Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Maltepe Kombi Servisi

MALTEPE KOMBİ SERVİSİ

Teknik Destek İçin : 0538 469 07 30 Arayabilirsiniz.

Öz Anadolu Teknik Kombi Servisi Vaillant – Baymak – Demirdöküm – ECA – Lambert – Dolcevita – Baxi-Protherm – markalarına ait kombilerin yılda en az 2 kez yetkili uzmanlar yada teknisyenler tarafından bakımlarının yapılması ön görülmektedir.Ürün garanti süresi boyunca periyodik olarak yetkili servisler tarafından bakımları yapılmaktadır.Garantisi biten kombiler için ise Kombi Servisi olan şirketimiz devreye girmektedir.Kombi bakımları konusunda çok kaliteli ve uzman ekiplere sahip olan şirketimiz güler yüzlü personeli her zaman rakiplerinden 1 adım daha önde bulunmaktadır.

Maltepe Kombi Servisi

Uzun yıllardır kombilere Tamir Ve Bakım hizmeti sunan şirketimiz bir çok kullanıcılarımızın çözüm ortağı olmuştur. Kombi denilince akla ilk gelen öncü ekiplerden biri olmanın gururunu her geçen gün daha iyi anlamaktayız. Kombi Teknik Servisi olarak kombi bakımı sektöründe en üst sıralarda bulunan şirketimiz kullanıcıların memnuniyeti konusunda oldukça kaliteli hizmetler vermektedir.Yapmış olduğu kombi bakımlarında yada değişimi yapılan kombi parçalarında 1 yıl tüketici garantisi sunmaktadır.Müşterilerimize değişimi yapılan parçalar teknisyenlerimiz tarafından periyodik olarak takip edilmektedir. Ferroli -vaillant – Baymak – Demirdöküm – Baymak – ECA – Bosch – Arçelik – Beko – Protherm Kısacası Kullanılırken Arıza Yapan Tüm  marka kombiler genelde çok sık arıza veren kombi sınıfında değildirler fakat bu kombilerin arıza verdiği durumlarda mutlaka teknisyenler ve kombi bakımında uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.Öz Anaolu Teknik Maltepe Kombi Servisi kombi konusunda uzman teknisyenlerimiz her yıl tekrardan yeterlilik sınavına tabi tutularak yeni olan ne varsa hem uygulamalı hemde pratikte öğrenmektedirler. Maltepe Kombi Servisi Kombi Tamiri – Kombi Bakımı – Kombi Montajı konusunda bu kadar titiz davranan şirketimiz kullanıcılarımıza daha etkin servis imkanları sunabilmek adına mobil gezici Kombi servisi ekibini kurmuştur.Bu ekiplerimizin önceliği çağrı merkezimiz tarafından cevaplanan çağrıların aciliyet derecesi ve kritik olan konularda belirtilen adreslere hemen sevk edilmesidir.Piyasada Bulunan Tüm kombilerin ekranlarında beliren hata kodları çağrı merkezi personelleri tarafından sınıflandırılarak teknisyenlerimize iletilmektedir.Maltepe Kombi Servisi teknisyenleri olarak hizmet veren personellerimiz kullanıcımızı arayarak bilgilendirme yapmaktadır ve acil bir durum olmamasına karşın evde bulunan insanları bilgilendirirler.

Kombi Bakımı

Kombi bakımlarını yıllık 2 defa yazın ve kışın olmak üzere bakımları yapılması zorunludur.Bakımları eksiksiz olarak yapılan kombiler bakımsız kombilere oranla %20 oranında tasarruf sağlamaktadır.Kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmak sizlere uzun vadede güçlü kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Maltepe Kombi Bakımı
Maltepe Kombi Bakımı

Vaillant – Baymak – Demirdöküm – ECA – Protherm – Baxi – Dolcevita – Ferroli – Lambert-İmmergas marka kombiler çağımızın pahalı ısınma yada soğutma sistemlerinin başında gelmektedir.Şirketimiz çalışanları sizler bu arızalardan uzak tutmak için 7 gün 24 saat etkin bir görev yürütmektedirler.Bu görevi insan sağlığı ve yaşanacak korkunç kazaları önlemek için  yaptıklarının farkındadırlar.Vaillant – Baymak – Demirdöküm – ECA – Protherm – Baxi – Dolcevita – Ferroli – Lambert-İmmergas kombi konusunda yapılması gereken her ne varsa uzman ekiplerimiz yada sertifikalı teknisyenlerimiz yapmaktadır. Maltepe Servisi , Maltepe Kombi Servisi , Maltepe Servis , Maltepe Kombi Servis , Maltepe Kombi Bakımı ,Maltepe Kombi Teknik Servisi gibi konularda etkin çözümler sunmaktayız.

Teknolojinin beraberinde getirdiği en iyi icatlardan olan kombiler, artık günümüzde her evde olması gereken cihazların arasında yerini almaktadır. Olmazsa olmazlardan olan kombiler doğalgazın olduğu her alanda çalışabilmektedir. Eskiden evlerde ısınmak için kömür ya da odun kullanılırlardı.

Odun ve kömür ile ısınmak yorucu olduğu kadar, çevre kirliliği de yapmaktadır. Günümüzde odun ve kömür ile ısınan evlerin sayısı oldukça azaldı diyebiliriz. Kombi kullanan evlerde ısınmak için herhangi bir uğraş gösterilmesine gerek kalmamaktadır. Ayrıca kombiler çevreyi kirletmezler. Çevre dostu olarak bilinen cihazlardır. Kombiler evlerin ısıtılmasından ziyade sıcak su ve ocak gazı için de kullanılmaktadır.

Özellikle Maltepe kombi servisi gibi bir bölge de kışın havalar çok soğuk olduğu için kombinin mutlaka kullanılması gerekmektedir. Birçok markaya ait kombi bulunmaktadır. Her ne kadar sağlam bir cihaz olsa da, her makine gibi kombilerde bozulabilmektedir.

Özellikle düzenli olarak kombi bakımlarını yaptırmayan bireyler kombilerinden şikayet etmektedirler. Kombiler düzenli aralıklarla bakım isteyen cihazlardır. Bundan dolayı kombi kullanan kişilerin rutin bir şekilde bakım yaptırmaları gerekmektedir. Hatta bakım için kombilerinizin bozulmasını beklememeniz gerekmektedir. Kombilerinizin bozulmasına müsaade etmemelisiniz. Bozulmalar kombilerin ömürlerinin kısalmasına neden olmaktadır.
 

Kombi Bakımı Ne Kadar?

Maltepe kombi servisi olarak rakiplerimize kıyasla en ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sadece XX TL karşılığında kombi bakımlarınızı sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Ayrıca kombiler doğalgaz ile çalışan bir cihaz olduğundan dolayı hayati tehlike oluşturabilecek durumlara neden olabilir.

Doğalgaz sızıntısı olma gibi durumlara mani olmanız için rutin olarak kombi bakımlarınızı yaptırmak yararınıza olacaktır. Kombi bakımlarınızı ilkbahar aylarında ve sonbahar aylarında düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bozulma durumu olmasa bile bu aylarda mutlaka bakım yaptırmalısınız. Kombilerde genel olarak su ısıtmama sorunu görülmektedir. Ya da kombinin ateşlenmemesi. Bu sorunların önüne geçmek için sizlere Maltepe kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel çalışanlarımız ile kombi bakımlarınızı itina ile yapabiliriz.

Maltepe kombi servisi olarak düzenli kombi bakımlarınızı ya da bozulma durumlarında acil kombi servisi arayışlarınıza çözümler üretmekteyiz. Günün 24 saatinde ve haftanın 7 gününde bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşım sağladıktan sonra kısa süre içerisinde adresinize çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz.

Üstün teknoloji ekipmanlarımız her türlü arızayı giderebiliriz. Parça değişimi ya da onarımı için deneyimli personellerimizi sizlere temin etmekteyiz. Kombinizin sorununu tam anlamıyla giderip, çalışır hale getirebilmekteyiz. Kombinizin arıza durumuna göre petek temizleme işlemini de yapmaktayız. Petek temizleme işleriniz için de bizlere ulaşabilirsiniz. Rutin kombi bakımımız 15 dakika kadar sürmektedir. Şayet petek temizliği gerekirse bu süre uzayabilmektedir.


Maltepe Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakım fiyatları firmadan firmaya fark gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra kombi markaları arasında da fiyat farkları olabilmektedir. Ortalama kombi bakım fiyatları XX TL?dir. Kombiler aracılığıyla ısınmak oldukça temiz ve zahmetsiz bir durum olsa da, bakımları yapılmadığında oldukça zahmetli ve tehlikeli bir hale gelebiliyor. İşinde uzman ve belgeli çalışanlarımız ile her türlü kombi bakımlarınızı yapabilmekteyiz. Tüm kombi sorunlarınızın üstesinden gelebiliriz.

Normal şartlarda kombi bakımı sene de iki kere yapılması gerekmektedir. Sene de iki kere kombi bakımını yaptıramayan bireylerin mutlaka bir kere de olsa bakımlarını yaptırmaları gerekmektedir. Düzenli bir şekilde bakımları yapılan kombiler sorunsuz olarak çalışmaktadırlar. Ters bir durum olmadığı sürece asla sorun çıkarmazlar.

Kombi bakımı yaptırmak istediğiniz de, korsan servisleri tercih etmemeniz sizlerin faydasına olacaktır. Kurumsal firmaları tercih etmeniz hem sizler için, hem de kombinizin sağlığı için doğru bir adım olacaktır. Servis çalışanlarının belgeli olması gerekmektedir. Belgeli servis elemanları işinde uzmanlardır. Kombilerinizin her türlü sorununa karşı elemanlarımız eğitim almıştır. Sorunun ne olduğunun önemi yoktur. Çalışanlarımız en sağlıklı şekilde üstesinden gelebilmektedirler.

Maltepe Kombi Bakım Ücreti

Ücret konusunda sorunu göremeden belirli bir fiyat vermek firmamız için mümkün değildir. Kombiler de birçok sorun çıkabilmektedir. Bazı sorunlar kombilerinizin ciddi anlamda hasar almasına sebep olabilmektedir. Bazı sorunlar da çok basit olduğundan dolayı çabucak halledilebilmektedir. Rutin bakımlarınıza fiyat verebilmemiz mümkündür. Fiyatı belirtmeden önce rutin kombi bakımlarında neler yapıyoruz bunu belirtelim.
 

-Kombinizin suyu sağlıklı bir şekilde ısıttığından emin oluruz
-Tozlanma varsa temizleme işlemini yaparız
-Yanma odası dediğimiz bölgeyi temizleriz
-Kombinizin suyunu boşaltırız
-Dönüş filtresini söküp güzelce temizleriz
-Brülör beki dediğimiz aparatın temizliğini yaparız
-Elektrotları hassas bir şekilde temizleriz
-Kombinizin enjektörlerinizi temizleriz
-Gerekli olan tüm emniyet kontrollerini yaparız
-Son işlem olarak da kombinizin sağlıklı bir şekilde çalıştığından emin oluruz.

Maltepe kombi servisi olarak maddeler halinde saydığımız bu işlemleri en uygun fiyata yapıyoruz.

02 Kasım 2020
1.487 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ