Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Çayırova Beyaz Eşya Servisi

Çayırova Beyaz Eşya Servisi

Çayırova Çamaşır , Bulaşık Ve Buzdolabı Tamir Servisi

Çayırova Çamaşır Makinası Tamiri

Çayırova Bulaşık Makinası Tamiri

Çayırova Buzdolabı Tamiri

Çayırova Beyaz Eşya Tamir Servisi Öz Anadolu Teknik Olarak Evlerinizde Günlük olarak kullanılan ve büyük kolaylık sağlayan Beyaz Eşyalarınızın Tamir İşini Üstlenmekteyiz.

Tamir Ettiğimiz Cihazlar 1 Yıl Yedek Parça Garantisi Verilmektedir.

Aynı Gün Ve İstenilen Zamanda Hizmet Almış Olursunuz.

Servis Teknisyeni Evinize Veya İşyerinize Geldiğinde hemen tamir işine başlamaz öncelik olarak arıza hakkında bilgi edinir . Arızadan Amin Olduğunda çamaşır makinası , bulaşık makinası veya buzdolabınızda ne tür sorun olduğunu ve neler yapılması gerektiğini sizlere aktarır. onaylamnız durumunda tamr işlemi yapılır. onaylamazsanız ervis ücreti ile ücretlendirilirsiniz.

Çayırova Beayz Eşya Tamir Ve Bakım Servisi – Cayirova Beyazesya Servisi

Çayırova Beyaz Eşya Klima Kombi Teknik Servisi Çayırova Beyaz Eşya Klima Arızası ve Montajı Çayırova Beyaz Eşya Çamaşır Makinesi Arızası ve Montajı Çayırova Vestel Beyaz Eşya Servisi Çayırova Arçelik Servisi çayırova Çamaşır Bulaşık Makinesi Buzdolabı Tamir Servisi Çayırova Arçelik Beyaz Eşya Servisi Çayırova Ariston Beyaz Eşya Servisi Çayırova Bosch Beyaz Eşya Servisi Çayırova Profilo Beyaz Eşya Servisi Çayırova Beko Beyaz Eşya Servisi Çayırova Samsung Beyaz Eşya Servisi Çayırova Arcelik Servisi Çayırova Ariston Servisi Çayırova Baymak Servisi Çayırova Beko Servisi Çayırova Bosch Servisi Beyaz Eşya Tamircisi Çamaşır Makinası Tamircisi Çamaşır Makinası Rulmanı çayırova Çayırova Çamaşır Makinası Servisi

Cayirova BeyazEsya Servisi

16 Yıllık deneyim ve tecrübemizle yaşamınızın bir parçası olan beyaz eşyalarınızın bakımını Lütfen Göz Ardı Etmeyin.

Hayati Önem Taşıyan Bazı Unsurlar;
* Ocak ve Fırın Spiral Boruları Zamanla Paslanarak Delinir ve Gaz Kaçırır.
* Davlumbaz, Aspiratör ve Fırın Yağlanması Yangına Sebebiyet Verir.
* Kombilerde ve Klimalarda Yılda Bir Defa Bakım Ciddi Arızalardan Sizi Korur.
* Bulaşık Makinenizde Özellikle Bardaklarda Görülen Puslanma ve Yetersiz Durulanma Sağlığınızı Olumsuz Etkiler
* Çamaşır ve Kurutma Makinelerinde Kazan İçerisinde Koku ve Bakteri Üretir, Yıkama Kalitesini Düşürür.

 • 1 YIL GARANTİLİ SERVİSYapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.
 • HIZLI VE YERİNDE SERVİSServis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.
 • TÜM MARKALARA SERVİSGeniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.
 • GÜVENİLİR, TECRÜBELİServisimiz 2004 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.
 • RANDEVULU SERVİSTalep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.
 • ULAŞILABİLİR, DANIŞILABİLİRServis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.
26 Ekim 2020
3.902 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  BİR YORUM YAZIN

  Müşteri Memnuniyet Politikamız

  Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

  """Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

  Aynı Gün Servis İmkanı

  1 Yıl Garantili Onarım

  Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

  -Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

  -Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

  -Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

  -Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

  -Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

  DETAYLARI GÖR
  SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
  REFERANSLARIMIZ