Renk seçin:


+90 538 469 07 30

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha Önceden Teknik Servis Hizmeti Almış Müşterilerimiz İçin %10 İndirim Fırsatı. İlk Defa Tamir Hizmeti Alıyorsanız Farklı Bir Cihaz Arıza Veya Bakımın %10 İndirimden Yararlanabilirsiniz.

Gebze Vaillant Kombi Servisi

Gebze Vaillant Kombi Servisi

Gebze Vaillant Kombi Servisi – Öz Anadolu Teknik – Özel Kombi Servisi. Kombiler günümüzde yaşam alanları için son derece önemlidir. Bu sistemler sayesinde su ısıtma ve yaşam alanlarının ısınması sağlanır. Kombiler sürekli olarak kullanılan cihazlardır. Bu nedenle zaman içerisinde arıza durumları olabilir. Kombilerin montaj ya da onarım işlemleri için güvenilir firmalar ile çalışmak önemlidir. Kombi Yetkili Servisi uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren bir firmadır. Kombilerin bakım, onarım, montaj işlemleri en iyi şekilde yapılır.

Kombi ile ilgili bir sorun yaşanması durumunda arıza kaydı oluşturulabilir. Firmamız haftanın her günü her saat hizmet verir.  Kombilerinizde arıza yaşanması durumunda adresinize gelerek kombiniz ile ilgili sorunları çözeriz. Uzman personelimiz her türlü kombi arızası ile yakından ilgilenir. Firmamızdan alacağınız her türlü hizmet uygun fiyatlıdır.

Gebze Vaillant Kombi Bakım ve Tamir

Firmamızdan Vaillant marka kombileriniz ile ilgili hizmet alabilirsiniz. Bunun yanında kombilerin bakım işlemleri için de firmamızdan hizmet almanız mümkündür. Kombilerin yılda en az iki defa bakımlarının yapılması tekrar bozulmaması açısından son derece önemlidir. Gebze kombi servisi firmamız kombilerin hem bakım hem de tamir işlemleri ile ilgilenir.

Kombi Teknik Servisi firmamız kombi bakımı için son derece güvenlidir. Müşteri memnuniyeti açısından her zaman kaliteli hizmet veririz. Kombilerin bakım işlemleri 1 yıllık garanti kapsamındadır. Bunun yanında kombilerde parça değişimi yapılması durumunda da parçalar garanti kapsamında yer alır.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen kombi tamir işlemleri sonrasında düzenli bir şekilde takip edilir. Kombilerin arıza durumlarında uzman teknisyenlerden hizmet almak son derece önemlidir. Ekiplerimiz alanında uzmandır. Bu sayede her türlü kombi arıza durumunu kısa sürede çözeriz. Servisimiz kombi bakım ve onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştirir. Bu sayede kombilerinizi en iyi performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gebze Vaillant Kombi Servisi

Kombi Bakımı

Kombiler özellikler kış aylarında sıklıkla kullanılan cihazlardır. Kombilerden en iyi performansı almak için düzenli olarak kombi bakımı yaptırılması önemlidir. Kombiler hem yaşam alanlarının ısınmasını hem de sıcak su sağlar. Bu nedenle özellikle evlerde vazgeçilmezdir.

Kombiler oldukça önemli cihazlar olması nedeni ile arıza durumları can sıkıcıdır. Arıza durumları ile karşılaşmamak adına bu cihazların düzenli olarak bakımlarının yapılması önemlidir. Ekiplerimiz kombi bakımları ile de ilgilenir. Bakım esnasında kombide meydana gelebilecek arızaların da önceden önüne geçilmiş olur.

Kombilerin yıl içerisinde iki kere bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Yaz ve kış aylarına girerken bu bakımlar yapılmalıdır. Kombi bakımları sayesinde cihazlar daha tasarruflu bir şekilde çalışır. Bu da doğalgaz faturalarının daha az gelmesini sağlar. Bu nedenle düzenli olarak kombilerin bakımlarının yaptırılması oldukça önemlidir.

Kombi Arıza ve Onarım İşlemleri

Kombilerde çeşitli nedenlerle arıza durumları meydana gelebilir. Bu cihazlar ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılaması nedeni ile son derece önemlidir. Bu nedenle arıza durumlarının hızlı bir şekilde onarılması gerekir. Vaillant kombi arıza onarımı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak kombinizin arızalandığı ile ilgili arıza kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman teknik ekibimiz kısa sürede belirttiğiniz adrese gelerek kombilerinizin arıza sorunları ile ilgilenir.

Kombilerde çeşitli arıza durumları meydana gelebilir. Kombiler arıza durumunda hata kodu verir. Kombinin gereğinden fazla çalışması, kombinin hiç çalışmaması, peteklerde ısınma meydana gelmesi, kombilerde ateşleme sorunları, sıcak su gelmemesi gibi çeşitli sorunlar meydana gelebilir. Kombilerinizde bu durumlardan birinin meydana gelmesi durumunda ekiplerimizi arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Yedek Parça Değişimi

Kombi arıza durumlarında bazen parça değişimi gerekebilir. Bu gibi durumlarda zaman kaybetmeden kombilerde parça değişimi yapılmalıdır. Ekiplerimiz parça değişimleri için her zaman orijinal parça kullanımını tercih eder. Bunun yanında bu parçaların tamamı garantilidir. Bu sayede kombilerinizi en iyi performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kombilerin arızalanması durumunda ekiplerimiz öncelikle arıza kaynağını tespit eder. Kombilerdeki arızalanma durumları elektronik parçalardan kaynaklıysa o zaman bu parçaların değiştirilmesi gerekir. Teknik servisimiz her zaman orijinal yedek parça ile değişim yapar.

Kombilerde arıza durumlarının meydana gelmesi halinde hızlı bir şekilde tamir edilmesi son derece önemlidir. Ekiplerimiz ile iletişime geçmenizin ardından kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelerek arıza durumları ile ilgilenir. Kombiler evlerde kullanılan en önemli cihazlardan biridir. Bu nedenle arıza durumlarında hızlı bir şekilde onarımının yapılması son derece önemlidir.

02 Ocak 2022
431 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Gaye M dedi ki:

    Yedek Parça Soru Yaşamadık Kendilerinden Parça Tedarik Ettik diğer Servisler Maşallah burunlarından Kıl Aldırmıyorlar.

BİR YORUM YAZIN

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Öz Anadolu Teknik Beyaz Eşya

"""Kombi Ve Klima Tamir Ve Bakım Servisi"""

Aynı Gün Servis İmkanı

1 Yıl Garantili Onarım

Alanlarında Uzmanlaşmış Ekiplerimizle Birlikte Hizmet Alanlarımız

-Klima Bakım Ve Montaj Hizmeti

-Kombi Tamir Bakım Ve Petek Temizliği Hizmeti

-Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

-Soğutucu Ürünleri Tamir Ve Bakım Hizmeti

-Sanayi Tipi Cihazlar Tamir Ve Bakım Hizmeti

DETAYLARI GÖR
SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ