Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Kombi bakımı gereklimi? enerji tassarufu sağlar mı?
Kombi yapısı gereği yalnızca doğalgaz tüketmez beraberinde elektrikte tüketir. Bakımsız bir kombi yeterli su sirkülasyonu yapamayacağı için evinizi ısıtmada zorlanacaktır. Gerektiğinden fazla çalışan kombiniz daha fazla elektrik ve gaz tüketimine neden olacaktır. Kombinize her yıl birkere yapılacak olan bakım, kullanım ömrü, verimlilik ve tasarruf sağlayacaktır.
Oda termostatı kullanmak ekonomik mi?
Kombi çalışma sırasında ısıtacağı ortamın değil, sirkülasyonunu sağladığı suyun ısı derecesiyle devreye girer. Ancak oda termostatı tam tersi mantıkla hareket ederek bulunduğu ortamın ısı derecesine göre kombiyi çalıştırır, istenilen sıcaklığa ulaşıldığında kombiyi kapatarak tasarruf sağlar. Belirli modellerde saatlik, günlük ve haftalık programlanma özelliğide bulunmaktadır. Kombinize uyumlu termostat hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Evimdeki tüm radyatörler eşit ısınmıyor, radyatör (petek) temizliği mi yaptırmalıyım ?
Öncelikle kombi bakımı yaptırmadıysanız en büyük nedeni bu olabilir. Tesisat filtresi tıkalı olduğunda yeterli su sirkülasyonu sağlanmadığından bu tip sorunlar oluşabiliyor. Kombiniz bakımlı ise radyatör vanaları ayarsız olabilir, vanalar kontrol edildikten sonra sorun devam ederse petek temizliği gerekir.
Kombim eskisine nazaran sesli ve titreşimli çalışıyor sorun ne olabilir?
Kombinin içinde aktif olarak çalışan baca fanı, su sirküle pompası gibi hareketli parçalar vardır. Bu parçalarda bir sorunun başlangıcı ya da arıza durumu olabilir. Periyodik bakım sırasında gerekli kontroller yapıldıktan sonra, servisimiz potansiyel arızalara karşı cihazınızın durumunu raporlayarak sizleri bilgilendirir .
Klima bakımı gerekli mi?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Klimam iyi soğutuyor, filtrelerini de temizliyorum yine de bakım gerekli mi?
Klima bakımı yalnızca soğutma kalitesi için değil aynı zamanda hijyen için de yapılır. Evaparatörde biriken mantar ve mikroplar özel kimyasal ile temizlenir ve son olarak dezenfektanla dezenfekte edilmektedir.Bu işlemler ortam içinde solunan havanın kalitesinin artmasına neden olduğu için sağlığınız açısından da önemlidir.
Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?
Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı karşı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.
Ticari tipi soğutucuların bakımı oluyor mu?
Evet. Dolap, soğuk oda, buzdolabı gibi tüm soğutucu cihazların yıllık bakımı yapılmalıdır. Yapılan bakım beklenmedik zamanda oluşabilecek arızalardan koruduğu gibi yüksek seyreden enerji tüketimini de büyük ölçüde düşürmenize yardımcı olur.
Market/kasap/sebze dolabım soğutuyor ama ürünlerim kısa sürede bozuluyor sorun ne olabilir?
Bu tip sorunlar sık karşılaştığımız ve birden fazla nedeni olabilen sorunlardır. Soğutucu cihaz iç hava sirkülasyonu yapamıyor, soğutucu yanlış sıcaklıkta kullanılıyor, termostat kalibrasyonu bozulmuş olabilir.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ