Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Tamiri – 0538 469 07 30

Kombilerin herhangi bir zamanda arızalanması durumunda, kombi tamiri yapabilecek bir servisten yardım istemeniz gerekir.

Kombilerin bazen çok basit olan sorunları, bazen de içinden çıkılmaz bir hale geldiğinde ihtiyacı karşılayamayacak duruma gelir. Bazı kombilerin tamir edilmesi, yeni bir kombi alınmasıyla aynı fiyata geleceği için insanlar bu konuda yeni bir kombi satın almayı tercih eder.

Kombilerin giderilebilecek arızaları söz konusu olduğunda, kombi markalarında uzman olan ekiplerimiz sorunsuz bir analiz sürecinden sonra kombiniz tamir edilecek durumdaysa tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Gereksiz masrafa girmenizi önleyen ekiplerimiz, her zaman en ekonomik şekilde servis ve tamir işlerinizi halleder.

Yılların deneyimini ve güvenini sunduğumuz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarınızı bir bakışta anlayan ekiplerimiz, her zaman çözüm odaklı hizmet vermekte ve zaman kaybına mahal vermemektedir.

Kombi Tamirine Hangi Durumlarda Gerek Vardır?

Kombi arızalarının giderilebilecek olduğu durumlarda parçaların değiştirilip yenilenmesi, ya da sadece temizlik işinin gerçekleşmesi söz konusu olmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan kombilerinizin neden dolayı çalışmadığı ya da sesler çıkarıp su sızdırdığının tespit edilmesi için gerekli olan en önemli konu, iyi bir servis hizmeti alabileceğiniz ekibi bulmanız olacaktır. Firmamızın en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz elemanları tamir konusunda eğitim almış ve çözülmesi mümkün olmayan sorunlar söz konusu olduğunda yeni bir kombi alınması gerektiğinizden sizi lüzumsuz masrafa sokmamak için hizmet verir.

Giderilebilecek bir kombi tamiri işlemi içinse, ekonomik çözümler dahilinde emeğinin karşılığından fazlasını talep etmez. Bu nedenle her geçen gün artan müşteri sayımızla gurur duyduğumuz bir iş felsefesini savunmaktayız.,

Sonradan ya da çok kullanımdan dolayı arızalanan akşamların değişimi ve kombinin sorunsuz bir şekilde çalışması için kısa sürede çözüm üreten firmamız her zaman uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Kombi Tamiri Kombiyi Bozar Mı?

Kombinin tamir edilmesi, kombideki mevcut problemin çözülmesi için gerçekleşir. Herhangi bir sorun olduğunda bunun çözümü için tüm mekanik akşamların ve eğer varsa boruların kontrol edilmesi, neden sorun yaşandığının tespit edilmesi gerekir.

Bu nedenle kombi tamiri bazen kullanıcının bilmediği birçok basit kullanım özelliğini kullanamamasından kaynaklanabilmektedir. Böyle kolay sorunların kullanıcının gözünde büyümemesi için telefonda birkaç sorunun cevabını alarak gerekli çözüm sağlanmıyorsa, ciddi bir sorun olduğunu düşünerek hizmet vermekteyiz.

Bu nedenle gereksiz müdahaleler etmeden ve deneyimsiz hiçbir servis ustasını tamir için göndermeden çalıştığımızdan kombinizin bozulması söz konusu değildir.  

Kombinin Arızalandığını Nasıl Anlarım?

Kombiniz çalışmıyorsa, sigortaları ve gaz akışını kontrol ederek kapalı olup olmadıklarını tespit etmeniz gerekir. Eğer kapalıysa açtığınızda sorun kalmayacaktır.

Ancak kombinizin açılıp kapanması dışında kaloriferlerin ve suyun ısınmaması, herhangi bir yerinden su akıtması, ses ve gaz kokusu duyulması durumunda bizimle iletişime geçerek  kombi tamiri talebinde bulunabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelmeye çalışacak, sorunun tespitini ve çözümünü sağlamak için destek verecektir.

Fiyatlarımız Hakkında

Kombilerimizin arızalarının giderilmesi için gerekli tamiri yapacak olan ekiplerimiz, her zaman en doğru şekilde fiyatlandırma yapmaktadır.

Yüksek fiyatlarla karşılaşma imkanınızın olmayacağı ve tekrarlayacak sorunların karşısında kombi tamiri işlemi gerçekleştirmeyecek olan elemanlarımız her zaman siz değerli müşterilerine danışarak gerekli değişiklikleri gerçekleştirmektedir.

En doğru fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla tamir, bakım ya da servis hizmetimizle de her zaman ilk tercih edilen firmalar arasında olmak hedefimizdir. Sorunsuz bir şekilde tespit edilecek olan arızaların tamir edilenler ve edilmeyenler olarak ayrıldığı analiz yöntemlerimiz, teknolojinin tüm imkanlarını kullandığımız seçeneklerle uygulanmaktadır.

Firmamız yılların deneyimi ve garantisiyle her zaman tutabileceği sözler vermektedir ve müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmet vermeye devam edecektir.-  kombi çalışıyor ısıtmıyor-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)-  kombi petekleri isitmiyor-  kombi sıcak su az veriyor-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)-  kombi su dolmuyor-  kombi doldurma musluğu dönmüypr-  kombi patlamalı çalışıyor-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk-  petekler ısınmıyor-  petekler çalışmıyor-  kombi su kaçırıyor-  Kombi ses yapıyor-  çalışıyor sonra duruyor-  kombi error veriyor-  kombi arıza kodları-  kombi ateşleme yapmıyor-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk-  kombiden sıcak su gelmiyor-  kombi kırmızı ışık yanıyor-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)-  kombi pat pat ses yapıyor-  üç yollu vana arızası-  doldurma musluğu arızaı-  fan motoru arızası-  anakart arızası (eletronik)-  plakalı eşenjör arızası-  gaz valfi arızası-  step motoru arızası-  kombi kart tamiri-  kombi tamirsici-  7/24 kombi servis-  kombici-  kombi tamircisi-  kombi servisleri-  kombi sıcak su ayarı-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)-  kombiye elektirik gelmiyor-  kombi şartel attırıyor-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)-  kombi petekleri az ısıtıyor-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor-  kombi yedek parça-  kombi arıza kodları-  Kombi Fan motoru çalışmıyor-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor-  Kombi fan motoru devreye girmiyor-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor-  Kombi Fan Motoru temizliği-  Kombi fan motoru ne ise Yarar

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombilerle ısınmak oldukça temiz ve pratik olmasına rağmen, uzman ve belgesi olan servisler tarafından bakımları yapılmadığı sürece tehlikeli olabilmektedir.

Normalde  kombi bakımı yılda iki kez yapılmalıdır. Ancak iki kez yaptıramayanların en azından yılda bir kere bu hizmeti almaları hayati önem taşır.  Periyodik olarak bakımları yapılan kombiler, hem her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar.

Kombinizin bakımını yaptırmaya karar verdiğinizde, korsan servislerden uzak durmanız da oldukça önemlidir. Çünkü servis elemanların belgeli olması, uzmanlaşmış ve eğitimli elemanlardan oluşması şarttır.

İşinde uzman olan kombi servis elemanlarımız, müşteriye nasıl hitap edeceğini iyi bilen ve saygıda kusur etmeyen elemanlardır. Kombilerin her türlü sorunu ve çözümü konusunda eğitim almış ekiplerimiz, her marka ve model kombi için bakım yapmaktadır.

Eski ve yeni kombiler ile kalorifer peteklerinin bakımlarını yapan elemanlarımız, kombinizi her mevsime hazır hale getirmektedir.

Ne Sıklıkla Bakım Yaptırmalısınız?

Kombilerin bakımının yapılması yılda iki kez olmalıdır. Her 6 ayda bir düzenli bakımı yapılan bir kombi yıl boyunca sorunsuz çalışır ve derecesini çok arttırmanıza gerek kalmadan evinizi ısıtır.

Mesleki ve teknik donanıma sahip elemanlarımız her zaman eksiksiz bir bakım hizmeti vermektedir. Kombiniz için gerekli olan bakım, açıp kapatmak ve suyu kontrol etmekle tamamlanmayacak kadar önemlidir. Bu nedenle bakım hizmeti kısa sürede tamamlanamayacak kadar uzun sürebilir.

Tüm detaylarının en iyi şekilde incelendiği kombi bakımı sorunsuz bir kombinin kışın sizi ısıtabilmesi, sıcak su ihtiyacınızı en soğuk zamanlarda bile karşılayabilmesi için sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.  

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Eski ve yeni kombi modelleri için bakım şekli değişebilir. Bu nedenle alanında uzman olan ve deneyimli elemanlar öncelikle kombinin çalışıp çalışmadığını tespit eder.

Kombinin sıcak su ve kalorifer çalışması konusunda nasıl tepki verdiğini kontrol ederek, herhangi bir kaçak durumu olup olmadığına bakar. Hermetik kombilerde fan kontrol edilir, eski tiplerde ise gazı baca ile atan kombilerin limit değerlerinin kontrolü sağlanır. Bu kontrol sonrası temizleme işlemi yapılır.

Kritik güvenlik aksamlarının tüm kontrollerinin yapıldığı, sorun olması durumunda servis hizmeti verildiği bu süreçte, diğer bakım rutinlerine geçilir. Profesyonel bir kombi firması kombi bakımı yaparken;

–        Sıcak su ve kaloriferlerin kontrolünü yapar,

–        Su sızıntısı olup olmadığını kontrol eder,

–        Toz kontrolü yapılır, gerekirse temizlenir,

–        Yanma odası brülörünün temizliği yapılır,

–        Elektronik aksamları kontrol edilir,

–        Genleşme tankına ve bar basınç seviyesine bakılır,

–        Kombi kalorifer dönüş hattı ve pislikleri tutan filtrenin temizliği yapılır.

Yani kombiyi açıp kapatmakla kombi bakımının yapılması söz konusu değildir. Bakım konusunda eğitim almış ekiplerimiz, bu sorunları kısa sürede tespit eder.

Kombinin Modeline Göre Bakım

Herhangi bir marka kombi bakımı için iki durum söz konusudur. Birincisi eski tip bacalı kombiler, diğeri ise yoğuşmalı kombilerdir.

Bacalı kombilerde bakım bacanın limit sensörü ve çekiş durumu kontrol edilir. Herhangi bir tıkanıklık olup olmaması kontrol edilerek baca temizliği yapılır. Yoğuşmalı kombilerde ise, su haznesinin temizliği yapılır. Kalorifer gidiş yönündeki çamur ayrıştırıcı filtrenin temizliği yapılır.

Kombi Bakım Servisi Nasıl Olmaz?

Hemen hemen her yerde mantar gibi türeyen kombi servislerinin ucuz olması nedeniyle insanların çok fazla tercih etmeleri şaşırtıcı değildir.

Kombi konusunda pek çok insan bilinçsiz olduğu için, servis görevlisinin niteliğine pek dikkat etmez. Bu da  kombi bakımı yapıp yapmadığını anlamanın mümkün olmamasına neden olur. Size kombinizi açıp kapadıktan sonra hiçbir işlem yapmadan sorun yok diyen servislere itibar etmemeniz gerekmektedir.-  kombi çalışıyor ısıtmıyor-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)-  kombi petekleri isitmiyor-  kombi sıcak su az veriyor-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)-  kombi su dolmuyor-  kombi doldurma musluğu dönmüypr-  kombi patlamalı çalışıyor-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk-  petekler ısınmıyor-  petekler çalışmıyor-  kombi su kaçırıyor-  Kombi ses yapıyor-  çalışıyor sonra duruyor-  kombi error veriyor-  kombi arıza kodları-  kombi ateşleme yapmıyor-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk-  kombiden sıcak su gelmiyor-  kombi kırmızı ışık yanıyor-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)-  kombi pat pat ses yapıyor-  üç yollu vana arızası-  doldurma musluğu arızaı-  fan motoru arızası-  anakart arızası (eletronik)-  plakalı eşenjör arızası-  gaz valfi arızası-  step motoru arızası-  kombi kart tamiri-  kombi tamirsici-  7/24 kombi servis-  kombici-  kombi tamircisi-  kombi servisleri-  kombi sıcak su ayarı-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)-  kombiye elektirik gelmiyor-  kombi şartel attırıyor-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)-  kombi petekleri az ısıtıyor-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor-  kombi yedek parça-  kombi arıza kodları-  Kombi Fan motoru çalışmıyor-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor-  Kombi fan motoru devreye girmiyor-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor-  Kombi Fan Motoru temizliği-  Kombi fan motoru ne ise Yarar 

24 Kasım 2021
1.522 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Büşra F. dedi ki:

    Pendik Kombi Servisi İhtiyacım için arkadaşıma daha öneden hizmet vermişlerdi. tavsiye üzerine çağırıdım. memnun kaldım bende tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ