Kombi Tamiri

Kartal Kombi ServisiDoğalgaz kullanımının yaygınlaşması üzerine daha bir aşina olduğumuz kombi sistemleri, ekonomik açıdan oldukça külfetli, doğru seçim yapma konusunda oldukça zor bir elektronik cihazdır. Pek çok markaya ait sayısız model ürünlerin montajını, bakımını, onarımını ve tamirini yapmak gerçek bir ustalık istemektedir. özel servis ağı geniş, yedek parça sorunu olmayan ürünlerin bakım ve tamiri daha ekonomiktir. Uzun yıllardan beri kombi teknik servis firması olarak çalışan şirketimiz ; her markadan ve modelden kombinin;montajı, bakımı ve onarımı hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kart, mekanik, su akıtma tamiri ve eşanjör tamirlerinin tümünü sorunsuz ve uzun ömürlü olarak tamir eden firmamız ayrıca üç yollu vana ve baca tamir ve bakımlarını da hızlı ve güvenilir özel servis olarak yapmaktadır. Kombi çalışmaması, ısıtmaması, sesli çalışması ve performans düşüklüğü gibi sorunlarda aramanız gereken tek firma olan, Kartal özel kombi servisi, marka ve modeli ne olursa olsun gerekli bilgi ve yedek parça stoğuna sahiptir.Yedek parça servisi olarak da hizmet veren firmamız, profesyonel teknik ekibi ile kombi tamiri yapmaktadır.

Bosch , demirdöküm , vaillant ve buderus başta olmak üzere bütün modeller Kartal teknik servis ağı içerisinde gerçekleştirmektedir. Bir telefon kadar yakın olan firmamız verdiği hızlı tamir hizmetinin yanı sıra ucuz özel servisi, ucuz yedek parça temini hizmetlerini, kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Tamirini yaptığı ve kombi yedek parçası sağladığı bütün müşterilerine aynı parçanın arızalanması durumunda da bir yıl boyunca parça ve teknik eleman sağlama garantisi sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!