiz mağdur etmeden yerinde tespit ve kesin çözümlerle 1 Yıl Öz Anadolu Teknik Servis Garantisiyle tamir etmekteyiz.

Kombi Anakart Tamiri Servisimize ister sayfanın altına yorum ekleyerek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir. Daha detaylı bilgi ve randevuyu talep edebilirsiniz.

28 Şubat 2022
3.292 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ