Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Kombi Tamiri

Doğalgaz kullanımının yaygınlaşması üzerine daha bir aşina olduğumuz kombi sistemleri, ekonomik açıdan oldukça külfetli, doğru seçim yapma konusunda oldukça zor bir elektronik cihazdır. Pek çok markaya ait sayısız model ürünlerin montajını, bakımını, onarımını ve tamirini yapmak gerçek bir ustalık istemektedir. özel servis ağı geniş, yedek parça sorunu olmayan ürünlerin bakım ve tamiri daha ekonomiktir. Uzun yıllardan beri kombi teknik servis firması olarak çalışan şirketimiz ; her markadan ve modelden kombinin;montajı, bakımı ve onarımı hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
Kart, mekanik, su akıtma tamiri ve eşanjör tamirlerinin tümünü sorunsuz ve uzun ömürlü olarak tamir eden firmamız ayrıca üç yollu vana ve baca tamir ve bakımlarını da hızlı ve güvenilir özel servis olarak yapmaktadır. Kombi çalışmaması, ısıtmaması, sesli çalışması ve performans düşüklüğü gibi sorunlarda aramanız gereken tek firma olan, Kartal özel kombi servisi, marka ve modeli ne olursa olsun gerekli bilgi ve yedek parça stoğuna sahiptir.Yedek parça servisi olarak da hizmet veren firmamız, profesyonel teknik ekibi ile kombi tamiri yapmaktadır.
Bosch , demirdöküm , vaillant ve buderus başta olmak üzere bütün modeller Kartal teknik servis ağı içerisinde gerçekleştirmektedir. Bir telefon kadar yakın olan firmamız verdiği hızlı tamir hizmetinin yanı sıra ucuz özel servisi, ucuz yedek parça temini hizmetlerini, kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Tamirini yaptığı ve kombi yedek parçası sağladığı bütün müşterilerine aynı parçanın arızalanması durumunda da bir yıl boyunca parça ve teknik eleman sağlama garantisi sunmaktadır.

28 Ekim 2020
521 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ