+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Çayırova BeyazEşya Servisi

Çayırova BeyazEşya Servisi

Çayırova Beyaz Eşya Servisi

Çayırova Çamaşır , Bulaşık Ve Buzdolabı Tamir Servisi

Çayırova Çamaşır Makinası Tamiri

Çayırova Bulaşık Makinası Tamiri

Çayırova Buzdolabı Tamiri

Çayırova Beyaz Eşya Tamir Servisi – Öz Anadolu Teknik Olarak Evlerinizde Günlük olarak kullanılan ve büyük kolaylık sağlayan Beyaz Eşyalarınızın Tamir İşini Üstlenmekteyiz.

Tamir Ettiğimiz Cihazlar 1 Yıl Yedek Parça Garantisi Verilmektedir.

Aynı Gün Ve İstenilen Zamanda Hizmet Almış Olursunuz.

Servis Teknisyeni Evinize Veya İşyerinize Geldiğinde hemen tamir işine başlamaz öncelik olarak arıza hakkında bilgi edinir . Arızadan Amin Olduğunda çamaşır makinası , bulaşık makinası veya buzdolabınızda ne tür sorun olduğunu ve neler yapılması gerektiğini sizlere aktarır. onaylamnız durumunda tamr işlemi yapılır. onaylamazsanız ervis ücreti ile ücretlendirilirsiniz.

Çayırova Beyaz Eşya Klima Kombi Teknik Servisi Çayırova Beyaz Eşya Klima Arızası ve Montajı Çayırova Beyaz Eşya Çamaşır Makinesi Arızası ve Montajı Çayırova Vestel Beyaz Eşya Servisi Çayırova Arçelik Servisi çayırova Çamaşır Bulaşık Makinesi Buzdolabı Tamir Servisi Çayırova Arçelik Beyaz Eşya Servisi Çayırova Ariston Beyaz Eşya Servisi Çayırova Bosch Beyaz Eşya Servisi Çayırova Profilo Beyaz Eşya Servisi Çayırova Beko Beyaz Eşya Servisi Çayırova Samsung Beyaz Eşya Servisi Çayırova Arcelik Servisi Çayırova Ariston Servisi Çayırova Baymak Servisi Çayırova Beko Servisi Çayırova Bosch Servisi Beyaz Eşya Tamircisi Çamaşır Makinası Tamircisi Çamaşır Makinası Rulmanı çayırova Çayırova Çamaşır Makinası Servisi

26 Ekim 2020
227 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

error: Content is protected !!
×

Powered by WhatsApp Chat

×