Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Sepeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bulaşık Makinesi Sepeti Çeşitleri Nelerdir?

Uzun yıllardır insanların evlerindeki veya iş yerlerindeki en önemli yardımcı makinesi, bulaşık makineleridir. Neredeyse her gün kullanımı gerçekleştirilen bu makinenin içerisinde tabakların ve bardakların düzenli yerleştirilebilmesi için sepetler kullanılır. Bu sepetleri temelde alt sepet ve üst sepet şeklinde ayırmak mümkündür. Çünkü alt sepette tabaklara ve tencerelere özel uzun dişler bulunurken üst sepette bardak, kâse gibi küçük boyutlu malzemeler için kısa dişler bulunur. Bunun yanı sıra sepetleri, kullanılan Arçelik bulaşık makinesi modeline göre de çeşitlendirmek mümkündür.

Bulaşık Makinesi Sepet

Bulaşık Makinesi Sepeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arçelik bulaşık makineleri kullanılırken kimi zaman sepetlerin ayaklarında çıkma veya dişlerde kırılma gibi istenmeyen kazalar olabilir. Bu durumlar için Arçelik bulaşık makinesi sepetleri ayrıca da satılır. Kullanıcılar, bu sepetleri satın alırken mutlaka kendi makine ölçülerine uygun bir sepet seçimi yapmalıdır. Eğer alt sepette sorun varsa alt sepetin, üst sepette sorun varsa üst sepetin satın alındığına da dikkat edilmelidir.

Bulaşık makinesi sepeti değişir mi?

Evlerin en çok ihtiyaç duyulan eşyalarından olan bulaşık makinelerinin zaman içinde eskimesi olağan bir durumdur. Bu durumda bulaşık makinesi sepeti değiştirilerek kolayca makineyi yenileyebilirsiniz. Ayrıca eskiyen sepetler yüzünden bulaşıkların düzgün yıkanmaması gibi durumlar meydana gelebilir.

Bulaşık makinesi sepet pası nasıl temizlenir?

Paslanan bulaşık makinesi sepetinin sirke ile onarılması

Lavaboyu suyla doldurun ve üzerine bir bardak sirke ekleyin veya sirkeyi doğrudan pasın göründüğü ızgaraya dökün. Sonra bir fırça veya süngerle iyice ovalayın. temiz pas. Ardından temiz suyla durulayın.

Bulaşık makinesi sepeti sprey boya ile boyanır mı?

Sprey herşey olabilir yeterki plastiğin dış yüzeyini soğutsun. Kauçuk esaslı bişiler de olabilir, kauçuk benzine atılınca eriyor ve yapıştırıcı oluyor, düşünülebilir. Çabuk donmasına da hiç gerek yok ayrıca, iş görülsün yeter. spreyli japon yapıştırıcısı var, beyaz renk ile kombine edilip uygulanabilir.

01 Şubat 2022
5.051 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ