Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Gebze Bosch Servisi

Gebze Bosch Servisi – Özel Beyaz Eşya – Kombi – Klima Tamir Ve Bakım Servisi

Mobil Servis : 0538 469 07 30

Gebze Bosch Servisi

Gebze Bosch Servisi olarak alanında uzman kadromuzla teknik destek sunuyoruz.

Teknik destek firmamız uzun yıllardan bu yana Bosch buzdolaplarında,bulaşık makinelerinde,çamaşır makinelerinde,klimalarda tamir,bakım,montaj,demontaj işlemlerini yapabilmektedir. Bugün firmamız Gebze’in birçok noktasına servis hizmeti sunabilmekte olup bölgeniz kapsamında Bosch cihazınız için teknik destek almak isterseniz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Gelişen endüstriyel çağ elektrikle çalışan cihazların önünü açarak kullanıcılara birçok kolaylık sağladı.Bugün bu kolaylıklardan olan Beyaz Eşya teknolojileri ve klima teknolojileri bugün müşteriler tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bu sektör gelişimini günümüze kadar devam ettirmiştir.

Bugün beyaz eşya üretiminde oldukça başarılı noktalara gelen Bosch markası bugün siz değerli kullanıcılarımız tarafından istatistik verilere göre çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır.Bizlerde servis olarak tercih edilen cihazların onarımı için her geçen gün servis ağımızı genişleterek siz değerli kullanıcılara Bosch Servisi olarak hizmet vermekteyiz.Eğer sizde Bosch cihazınız için teknik destek almak isterseniz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Servisi

 1. Buzdolabı soğutmuyor.
 2. Buzdolabı çalışmıyor.
 3. Buzdolabı su damlatıyor
 4. Buzdolabı sesli çalışıyor.
 5. Bosch Buzdolabı kapısı kapanmıyor
 6. Buzdolabının iç lambası yanmıyor
 7. Bosch Buzdolabı sürekli alarm veriyor
 8. Buzdolabından kokular geliyor.
 9. Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
 10. Bosch Buzdolabı kapısı yön değişikliği
 11. Buzdolabı kapısı yön değişikliği

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

 1. Bulaşıkların çizik çıkması
 2. Bosch bulaşık makinesinin su almaması
 3. Bosch bulaşık makinesinin su boşaltmaması
 4. Yıkama esnasında temiz yıkamaması
 5. Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
 6. Bulaşık makinesinin su akıtması
 7. Cihazın çalışırken sigorta attırması

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

 1. Makinenin suyu boşaltmaması
 2. Bosch çamaşır makinesinin su almaması
 3. Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
 4. Çamaşır makinesinin su akıtması
 5. Çamaşır makinesinin sesli çalışması
 6. Makinenin deterjan almaması
 7. Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

Sanayi devriminden bu yana ivme kazanan ve ilerleyen teknoloji kullanımı bugün en yüksek potansiyeline ulaşmış durumdadır.İletişim,otomotiv,elektrikli ev aletleri gibi sektörler teknoloji çağının lokomotifleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına inovasyonlarla çıkan iş kolları haline gelmişlerdir.

Elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün tüketiciler tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile dünya ekonomisinde yerlerini almışlardır.Elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük payı olan Bosch markası ise yıllardan bu yana buzdolabı,bulaşık makinesi,çamaşır makinesi,klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Bosch markasını buluşturmuştur.

Bugün Gebze‘de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Bosch markası halen müşteriler tarafından oldukça tercih edilmekte ve beyaz eşya segmentinde marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini sürdürmektedir.Donanımlı fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Bosch bugün kâr marjlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine inovasyonları ile cevap vermektedir.

Bugün ürettiği cihazlardaki teknoloji ile göz kamaştıran Bosch ürün çeşitliliğini arttırarak sektördeki yerini korumaya devam etmektedir.Firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel servis olarak hizmet vermektedir.

Gebze `de uzun yıllar önce kurulan firmamız Bosch marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize hizmet verebilmek amacı ile kurulmuştur.Kuruluş aşamasında birkaç bölgeye hizmet veren servisimiz bugün Gebze’in birçok noktasında teknik destek hizmeti sunabilmektedir.

Donanımlı servis araçları ile Bosch tüketicilerin teknik sorunlarına cevap veren Gebze Bosch Servisi bugün sunduğu hizmetler neticesinde müşterilerine 1 yıl garantili teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri,buzdolabı servisi,bakımı,bulaşık makinesi tamiri,klima tamiri,klima bakımı,klima montajı,klima demontajı (sökümü) yapabilen servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir.

İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %34 günlük servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün Bosch Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Bosch cihazlar için Gebze ‘de 22 noktaya aynı gün içerisinde servis sunabilmektedir.

“Eğer sizde Gebze’de ikamet ediyor ve Bosch cihazınızda teknik sorun yaşıyorsanız bizlere ilgili telefon numaralarımızdan mesai saatleri içerisinde ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik yardım alabilirsiniz.Bizler Gebze Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktan memnuniyet duyacağızdır.”

Bosch Buzdolapları

Eğer Bosch buzdolabınızda “buzdolabı soğutmuyor,buzdolabı su akıtıyor,buzdolabı çalışmıyor,buzdolabı sesli çalışıyor,buzdolabının gövdesi ısınıyor,buzdolabının iç lambası yanmıyor,buzdolabı sürekli alarm veriyor veya buzdolabı kokuyor” gibi arıza nedenleri ile cihazınızın çalışmasından memnun değilseniz en kısa sürede Bosch Buzdolabı Servisi ile iletişime geçebilir teknik destek sağlayabilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makineleri

Eğer Bosch bulaşık makinesi kullanıcısıysanız ve cihazınızda “bulaşıklar çizik çıkıyor,bulaşık makinesi su almıyor,bulaşık makinesi su boşaltmıyor,bulaşık makinesi su akıtıyor” gibi arızalar nedeniyle cihazınızın çalışmasından memnun değilseniz en kısa sürede bizimle iletişime geçebilir ve Bosch bulaşık makineniz için indirimli fiyatlara teknik destek hizmeti alabilirsiniz.Bizler Bosch Servisi olarak siz değerli Bosch kullanıcılarının çağrılarını bekliyor olacağız.

Bosch Çamaşır Makineleri

Eğer Bosch çamaşır makinesi kullanıcısı iseniz ve cihazınızda “çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor,çamaşır makinesinin su almaması,çamaşırların yırtık çıkması,çamaşır makinesinin su akıtması,çamaşır makinesinin sesli çalışması,çamaşır makinesinin deterjan almaması,çamaşır makinesinin sıkma yapmaması gibi arızalar nedeniyle cihazınızda sorun yaşıyorsanız en kısa sürede bizlere ulaşabilir cihazınız için teknik destek alabilirsiniz.

Öz Anadolu Teknik – Özel Beyaz Eşya – Kombi – Klima Tamir Ve bakım Servisi. Markalardan Bağımsızdır. Aynı Gün İçerisinde 1 yıl Garantili Hizmet Vermekteyiz. Gebze – Darıca Ve Çayırova Geneli Hizmetimiz Mevcuttur.

Arızalarınız Hakkında Teknik Bilgi Almak istiyorsanız Whatsap İlede bilgi Alabilirsiniz.

ebze Boş Kombi Servis , Gebzede Kombi Montaj Servisi , Gebzede Bosh Kombi Bakımı , Gebzede Bosh Kombi Arıza Servis , GebzeBosch Elektronik KartServisi , GebzeBosch Beyaz Eşya Servis , GebzeBosch Klima Servisi , GebzeBosch Klima Montaj Servisi , GebzeBosch Klima Bakımı , GebzeBosch Buzdolabı Servisi , GebzeBosch Çamaşır Makinası Servisi , GebzeBosch Bulaşık Makinası Servisi , GebzeBosch Elektrik Süpürgesi Servisi , GebzeBosch Fırın Servisi , GebzeBosch Davlunbaz Servisi ,

26 Ekim 2020
Gebze Bosch Servisi için yorumlar kapalı
2.904 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ