Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Çayırova Klima Servisi

Çayırova Klima Servisi Kaliteli hizmet garantisi ile, klima montaj, klima bakım ve klima tamir servisi işini yaparken, her marka ve modele, sorun ne olursa olsun en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak uzman kadromuzdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çayırova Klima Servisi

Çayırova Klima Servisi vermiş olduğu hizmetler…:  Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi  Klima montaj Servisi  Klima de montaj Servisi Klima teknik Servisi servis hizmeti vermektedir.

Hizmet verdiğimiz modeller ise şunlardır…: inverter klima modelleri, Siplit tipi klimalar, Salon tipi klimalar, Paket tipi klimalar, Tavan tipi klimalara hizmet vermekteyiz.

Çayırova Klima Servisi- Ustalarından Servis Hizmeti

Çayırova klima tamir servisi Arızasını yaptığı tüm klimalara yedek parça garantisi vermektedir. Bu garanti 1 yıldır. 1 yıl içerisinde takılan parçada tekrar arıza oluşması durumunda aynı parçayı ücretsiz değiştiriyoruz. Çayırova klima ustası Sertifikalı deneyimli kadrodan oluşmaktadır.

Klima alırken nelere dikkat edilir…: Dikkat etmeniz gereken 2 husus bulunmaktadır. Yalnız yaz için’mi bu klimayı kullanacaksınız yoksa hem yaz hemde kış için’mi bu iki hususu göz önünde bulundurursanız eğer kışın ısınmanız için almanız gereken klima inverter model klima doğru bir seçim olacaktır.

Klima Servisi – Klima Onarım- Klima Montaj – Klima Arıza Onarım Hizmeti

Nedeni ise kışın ısıtma özelliği bulunması ayrıca Ekonomik olarak A++ özelliği bulunan bu cihazlar çok verimli olabilmektedir. Eğer yalnız yazın serinlemek için klima isterseniz bu seçimde uygun fiyata start stop klima tercih edebilirsiniz.

26 Ekim 2020
1.150 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ