Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Darıca Baymak Özel Kombi -Klima Servisi

Darıca Baymak Servisi (Dolcevita-Lambert – Baxi) Kombi – Klima Servisi

Darıca Baymak Kombi Servisi
Darıca Baymak Kombi Servisi

Kombi tamiri için ayrılan miktar, hiçbir zaman masraf olarak görülmemektedir. Özellikle garanti süresi geçmiş ürünlerin enerji tasarruflu çalışmalarını sağlamak için sıklıkla bakım yapılmalıdır. Zamanında bakım yaptırmamak, kombinin faturaya yansıyacak miktarlarda enerji harcamasına sebep olarak, özellikle doğalgaz fiyatının gittikçe arttığı bu günlerde büyük masraflara sebep olacaktır. Bunun önüne geçmek için kombiye yılda en az iki kez Darıca Baymak Kombi Servisi Öz Anadolu Teknik – Özel İklimlendirme Servis Hizmetleri gibi uzman bir ekip tarafından bakım yapılmalıdır. Sadece iç parça temizliğinden kaynaklı bir sorun bile kombideki ısının sistemlere ulaşmasını önleyebilir. Bu durumların önüne geçmenin tek yolu bakım yaptırmaktır ve bakım yaptırırken Darıca Baymak Kombi Servisi gibi kombi alanında uzman kişilerle çalışılmalıdır.

 Kombi, geniş doğalgaz tesisatlarına bağlı bir cihazdır. Doğalgaz tesisatından aldığı gazı, dairedeki peteklere ısı olarak yayarak, dairenin her yerinin eşit miktarda ısınmasını sağlar. Hem tasarruflu kullanım hem de sağlık açısından diğer ısınma sistemlerine göre daha avantajlıdır. Ancak tesisattan kaynaklı sorunlar olabileceği gibi, iç parçaların aşınmasından dolayı da istenen ısıyı vermeyebilir veya sıcak su ve kalorifer sistemlerindeki ısıyı dengeleyemeyebilir. Böyle durumlarda önce kullanma kılavuzuna bakılmalı, daha sonra tesisat kontrol edilerek eğer bir tesisatlarda bir problem görünmüyorsa Darıca Baymak Kombi Servisi aranmalıdır.

Kombi bakımı ve tamiri için firma seçerken, en az kombi seçimi yaparken olunduğu gibi titiz ve dikkatli olunmalıdır. Kombi bakımı, genel geçer bir tamir bilgisine sahip kişilerin eline bırakılmayacak kadar önemli bir iştir. Yanlış bir tamir uygulamak kısa vadede fayda sağlar gibi görünse de, uzun vadede cihaz içindeki dolaşımda dengesizlik sağlayarak daha büyük sorunlara yol açabilir. Özellikle parça değişimi gerektiren durumlarda cihaza yanlış bir parça takılması, kombiyi çalışmaz hâle getirebilir. Darıca Baymak kombi servisi, çalışanlarına işe başlamadan uzmanlık kazanacakları bir eğitim vermekle birlikte parça tamiri gerektiren durumlarda Avrupa Birliği kalite belgesine sahip, garantili yedek parçalar kullanmaktadır. Parça seçimi cihaza uygun olarak yapılmakla birlikte, aynı sorunun tekrar yaşanmasını önleyecek şekilde montaj uygulanmaktadır. Sağlıklı ve güvenli ısınmanın yolu doğru bir bakımdan geçer, bunun için başvurulacak ilk adres Darıca Baymak Kombi Servisi olmalıdır.

Kombiler kullandıkça mı açılmalıdır yoksa sürekli açık mı bırakılmalıdır ?

Eğer evde hiçbir birey  yoksa veya gereksiz kullanım sezdiyseniz gündüz kapatıp akşam açılması uygun olabilir veya zamanlayıcı sistemlerle ısınma süreci parçalara bölünerek enerji ve para tasarruf sağlanabilir, bir diğer tasarruf yoluna gelirsek evin tamamının tam olarak ısıtılmasından sonra sürekli minimum düzeyde kombiyi açık bırakmalı ki en çok tasarruf bu şekilde sağlanabilsin.

Darıca Baymak Kombi Servisi kullanmanın yakıt tasarrufu açısından avantajları nelerdir?

Doğal gazın ucuz bir yakıt olması yanında kombiler minimum %92 verimle çalışan araçlardır bunun yanında evdeki diğer gazlı sistemlerde düşünüldüğünde ocak şofben gibi LPG´ye göre doğalgaz oldukça ucuz bir yakıttır ayrıca kombinin zamanlama sistemi ile özellikle çalışan çiftler için oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır.

Baymak Kombilerde su seviyesini nasıl kontrol edebiliriz?

DarıcaBaymak Kombi Servisi’nin kullanımında su seviyesi çok önemlidir, su basıncı mutlaka 1-2,5 bar arasında olması olumlu sonuç verir. Suya hareket verildiği için suyun belli basınç altında bulunması gerekmektedir ve sıfır basınçlı bir suya kombinin pompasının hareket vermesi imkânsızdır, yani kombinin çalışması için suyun belli bir basınçta bulunması şarttır.

Darıca Baymak Kombi Servisi Çeşitleri

Bacalı Darıca Baymak Kombi Servisi

Bacalı kombi özellikleri; yanma esnasında gerekli oksijeni ortamdan alırlar ve yanma sonunda oluşan atık gazları, uygun bir baca vasıtasıyla dışarıya atmaktadırlar. Burada bacaların standartlara uygun olarak yapılması ve sızdırmaz olması çok önemli olmaktadır. Aksi takdirde bacadan sızan karbondioksit gazı ortamda bulunan insanları zehirleme olasılığı yüksektir. Bundan dolayı bacalı kombilerde ortamın havalandırılması çok önemlidir.

Hermetik Baymak Kombi Servisleri

Hermetik kombi çalışma prensibi; yanma için gerekli olan hava bir fan kiti ile dış atmosferden alınıp yanma sonucunda oluşan atık gaz aynı sistemle atmosfere atılmaktadır. Yanma sırasında ortam havası kullanılmadığından ortamı havalandırmaya gerek yoktur. Hermetik kombiler bacası iyi durumda olmayan konutlarda yaygın olarak kullanılabilmektedir.

Yoğuşmalı Baymak Kombi Servisleri

Turbo eşanjör sistemi ile atıkgaz sıcaklığı düşürülerek yanma sonucu oluşan su buharının enerjisi sisteme geri kazandırılır. Böylece yüksek verim elde edilir. Normal kombilerden alınan verim yüzde 80-90 arası iken, yoğuşmalı kombilerde yüzde 105 ile 109 arasında değişmektedir.

Darıca Dolcevita Servisi – darıca Lambert Servisi , Darıca Baxi Servisi , Darıca Baymak Servisi

Baymak kombi servisi dünyada pek çok ülke tarafından tercih edilen kombi modelleri arasında yer alır. Sadece dünyada değil aynı zamanda Türkiye’de de pek çok ülke tarafından tercih edilen kombi modelleri özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde daha çok kullanılmaktadır. Hemen hemen her semtte satışı gerçekleştirilen eco kombileri Darıca Baymak Kombi Servisi tarafından da satılmaktadır. Firma yetkililerinin en çok sattığı modeller arasında bulunan kombinin duvara monte edilen modeli daha çok talep görür. Bunun sebebi en çok ev ve ofis ortamlarında kullanılmasıdır. Büyükşehir ve metropollerde yaşayan insanlar kombi sistemi ile kışları soğuk havalarda belirli bir ayara getirerek ısı dengesini sağlıyorlar. Yaşadığınız ortamların kış aylarında daha sıcak olmasını istiyorsanız, özellikle İstanbul gibi nemli ve rutubet dolu şehirde soğuk havalardan korunmak istiyorsanız kombi kullanmanız kaçınılmadır. Darıca Baymak Kombi Servisi ile alacağınız kombiler teknik ekip tarafından yaşam alanınızdaki en uygun yere monte edilir.

Darıca Dolcevita Servisi – Darıca Lambert Servisi , Darıca Baxi Servisi , Darıca Baymak Servisi

Kombinizi istediğiniz yere kuran teknik ekip size nasıl kullanacağınızı da anlatır. Kombinizin temiz kalması için yılın belirli dönemlerinde bakımının yapılması ve hava filtresinin temizlenmesi gerekir. Çünkü hava filtresi toz parçacıklarını hapseder. Bu da pis tozların akciğerlerinize dolmasını sağlar. Eğer temizlenmezse akciğer hastalıklarına yol açacağı gibi kombinizin daha fazla enerji sarf etmesine neden olur. Bu da daha fazla elektrik harcaması demektir. Kombinizi yılın belirli dönemlerinde temizleterek hem elektrikten tasarruf edersiniz hem de olası hastalıkların önüne geçmiş olursunuz. Darıca Baymak Kombi Servisi klimalarınızın her türlü bakım, onarım ve tamir işlerinde yanınızdadır. Firmanın çağrı personeli aralıksız hizmet anlayışıyla hareket eder. En ufak sorunda çağrı personelini arayarak arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde teknik ekip sizin istediğiniz gün ve saatte bulunduğunuz ortama gelerek kombide bulunan sorunu gidermeğe çalışırlar. Öncelikle gerekli güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra kombiyi açarak sorunu giderirler. Kombi içinde herhangi bir parça değişikliği yapılması gerekiyorsa, teknik ekip kombiyi sökerek firmaya götürür. Firmada orijinal yedek parça varsa anında değişim yapılır. Parça yoksa merkezden gelmesi beklenir. Böylece kombinizin özelliği bozulmadan en kısa sürede onarılmış olur.

Darıca Dolcevita Servisi – Darıca Lambert Servisi , Darıca Baxi Servisi, Darıca Baymak Servisi

02 Kasım 2020
489 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ