+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Bakım , Montaj Ve Arıza Servisi

Teknik Servis – 0538 469 07 30 – 0216 441 45 00

Yaz Aylarının Vazgeçilmez cihazlarından birisi olan klimalar Artık Kışında Kullanılabilir Kış Aylarında da klimalarınızı ısıtma özelliği İçinde Kullanabilirsiniz.İyi İzole edilmiş bir ev kış ayları içinde kombilerin yerini tutabiliyor.Kombiler kadar tam performans sağlamasa da bulunduğu ortamı sıcak yapabiliyor. Klima Tercihi Yapılırken Nasıl Bir ortam için klima istenmekte Özelliklerinin ne olması gerekmekte A+ Sınıfı mı  gibi Sorularınız İçin Maltepe Klima Teknik Ustalarımızdan da bu konuda teknik yardım alabilirsiniz. Ön Keşif İsteyebilir, Hangi klimanın Hangi Özellikleri Bulunduğunuz ortam için İdealdir gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Klimalar Özellik ve Kullanış açısından Hem Yaz Hemde Kış aylarından Kullanıldığından ötürü, Yazın Soğutma Özelliği,Kışın Isıtma Özelliği`nin yanısıra ,Nem Alma,Sadece vantilatör Olarak kulanma(Dış Ünite Çalışmadan Sadece İç ünite Çalışacark Üfleme Sağlamakta) Şeklinde de kullanılabilir.bu Özelliklerinden dolayı evde kalabalık eden vantilatör,kalorifer gibi cihazların yerlerinide almaktadır. Böylelikle ayrıca bir ısıtıcı ya da soğutucuya ihtiyaç kalmıyor.  Maltepe klima servisi, Sadece evde oluşan ihiyaçlarınıza değil ev dışında Alışveriş Merkezileri,Fabrikalar gibi Büyük Klima Sistemlerinin kullanıldığı yerlerde de Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.

Klima Onarımı

hayatın Rutin Düzeninde Faal vaziyette olan klimalar ısıtmada veya soğutmada kullanılırken zamana bağlı arızalar,Elektriklerden Kaynaklanabilecek arızalar veya Bakımsızlıktan kaynaklanabilecek arızalardan dolayı Klima Teknik Servisine İhtiyaç Duyabilirsiniz. Maltepe Klima Servisi Sizlere Bu Konuda Hizmet Vermektedir. Klima uzmanlarımız her ilçede her marka klimaya uygun teknik servis merkezlerinde hizmete hazırdır. Böylelikle hem hızlı bir teknik servis hizmeti sağlanmış oluyor hem de müşterinin ihtiyaçları hızlı bir şekilde giderilmiş oluyor.

Eskiden Farkında olunmayan ve yeni yeni bilinen Klimanın Bakımı,Önemi ve kimler tarafından yapıldığı büyük önem arz etmektedir.

İşin ehli kişiler tarafından  sözde bakımlar faydadan çok zarar sağlayabilmektedir. Klima Bakımı Yapılırken Aynı zamanda Klimalarınızın Çalışması Analiz Edilmektedir. Maltepe Klima Servisi Personellerimiz klima üreticilerinin eski personellerinden oluşmaktadır. Bilgililerdir,Tecrübelidirler.

Maltepe Klima Servisi Öz ANADOLU TEKNİK Kuruluşudur.

Servis İrtibat Tel : 0216 441 45 00 – 0538 469 07 30

Servis Mail: info@ozanadoluteknik.com

Web : www.ozanadoluteknik.com

26 Nisan 2021
125 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

error: Content is protected !!
×

Powered by WhatsApp Chat

×