Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Kartal Buzdolabı Servisi

Kartal Ticari Ve Ev Tipi Buzdolabı Tamir Servisi

Sorunsuz ve çok hızlı bir servis için Tuzla Civar mahallelerde buzdolabı ustası veya buzdolabı tamircisi arayan müşterilerimize Kartal Buzdolabı Servisi hızlı ve etkileyici onarım sunan kurumsal servis destekleri vermek istiyoruz. Uluslar arası marka bilinci ile destekler aktarmak adına yerinde destek ve yerinde tamir hizmeti olmak üzere isteklerinizi karşılayacağız. İhtiyacınız bir buzdolabı servisi ve onarım yaptıracak tamirciyse. Beklemeden firmamızdan hızlı onarımlar alabileceğinizi bilin etik ve hızlı şirketimiz sizler için uluslar arası yada yerli markalar olursa olsun destek vermek üzere mesai harcamaktadır.

Kartal Buzdolabı Servisi

Siz değerli müşterilere Tuzla bölgesi Soğutması az olan yada yeterince soğutma görevini yerine getiremeyen. Buzdolabı ürünleri için Kartal Buzdolabı Servisi hizmeti ile İstanbul geneline destekler vermek için çalışmalar sunmaktan keyif alıyoruz. ArçelikBekoAltusBosch, Siemens, Regal, Vestel, Amana, General Electric Servisi olarak her durumda bizlerden tamir destekleri almanız mümkündür. Üsküdar Buzdolabı için tamir desteği vermek için firmamızı aramak yeterli olacaktır. Motoru değişmesi gereken buzdolabınızın acil teknik olarak giderilmesi gerektiğini biliyor. Acil onarım destekleri için geliyoruz. Çalışan kadromuz sizler için en çalışkan personellerimiz sizlerle.  Kartal Buzdolabı Servisi için şimdi arayın.

30 Mayıs 2021
417 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ