Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Çayırova Demirdöküm Kombi Servisi

Çayırova Demirdöküm Kombi Servisi


Kombiler yaşam alanları için önemli olduğundan dolayı arızalanması durumlarında hızlı bir şekilde müdahale etmek önemlidir. Çayırova Demirdöküm kombi servisi firmamız alanında uzman kadrosu ile her türlü arıza durumu ile hızlı bir şekilde ilgilenir. Kombilerin arıza durumları kısa sürede çözülür.


Ekibimiz alanında uzman personellerden oluşur. Kombilerdeki arızaların nedeni kısa sürede tespit edilir. Ardından arızaya uygun şekilde onarım işlemleri yapılır. Çayırova kombi servisi olarak Demirdöküm marka kombilerinizin her türlü bakım ve onarım işleri ile ilgileniriz.


Teknik ekibimiz uzun yıllardır sektörde hizmet verir. Deneyimlerimiz ve bilgi birikimimiz ile arızaların hızlı bir şekilde giderilmesini sağlarız. Bizim için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Çayırova Kombi Servisi


Güvenilir Demirdöküm Kombi Servisi


Demirdöküm marka kombilerin arızalanması durumunda güvenilir ekiplerden hizmet almak önemlidir. Demirdöküm kombi servisi olarak her zaman işimizi titizlikle yürütürüz. Uzman ekiplerimiz öncelikle arızaların tespit işlemleri ile ilgilenir. Sonrasında ise arızaların mümkün olan en kısa sürede tamir edilmesini sağlarız. Bizden güvenilir kombi hizmeti alabilirsiniz.


Çağrı merkezimiz her gün ve her saat hizmet verir. Böylece kombileriniz bozulduğu an arıza hizmeti alabilirsiniz. Ekiplerimiz arızalar ile kısa sürede ilgilenecektir. Ekiplerimiz deneyimli ve uzmandır. Bu nedenle en iyi kombi servisi hizmeti alabilirsiniz. Kalifiyeli elemanlarımız kombi arızalarını kısa sürede çözer.


Demirdöküm kombileriniz ile ilgili arıza yaşamanız durumunda çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kombi servis hizmeti almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelip kombi sorunları ile ilgilenir. Kombiler ev ve diğer yaşam alanları için oldukça önemlidir. Bu nedenle arıza durumlarının kısa sürede halledilmesi gerekir. Bu sayede günlük rutinler de aksamamış olur.

Çayırova Demirdöküm Kombi Servisi  -Petek Temizleme
Kombi Bakımı Ve Petek temizliği


Demirdöküm Kombi Bakımı


Kombilerin düzenli olarak bakımının yapılması çeşitli sorunların ortaya çıkmasına engel olur. Çoğu insan kombi bakımına özen göstermez. Ancak periyodik olarak bu bakımların yaptırılması son derece önemlidir. Alanında uzman teknik ekiplerimiz senede iki defa kombi bakımı yaptırmanızı önerir. Bu sayede kombiler ile ilgili arıza durumları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.


Kombilerin bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması ileride yaşanabilecek arıza durumlarının da giderilmesini sağlar. Bunun yanında düzenli kombi bakımı bu cihazların daha tasarruflu bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayacaktır. Alanında uzman ekiplerimiz kombi arıza onarım işlemlerinin yanında kombi bakımı ile de ilgilenir.


Demirdöküm Kombi Arıza Durumları Nelerdir?


Kombilerde arıza durumları çeşitli nedenlerle meydana gelebilir. Kombiler insanların yaşadığı alanlarda önemli bir yere sahip olan cihazlardır. Bu cihazlarda meydana gelebilecek arıza durumları kişilerin gündelik yaşamlarının aksamasına neden olur.


Kombilerde herhangi bir arıza durumu yaşanması halinde bu cihazlarda hata kodu belirir. Kombi arıza durumu ile karşılaşmanız halinde çağrı merkezimize bu hata kodunu bildirmeniz önemlidir. Bu sayede ekiplerimiz arızanın ne kadar büyük olduğu ile ilgili fikir yürütebilir.


Kombilerde su akıtma, kombinin çalışmaması, suyun ısınmaması, peteklerin ısınmaması, kombide ateşleme problemlerinin meydana gelmesi, su akıtması, kombinin gereğinden fazla ısıtması gibi durumlar yaşanabilir. Kombi arıza durumlarında vakit kaybetmeden çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz oldukça önemlidir. Bu sayede arıza sorunlarınız vakit kaybı olmadan kısa sürede çözülebilir.


Demirdöküm Yedek Parça Değişimi


Kombilerde arıza durumlarında bazen parça değişimine gereksinim duyulabilir. Bu işlemlerin uzman teknik ekipler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Ekiplerimiz öncelikle arızanın belirlenmesi için birtakım test ve ölçümler yaparlar. Sonrasında arıza şiddetine bağlı olarak onarım işlemine geçilir.


Parça değişiminin gerekli olduğu durumlarda ekiplerimiz her zaman orijinal parça kullanımını tercih eder. Orijinal parça kullanımı ile kombilerinizi en iyi performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanında kullandığımız parçaların tamamı 1 yıl garantilidir.


Kombi arıza durumlarında onarım işlemlerinde her zaman son teknoloji cihazlar kullanırız. Bu sayede kombilerin her türlü arıza durumu hızlı bir şekilde çözülür. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan kombilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik ekiplerimiz son derece hızlıdır. Aradığınız gün belirttiğiniz adrese gelerek sorunların çözülmesi sağlanır. Kombi tamir işlemlerinde müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle arıza çözümlerini en iyi şekilde yapmaya gayret gösteririz. Kombi ve petek bakımı için de ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

23 Ocak 2022
469 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Tuğçe Kaan B. dedi ki:

    Kombimizdeki sorunu acil şekilde çözdüğünüz içi teşekkür ederiz. Ustaca Dokunuşları ile sorunumu hızlı çözdüler. tavsiye ederim. Güvenilir bir servistir.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ