Çayırova Klima Servisi

Çayırova Klima Servisi Kaliteli hizmet garantisi ile, klima montaj, klima bakım ve klima tamir servisi işini yaparken, her marka ve modele, sorun ne olursa olsun en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak uzman kadromuzdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çayırova Klima Servisi

Çayırova Klima Servisi vermiş olduğu hizmetler…:  Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi  Klima montaj Servisi  Klima de montaj Servisi Klima teknik Servisi servis hizmeti vermektedir.

Hizmet verdiğimiz modeller ise şunlardır…: inverter klima modelleri, Siplit tipi klimalar, Salon tipi klimalar, Paket tipi klimalar, Tavan tipi klimalara hizmet vermekteyiz.

Çayırova Klima Servisi- Ustalarından Servis Hizmeti

Çayırova klima tamir servisi Arızasını yaptığı tüm klimalara yedek parça garantisi vermektedir. Bu garanti 1 yıldır. 1 yıl içerisinde takılan parçada tekrar arıza oluşması durumunda aynı parçayı ücretsiz değiştiriyoruz. Çayırova klima ustası Sertifikalı deneyimli kadrodan oluşmaktadır.

Klima alırken nelere dikkat edilir…: Dikkat etmeniz gereken 2 husus bulunmaktadır. Yalnız yaz için’mi bu klimayı kullanacaksınız yoksa hem yaz hemde kış için’mi bu iki hususu göz önünde bulundurursanız eğer kışın ısınmanız için almanız gereken klima inverter model klima doğru bir seçim olacaktır.

Klima Servisi – Klima Onarım- Klima Montaj – Klima Arıza Onarım Hizmeti

Nedeni ise kışın ısıtma özelliği bulunması ayrıca Ekonomik olarak A++ özelliği bulunan bu cihazlar çok verimli olabilmektedir. Eğer yalnız yazın serinlemek için klima isterseniz bu seçimde uygun fiyata start stop klima tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Öz Anadolu Teknik Servis.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Teknik Servisi

Markalardan Bağımsız Özel Servis Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Acil Teknik Servis İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.

Cihazlarınızda Yaşanan Problem için Bilgi Almak İsterseniz  Whatsapp Numarası Olarak da Hizmet Vermekteyiz.

Tüm Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili Olup Aynı Sorun Tekrarlanması Durumunda Ücret Talep Edilmemektedir.

Call Now ButtonEn Yakın Mobil Servis İçin Ara
error: Content is protected !!